Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-27, 11:16   

Xelk napisa³/a:

Warto szukać nawet ze świecą. Na pewno znajdziesz, potrzeba nieco cierpliwości i nie szukania na siłę.


To przy okazji powiem nieskromnie, że niechcący znalazłam (Quku jest szczęśliwa iha, ma swoje uke).

Xelk napisa³/a:

Każdy jest inny i każdy ma gdzie indziej granice, których nie przekroczy. Niektórzy wydaje się takiej granicy nie mają.
Dla mnie dominacja, kojarzy siÄ™ z „panowaniem” jednej osoby, przejÄ™ciu peÅ‚nej kontroli nad drugÄ…. Osoba dominujÄ…ca bierze na siebie odpowiedzialność za zdominowanÄ…. Musi sprawić jej przyjemność oraz sobie. Musi też sprawić, aby zdominowanego nie zrazić do takich „zabaw”.


Dokładnie rozumiem, co masz na myśli. W sumie sama jestem "za" taką dominacją. Pan, władca ale i opiekun i obrońca ;) coś z czym zazwyczaj kojarzy się męskość, choć do tego nie potrzeba biologicznej męskości. Kwestia charakteru i upodobań.

Xelk napisa³/a:

ChÄ™tnie bym siÄ™ dowiedziaÅ‚ czegoÅ› wiÄ™cej o sposobach „wychowywania”, nie chodzi mi tutaj o filmy.


Osobiście uważam, że ludzie są strasznie zieloni w sprawach seksu więc nie uczę się ani z filmów ani z książek, tylko z doświadczenia. Nie polecam każdemu takiego sposobu poznawania swoich preferencji i możliwości - wiele za to zapłaciłam, ale doszłam do świadomości samodzielnie i czuję się usatysfakcjonowana. Jak chce się czegoś dowiedzieć, to to sprawdzam. Ewentualnie dopuszczam rozmowę z kimś doświadczonym, ale doświadczonym naprawdę a nie na pokaz. Nie chodzi o chwalenie się swoimi osiągnięciami w sferze seksualnej, a o wymianę doświadczeń i wspólne analizowanie. Coś czego w związku aktywnym płciowo zabraknąć nie powinno.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-12-27, 12:25   

QukuÅ‚ka napisa³/a:

Nie polecam każdemu takiego sposobu poznawania swoich preferencji i możliwości - wiele za to zapłaciłam, ale doszłam do świadomości samodzielnie i czuję się usatysfakcjonowana.


I w zasadzie tymi słowami pokazałaś, że tak - że właśnie należy do pewnych rzeczy dojść na własną rękę. Człowiek sparzy się raz, drugi - ale dojdzie do tego, o co mu chodzi, co chce mieć, co i jak chce osiągnąć.
Swojego czasu była w Internecie fajna strona, Szkoła BDSM Arystypa z Cyreny, ale zniknęła. Nie było tam mowy o jakimś tępym biciu pejczem, wykrzykiwaniu "lubisz to, suko" itd., ale właśnie wiele artykułów poświęcone było seksuologii, psychologii dominacji czy bycia uległym. Można było poczytać, dowiedzieć się paru rzeczy - mimo ogromu materiału tak czy owak lepiej mieć styczność z osobą bardziej doświadczoną w tej broszce.
Miałam okazję być i uległą pod ręką doświadczonego mastera, ale i miałam okazję być Panią doświadczonego uległego - dzięki temu połączeniu doszłam do pewnej wprawy, którą rozwijam dalej na własną rękę.
 

lechocolat  

Stały User


Do³±czy³a: 23 Gru 2011

   

Wys³any: 2011-12-28, 00:04   

raz tak, raz tak, chociaż lubię jak facet dominuje, podoba mi się to.
 

Czarodziejek  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 13 Gru 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2011-12-28, 11:42   

Wszystko zależy od sytuacji w obu przypadkach czerpię wielką przyjemność.
 

volcanic  

Stały User



ImiÄ™: Blanka

Wiek: 30

Do³±czy³a: 20 Lip 2011

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-12-28, 14:43   

Ja mimo wszystko jednak wolę być uległa.
 

szmati  

User


Do³±czy³: 11 Sty 2012

   

Wys³any: 2012-01-18, 14:32   

Ja tam wole być "uległy" lubię patrzeć jak laseczka się wygina będą na mnie, :oczami:
 

Dejav  

Stały User


Do³±czy³: 28 Kwi 2011

   

Wys³any: 2012-01-18, 17:15   

Tylko dominacja. Raz próbowałem, ale podczas uległości dziewczynie było to dla mnie bardzo niekomfortowe i udawane.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Do³±czy³: 18 Gru 2010

   

Wys³any: 2012-01-18, 17:38   

Ostia napisa³/a:

Szkoła BDSM Arystypa z Cyreny, ale zniknęła. Nie było tam mowy o jakimś tępym biciu pejczem, wykrzykiwaniu "lubisz to, suko" itd., ale właśnie wiele artykułów poświęcone było seksuologii, psychologii dominacji czy bycia uległym. Można było poczytać, dowiedzieć się paru rzeczy - mimo ogromu materiału tak czy owak lepiej mieć styczność z osobą bardziej doświadczoną w tej broszce.


Na jednym forum ktoś poruszał ten wątek. Podobno była jakaś szkoła, która krok po kroku opisywała jak dominować, zaczynać relacje itd. Teraz wszyscy do tego podchodzą inaczej.

szmati napisa³/a:

Ja tam wole być "uległy" lubię patrzeć jak laseczka się wygina będą na mnie, :oczami:


Może jesteś leniwy :-P Bądź co bądź robi wszystko co chcesz, a ty sobie leżysz :hyhy:
Jestem typem experymantatora. Ale na dłuższą metę mam mało uległą naturę.
_________________
lol
 

Mikki1903

User


Do³±czy³: 19 Wrz 2012

   

Wys³any: 2012-09-19, 21:15   

Ja jestem bardziej uległa :evil: Chociaż tak naprawdę zależy od mojego humoru i oczekiwań. Czasami lubię zabawić się w dominę i używam przy tym zabawki erotyczne np. pejcz ... jednak bardziej podoba mi się jak ktoś dominuje jednak nade mną :oops:
LubiÄ™ to!
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-10-24, 18:55   

Uległa. Jestem masochistką, uwielbiam ból.
Przyjemność podczas seksu czerpię tylko wtedy, kiedy jestem związana i bita.
Szczególnie zaś policzkowana, bita skórzanym pejczem. Kiedy mam kajdanki i czerwone od uderzeń pośladki. Kiedy leje się wosk na moje plecy, albo jestem uderzana skórzanym paskiem.
A i jeszcze kiedy klęczę, a później mam czerwone kolana.
Ważne jest jednak, żeby mój Pan był sadystą.
¯eby mu sprawiało przyjemność zadawania mi bólu i żeby to robił dość często.
Odczuwam jednak prawdziwą rozkosz podczas uległości psychicznej.
Uwielbiam się podporządkowywać, jednakże to nie jest życie codzienne. To jest tylko mój stosunek do chłopaka.
Silną osobowość, niezwykle władczą poznaje się w mgnieniu oka.
Był taki Pan, że na jedno jego pokazanie palcem klękałam. Bez grymaśnej miny wykonywałam jego rozkazy.
To dało mi prawdziwą satysfakcję, być taką bezwolną marionetką w rękach Pana.
Ta bezsilność, zdanie na czyjąś laskę, oddanie połączone z całodziennym wyczekiwaniem ujrzenia Pana.
_________________
W miękkim futrze kota
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-10-25, 14:34   

Lubię jak facet dominuje, wolę być uległa.
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2013-10-25, 21:38   

DeSade, Pobyt w obozie był by dla Ciebie niczym SPA,co?Wrzucisz kiedyś jakieś fotki na sadola??
W poniedziałki i środy dominuję ja, we wtorki czwartki i piątki Ona.
_________________
You know who i am
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2013-10-26, 18:46   

Wolę dominować. Związać partnerkę, aby czuła się niewinna, bezbronna :evil: zasłonić jej oczy, aby wyostrzyć jej zmysły dotyku i słuchu, i działać :-P

Lekkie podduszanie(W granicach rozsÄ…dku), gryzienie, klaspy - <mniam> :-D
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-10-27, 11:53   

sznurek, nie sądzę, żeby był. A zresztą kto mnie tam wie...
Btw, jeżeli chcesz zdjęcia, podam Ci link do mojego bloga.
_________________
W miękkim futrze kota
 

T0ksyczna  

Mega wymiatacz

poprostu



ImiÄ™: Marta

Wiek: 31

Do³±czy³a: 19 Sie 2013

Sk±d: Hiszpania

   

Wys³any: 2013-10-27, 12:28   

DeSade napisa³/a:

jeżeli chcesz zdjęcia, podam Ci link do mojego bloga.


Zdjęcia... czego że tak zapytam? Ciebie przywiązanej do łóżka? :-o
_________________
`

Mentes huecas, vacíos los corazones.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com