Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ellfie  

User


Do³±czy³a: 21 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-01-25, 10:19   

Ja mam dwie ulubione postacie, a mianowicie: Myron Bolitar i Harry Hole. Uwielbiam ich po prostu.
_________________
Bo tak to już właśnie jest.

_________________________

http://zaslodkakawa.blogspot.com/
 

Kareklo  

User

Inspirator



ImiÄ™: Oskar

Wiek: 28

Do³±czy³: 20 Sty 2013

Sk±d: E³k

   

Wys³any: 2013-01-28, 20:43   

Halt ze Zwiadowców. Ta tajemniczość, ironizm i ogólnie cała jego postać jest po prostu genialna :D
_________________
Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się
________________________________
A mój prywatny blog w profilu :)
Zapraszam.
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2013-01-30, 15:20   

Mam dużo ulubionych postaci. Najgorsze, że ci bohaterowie wcale nie są dobrzy, to źli ludzie.
Dlaczego tak bardzo lubię psychopatów? Nie wiem. Ale uwielbiam ich i zazwyczaj się zakochuję.
Podobnie ze samotnikami, magami. Ich wszystkich kocham i kibicuję czytając książkę tej złej stronie zazwyczaj.
Dlatego też większość moich ulubionych postaci znajduję się w książkach kryminalnych, czy thrillerach psychologicznych, znacznie rzadziej w fantasy.
Nie wiem, czy tylko ja tak mam, że strasznie podobają mi się niektóre sceny, kiedy ten właśnie przestępca kogoś zabija, na przykład wyrywając mu tętnice szyjną, czy nabijając na pal. Zabijając jednym ciosem.
Poza tym jeszcze wyglÄ…d dziwaczny, ekscentryczny charakter.
Różowe oczy, białe włosy, jasna karnacja. Czarne oczy, gdzie nie widać źrenic, długie czarne włosy związane jedwabną wstążką. Czytanie nago, ćwiczenia gimnastyczne podczas burzy, na plaży.
To wszystko bardzo mnie podnieca.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Marcian_Saperek  

Wymiatacz

Nie ma to jak czołg



ImiÄ™: Marcin

Wiek: 28

Do³±czy³: 07 Maj 2012

   

Wys³any: 2013-02-02, 17:09   

Ci którzy byli gotowi poświecić wiele nawet cenie życia w celu ochrony innych i swojej ojczyzny.....
 

maarchewkowaa  

User


Do³±czy³a: 02 Kwi 2013

Sk±d: WOT

   

Wys³any: 2013-04-02, 21:52   

Nie mam jednego ulubionego, zazwyczaj sympatyzuję z jednym/kilkoma z każdej książki/serii. A tak... (kolejność losowa)

Durzo Blint (Trylogia Nocnego Anioła - B. Weeks) - po prostu szacuneczek dla tego pana, zaje poczucie humoru (tudzież jego brak)

Mordimer Madderdin - uwielbiam te jego "licencjonowany..." i teksty w stylu "wasz uniżony sługa" itp., oraz wszystkie "Czyś ty do reszty zdurniał?" etc. etc. - no, po prostu styl bycia i relacjonowania

Jacob Black - kolejny gość, którego nie potrafię nie lubić. No i zmiennokształtny tudzież wilkołak ;)

Wszyscy główni bohaterowie z serii FNiN R. Kosika - zwłaszcza Net, za jego czarny miejscami humor

długo by dalej wymieniać...
_________________
Where other men blindly follow the truth, remember: Nothing is true.
Where other men are limited by morality and law, remember: Everything is permitted.
We work in the dark to serve the light. We are assassins.
 

Amellie  

Wymiatacz

engineer.



Wiek: 18

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

Sk±d: Praha

   

Wys³any: 2013-04-10, 00:01   

mam kilka, z całą pewnością należy tutaj wymienić postać Jakuba Wędrowycza z książek Pilipiuka, Jaskra ze świata Sapkowskiego. obie te postaci są pozytywne, i wywołują uśmiech kiedy przypomną mi się ich 'słowa' bądź też przygody :).
Yossarian z Paragafu 22 - ciekawa postać, skłaniająca to przemyśleń.
Tolek Banan - a do dlatego, że jest to postać mojego dzieciństwa i mimo swojego wieku do lektury wracam przynajmniej raz w miesiącu :). no i jeszcze Lis z Małego Księcia.
_________________
"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" Pan P(e)..
 

T.  

User



Wiek: 30

Do³±czy³: 09 Sty 2013

   

Wys³any: 2013-04-10, 00:14   

Red Shoehart z Pikniku na skraju drogi. ¦wietna książka swoją drogą.
¦mierć ze ¦wiata Dysku. Pełna humoru, świetnie wystilizowana postać od początku do końca. Problemy ze zrozumieniem świata i jego głupoty. Uwielbia koty. Jak go nie kochać?
_________________
"Jeśli co­kol­wiek przygnębiało go bar­dziej niż włas­ny cy­nizm, to fakt, że często nie był aż tak cy­niczny jak praw­dzi­wy świat."
 

Shina96  

User

Happy Girl ^^



ImiÄ™: Asia

Wiek: 27

Do³±czy³a: 16 Kwi 2013

Sk±d: Gdynia

   

Wys³any: 2013-04-16, 10:24   

Mama bardzo wielu ulubionych bohaterów, z każdej książki jest przynajmniej jeden:) Ale taki numer jeden to myślę, że będzie Guglielmo z "Anioł" - Dorotea de Spirito :) dlaczego?? hmm... myślę, że dlatego, iż był demonem innym niż wszystkie^^
_________________
"Czytanie jest jak krew w moich żyłach, jak narkotyk i jest... magiczne"
"Mimo wszystko zawsze pozostaje siÄ™ tym, kim siÄ™ jest."
 

nie to nie  

Mega wymiatacz

kocia mama



ImiÄ™: Kejt

Wiek: 33

Do³±czy³a: 27 Lut 2013

Sk±d: £ód¼

   

Wys³any: 2013-04-16, 10:36   

Z dzieciństwa to Gustaw Cykorz z "Siódmego wtajemniczenia" Niziurskiego bodajże. A teraz? Bohater ulubiony to taki, z którym się utożsamiamy, czujemy więź albo chcielibyśmy być taki tak on. Jeśli chodzi o mnie to nie mam takiego literackiego bohatera, ale utożsamiam się z filmową Amelie Poulain. Mój mąż powiedział mi kiedyś, że zakochał się we mnie, bo jestem taka jak ona.
_________________
"Wiesz, co się robi, jak życie dołuje? Mówi się trudno i płynie się dalej!"

Dori
 

WhosThere  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 28

Do³±czy³: 17 Cze 2013

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2013-06-27, 13:06   

Na pewno Murtagh z Dziedzictwa. Lubię jego bezpośredniość, odwagę i to w jaki sposób mówi o swojej mało ciekawej przeszłości.

Ale najbardziej lubię Krasnala z Pieśni Lodu i Ognia. Uwielbiam to jego współczucie dla innych i ukrytą potrzebę czynienia dobra, nawet jeśli wie, że źle z tego wyjdzie. Z tej serii zaczynam też bardzo szanować Jaime'go. Szczególnie za ostatni rozdział w Tańcu ze Smokami dostał ode mnie +50 do epickości. :D
_________________
Lekcja pozbawiona bólu nie ma znaczenia. To dlatego, że nie można otrzymać czegoś, nie poświęcając niczego w zamian. Jednak jeśli przetrwasz bolesne lekcje i wyciągniesz z nich wnioski, będziesz miał serce mocniejsze niż cokolwiek innego.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com