Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Xuglygirl

User


Doł±czył: 03 Lip 2014

   

Wysłany: 2014-07-03, 16:22   UK czy PL ?? Co byĹ› wybraĹ‚/a ??

Przyjechałam do rodziny w uk na wakacje, miałam isc tylko do pracy ale postanowiłam sie tu przeprowadzić. W tym roku skończyłam klasę II LO. Teraz nie wiem czy lepiej zostać tu i isc do Collegu (mam juz wszystko ogarniete, chce zostać stweardessa i jest tutaj odpowiedni kurs, państwo tez sporo pomaga) czy wrócić do Polski i zdać maturę i dopiero potem tu wyjechać ? Podzielcie sie ze mną swoimi opiniami a może nawet doświadczeniami :-)
 

robur  

User


ImiÄ™: Robert

Wiek: 27

Doł±czył: 12 Cze 2014

   

Wysłany: 2014-07-03, 17:14   

lepiej chyba dokończyć szkołe i zdać maturę, ja też planuję wyjechać 'stąd', ale zobaczymy czy na planach się tylko skończy :D
_________________
W życiu tylko śmierć jest pewna.
 

jrgunner  

Wymiatacz

forever forward



Wiek: 28

Doł±czyła: 16 Lip 2013

   

Wysłany: 2014-07-03, 18:21   

Jak dla mnie, łatwiej byłoby dokończyć tu naukę, zdać tę maturę, a potem to już droga otwarta - możesz się przeprowadzać, pracować tam, studiować, mieć lepsze życie :)
_________________
.

"victoria concordia crescit"


trochę szaleństwa. sen. trochę rozsądku.
 

lola  

Pogromca postĂłw

z głową w chmurach



Wiek: 32

Doł±czyła: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgieÂł

   

Wysłany: 2014-07-03, 19:52   

Jesteś młoda, nie zamykaj sobie drogi brakiem wykształcenia. Zdaj maturę, a potem ruszaj w świat.
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

hub93  

Stały User



Wiek: 31

Doł±czył: 11 Kwi 2014

   

Wysłany: 2014-07-04, 10:46   

Wróć skończ liceum i wtedy wyjedź, z tego co słyszalem to w UK poziom edukacji jest jeszcze gorszy niż u nas.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com