Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Constantine  

Pogromca postów

Odszedł.


Wiek: 37

Do³±czy³: 19 Sty 2010

   

Wys³any: 2010-01-29, 16:48   

Raz mi Ojciec opowiadał o dziwnych zajściach w okolicach Gilowic gdzie nawet on jako stopień oficerski nie mógł wejść, na teren dziwnego wypadku. Teren został zablokowany na parę godzin i wjazd miały tylko Polski oraz Rosyjskie wojska. Po 4h gdy wyjechały Ciężarówki, teren był jeszcze czyszczony a wyjaśniono jako zwykły wypadek lotniczy, chodź nie podali nawet co się rozbiło, a gazety dziwny sposób nie publikowały całego zajścia jakby nie było. A czy wierze? Oczywiście, dlaczego strefa 51 jest bardziej kontrolowana i monitorowana niż biały dom czy pentagon. Dlatego jak tylko jest coś w charakterze zjawisk paranormalnych i związanych z UFO ciężarówki kierują się właśnie tam...
 

Ogar

User


Do³±czy³: 01 Lut 2010

   

Wys³any: 2010-02-01, 23:49   

ZDecydowanie wierzę, że istnieją istoty pozaziemskie i sądzę, że były przypadki, że latały sobie dookoła ziemii, lub nawet rozbijały się o nią, ale nie wierzę, że jest jakikolwiek filmik w internecie podtwierdzający to. Co do sterfy 51 myślę, że nie jest ona po to, aby badać UFo, ale po to, aby prowadzić badania nad rozwojem wojsk USA... A plotki rozsiewają sami, żeby ludzie nie wiedzieli, co jest prawdą, a co nie, jeżeli coś wycieknie.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2010-02-02, 11:09   

ja tam nie bardo wierzę w jakieś życie pozaziemskie i róznego typu zielone ludziki itp itd...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

Daisy05  

User

Zakochana



ImiÄ™: Mariola

Do³±czy³a: 01 Sty 2010

Sk±d: podkarpacie

   

Wys³any: 2010-02-02, 20:46   

A czy chociaż jedna osoba zauważyła że jak na youtubie czy gdzieś indziej wpisujecie UFO to wszystkie inaczej wyglądają?
Nie wiem jak inni ale ja w to nie wieże. Może jakbym zobaczyła to na własne oczy to bym uwierzyła.
_________________
"Zemsta jest najlepsza gdy krew jeszcze ciepła."
 

oliwka94  

Stały User



ImiÄ™: Oliwka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 23 Sty 2010

Sk±d: Wola Filipowska

   

Wys³any: 2010-02-05, 21:40   

Ja nie wierze w UFO ;) ALE NIGDY NIC NIE WIADOMO :-/
_________________
Miłość jest jak trucizna czyli zabija i rani...
 

Prince Jay  

User



ImiÄ™: Magda

Wiek: 26

Do³±czy³a: 29 Lis 2010

   

Wys³any: 2010-11-29, 18:26   

Mój dziadek kiedyś (chyba) widział ufo.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com