Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-11, 14:26   Uostia.

Wnioski, prośby, skargi, zażalenia.
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-10-11, 18:00   

A miałem ci wczoraj zaproponować założenie flame.
LubiÄ™ ciÄ™.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Isair  

VIP

Arcykapłan



Wiek: 35

Do³±czy³: 12 Maj 2010

   

Wys³any: 2011-10-11, 21:36   

Cytat:


A miałem ci wczoraj zaproponować założenie flame.
LubiÄ™ ciÄ™.


To jest hit stulecia. Straho nie krytykuje. Straho Lubi. Ja też lubię dziewczynę. Czasami gadamy na gg. Jedno jej trzeba przyznać. Ma swoje zdanie i broni go jak lwica.
_________________
O upadku tego kraju świadczy fakt, że najpoczytniejsza książką jest Komentarz do ustawy o podatku VAT
Mój blog
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2011-10-11, 21:39   

Uuu Strach kogoś lubi z modów. Mi tam jesteś obojętna. Może poznam Cię bliżej. Taka zwyczajna dziewczyna. Trochę powazna jesteś
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-10-12, 18:07   

A co kur.... nie wolno mi jej lubić?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2011-10-12, 19:59   

Nie można, bo posądzimy Cię o podlizywanie.
_________________
W miękkim futrze kota
 

justa55  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 23 Lut 2010

   

Wys³any: 2011-10-12, 20:52   

Straho, alez wolno, ale zaskoczyłeś mnie tym, bo nie lubisz tutaj sporo userów, więc zaskoczyło mnie to
_________________
"Nie ma rzeczy bardziej niewiarygodnej od rzeczywistości."
Fiodor Dostojewski
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-12, 20:54   

Ja, ludzie drogie, pax.
Jacek to, wbrew pozorom, normalny człowiek, który ma coś takiego jak zdolność odczuwania sympatii. Wiec zakończmy temat jego serduszka.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-15, 21:15   

Pomimo, że dawno z Tobą nie rozmawiałem, to napiszę. Generalnie to jesteś jednym z dużej grupy użytkowników, którego nie ponoszą emocje podczas wymiana zdań z innym userem. Zawsze starasz się być niekonfliktowa, a gdy już dojdzie do jakiś nieporozumień, choćby jak tutaj, to łagodzisz sytuacje.
Masz swoje zdanie, bronisz swojego zdania w sposób ludzki, kulturalny. Posiadasz wiedzę na różnorakie tematy życiowe. Starasz się pomagać innym użytkownikom.

Jesteś po prostu mówiąc trochę kolokwialnie, pełnowartościowym użytkownikiem, dobrze, że taki użytkownik jak Ty jest na forum. Szanuję.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Do³±czy³: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wys³any: 2011-10-24, 13:17   

Jeden z najlepszych (w jakimkolwiek sensie) userów na forum. Pisze mądrze, broni swojego zdania, nie kłóci się. Nie raz miałem okazję podyskutować. I było to naprawdę miłe doświadczenie. Lubię :-)
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2011-10-24, 13:58   

O, Ostia. Dawno już nie rozmawiałyśmy, ostatnio udało mi się ją dorwać w jednym temacie, ale w sumie jakiejś szczególnej wymiany poglądów nie było. Kiedyś, kiedyś, jak jeszcze słonko świeciło a bez pachniał, zdarzyło nam się toczyć bardzo ciekawą debatę, na jaki temat to także wieki temu zapomniałam. Jednak wrażenie, jak najbardziej pozytywne zostało. I mimo, że nigdy mi się jej avatar nie podobał, traktuję go już jako jej twarz i kojarzę równie dobrze co nick :P
Jedyne co mogę wytknąć, to że czasem robi błędy - nie wiem czy z pośpiechu czy tak jak niektórzy z komórki pisze... Czasem rzucają się w oczy literówki. Ale co do treści nigdy nie mam zarzutów. Nawet jak się nie zgadzam, to sensu odmówić jej nie sposób.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-10-24, 18:39   

Qukułka, wiem, wiem, przez twoje pokazanie mi, że niestarannie piszę, zaczęłam się bardziej pilnować :D
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2011-10-29, 13:10   

Prawdopodobnie jedyny najnormalniejszy użytkownik forum. W sensie, że z charakteru.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2011-10-29, 13:33   

Trochę przemądrzała
_________________
There can be only one
 

Olok  

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 23 Cze 2011

   

Wys³any: 2011-12-09, 09:22   

Bardzo cenię tego usera. Ma własne zdanie, które umie bronić, nie urażając przy tym innych. Mam wrażenie, że jest bardzo opanowana. Póki, co prawie nic o niej nie wiem, ale mimo wszystko można by rzec, że ją lubię.
_________________
Z głupkami nie ma sensu rozmawiać. Przed głupkami trzeba się bronić.-W. Cejrowski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com