Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-08-29, 13:23   

Znam wiele świetnych filmów, ale najbardziej zapadło mi w pamięć Prawo zemsty.
 

dominiqqq  

User

Pan



ImiÄ™: Jan

Wiek: 35

Do³±czy³: 24 Sie 2015

Sk±d: Szczecinek

   

Wys³any: 2015-09-02, 17:50   

Najlepszy film to Memento.
_________________

 

borsuk

User


Do³±czy³: 19 Cze 2014

   

Wys³any: 2015-10-24, 11:25   

Amores Peros
_________________
http://www.[SPAMER] [ZG£O¦ TEN POST DO MODERATORA]
 

MartynaFit13  

User



Do³±czy³a: 06 Lis 2015

   

Wys³any: 2015-11-06, 11:13   

Ostatnbio strasznie spodobaÅ‚ mi siÄ™ Internat, tytuÅ‚ oryginalny to The Moth Diaries. Bardzo, bardzo lubiÄ™ takie klimaty mroczne, a tu klimat zachowany jest 100%.PeÅ‚na erotycznego napiÄ™cia opowieść o narodzinach kobiecej zmysÅ‚owoÅ›ci i strachu przed namiÄ™tnÄ… siÅ‚Ä…, która kusi, zniewala i podstÄ™pnie pozbawia życia mÅ‚ode mieszkanki angielskiego internatu. Zafascynowana gotyckimi powieÅ›ciami Rebecca (Sarah Bolger) zauważa, że skrycie adorowana przez niÄ… przyjaciółka Lucie (Sarah Gadon, nowa muza Davida Cronenberga – „Cosmopolis”, „Niebezpieczna metoda”) darzy coraz gorÄ™tszym uczuciem Å›wieżo przybyÅ‚Ä…, tajemniczÄ… koleżankÄ™ ErnessÄ™ (zjawiskowa Lily Cole, pamiÄ™tna Valentina z „Parnassusa” Terry'ego Gilliama). Zazdrosna Rebecca zaczyna obserwować nowÄ… uczennicÄ™. Tymczasem pracownicy i mieszkanki internatu zaczynajÄ… ginąć w tajemniczych okolicznoÅ›ciach. Czy sprawczyniÄ… tych zbrodni jest Ernessa? :-o
 

JackDer  

User

Jacenty


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 27

Do³±czy³: 21 Pa¼ 2015

Sk±d: S³awno

   

Wys³any: 2015-11-07, 23:48   

¯yjÄ…c na codzieÅ„nie zdjaemy sobie z tego sprawy, nie intresujemy siÄ™ tym, nie chcemy wogóle o tym myÅ›leć, te myÅ›li sÄ… od nas jak najdalej że ktoÅ› z naszych bliskich odejdzie. To jest potworne ale prawdziwe. I wÅ‚aÅ›nie tego egoizmu w sobie nie lubiÄ™, aczkolwiem wiem, że musze siÄ™ z nim pogodzić, bo jest częściÄ… mnie. Takie rozmyÅ›lenia wzbudziÅ‚ we mnie film „ZÅ‚odziejka książek” nie znam autora tego filmu, ale uważam, że stworzyÅ‚ arcydzieÅ‚o jeÅ›li chodzi o film dla każdego czÅ‚owieka, wywarÅ‚ na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie, zmuszajÄ…c do przemyÅ›leÅ„ nad samym sobÄ… +10 dla niego.

[ Dodano: 2015-11-07, 23:48 ]
¯yjÄ…c na codzieÅ„nie zdjaemy sobie z tego sprawy, nie intresujemy siÄ™ tym, nie chcemy wogóle o tym myÅ›leć, te myÅ›li sÄ… od nas jak najdalej że ktoÅ› z naszych bliskich odejdzie. To jest potworne ale prawdziwe. I wÅ‚aÅ›nie tego egoizmu w sobie nie lubiÄ™, aczkolwiem wiem, że musze siÄ™ z nim pogodzić, bo jest częściÄ… mnie. Takie rozmyÅ›lenia wzbudziÅ‚ we mnie film „ZÅ‚odziejka książek” nie znam autora tego filmu, ale uważam, że stworzyÅ‚ arcydzieÅ‚o jeÅ›li chodzi o film dla każdego czÅ‚owieka, wywarÅ‚ na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie, zmuszajÄ…c do przemyÅ›leÅ„ nad samym sobÄ… +10 dla niego. "ZÅ‚odziejka Książek"
_________________
Jacenty
 

Dagna  

User


Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Sty 2016

   

Wys³any: 2016-01-02, 17:40   

Wiele filmów mogłabym uważać za ulubione takie jak:
-Skazani na Shawshank
-Nietykalni
-Człowiek w ogniu
....i jeszcze kilka innych.
 

Justice  

User


ImiÄ™: Sylwia

Do³±czy³a: 10 Cze 2016

Sk±d: warszawa

   

Wys³any: 2016-06-10, 18:26   

Pamięnik i Władca pierścieni
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2016-07-04, 15:11   

Hella napisa³/a:

Znam wiele świetnych filmów, ale najbardziej zapadło mi w pamięć Prawo zemsty.


Do listy dołączam trzecią część Gwiezdnych wojen, bo totalnie się w niej zakochałam. Jeszcze Kruk był bardzo dobrym filmem.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com