Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

sunev  

User



Wiek: 28

Doł±czyła: 08 Lut 2017

   

Wysłany: 2017-02-08, 22:47   

Od jakiegoś roku mam fazę na Septicflesh. Gdy usłyszałam ich jedną nutę to od razu się w nich zakochałam. Polecam ich całą twórczość. Po prostu geniusze.
_________________
"Miłością jest, że Ty jesteś mi tym nożem, którym ja w sobie grzebię."

Franz Kafka
 

Tigranes  

Hiper wymiatacz



Doł±czył: 09 Kwi 2012

Sk±d: wiesz?

   

Wysłany: 2017-02-09, 09:56   

Jeden trudno wskazać. Do najbardziej lubianych i cenionych przeze mnie zespołów należą na pewno Iron Maiden, Judas Priest, Dream Theater, Metallica, Emperor, Metsatöll, Therion, Bring Me The Horizon, Children of Bodom, Arch Enemy i Tool.

Choć dla mnie Iron Maiden nie nagrał nic godnego uwagi od 2001 roku (ostatni ich naprawdę dobry album to "Brave New World"), Metallica skończyła się po wydaniu czarnego albumu w 1991 ("Load", "Reload" i kolejne jakoś mi się nie spodobały, mimo że pojedyncze utwory z nich były nawet niezłe. Ich styl i klimat zupełnie nie pasuje do wcześniejszej twórczości). Z Judas Priest też nie wszystkie albumy uważam za udane.
 

Wichrzyciel  

User



Wiek: 25

Doł±czył: 18 Wrz 2016

   

Wysłany: 2017-02-13, 15:45   

MoĹĽe nie stricte metalowy, ale Primus to mistrzostwo. Nie znam lepszego basisty od Claypoola.
_________________
Nevermore.
 

Stella_126  

User

Zajebista ;D



ImiÄ™: Karola

Wiek: 26

Doł±czyła: 29 Lut 2016

Sk±d: Warszawa

   

Wysłany: 2017-06-21, 10:47   

Abominable Putridity, pewnie nikomu nie przypadnie do gustu ;D
_________________
Pamietaj, ze to Ty decydujesz, czym i kim sie przejmujesz
 

slavianin  

Stały User

szukajÄ…cy znajomych


ImiÄ™: Jacek

Wiek: 23

Doł±czył: 07 Sty 2018

   

Wysłany: 2018-02-22, 14:16   

Polecić mogę kilka starych dobrych Polskich grup metalowych: Turbo (szczególnie płyta Kawaleria Szatana), KAT (wszystkim fanom metalu raczej nie trzeba przedstawiać...), Destroyer(s), Stos, MaMa (muza w stylu Judas Priest).
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com