Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: motyl | 2009-08-11, 19:39

Autor

Wiadomo¶ć

schale  

Stały User



ImiÄ™: Mateusz

Doł±czył: 29 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-09-27, 12:21   

Co zrobi wiki17 to jej decyzja, ale Harder_Girl sama sobie przeczysz.

Cytat:

czyli nie jesteĹ› silna psychicznie

stwierdzasz, ze dziewczyna jest słaba psychicznie i jednocześnie każesz jej samej sobie poradzic

Cytat:

to Ty sama musisz sie wzmonic znalezc zajęcie które pozwoli Ci zapomniec



Gdzie tu logika? To własnie ludzie słabi psychicznie potrzebują specjalistycznej pomocy, a nie tacy co sobie ze wszystkim sami radzą.... Ty jesteś mocna i byś sama sobie poradziła, ale nie każdy tak potrafii się pozbierac.
 

Harder_Girl  

Wymiatacz

Zakochaniec !



Wiek: 32

Doł±czyła: 14 Maj 2008

   

Wysłany: 2008-09-27, 14:43   

schale napisał/a:

stwierdzasz, ze dziewczyna jest słaba psychicznie i jednocześnie każesz jej samej sobie poradzic

Sama to musi pokonać.. A nie ktoś za nia.. chyba ona chce o tym zapomniec.. a chodzac po tych porytych psychiatrach bedzie jej to cały czas w głowie chodziło.. skoro celem jest zapomnienie..
Dlatego mówie ,ze powinna sobie znalezc jakies zajęcie ..
_________________
By oddać jemu serce < 3


"¦wiat na trzeźwo jest nie do przyjęcia.. "
 

Funner  

Mega wymiatacz

LG ;)



ImiÄ™: Daniel

Wiek: 32

Doł±czył: 08 Wrz 2008

Sk±d: Lublin

   

Wysłany: 2008-09-27, 14:50   

Max. 3 sesje u psychologa i po sprawie. Sama też zapomni ale będzie to trwało dłużej lecz znowu będzie miała doświadczenie na przyszłość jak sobie z tym radzić. Wybór należy do niej. Nie wiem o czym tu jeszcze dyskutować.
_________________

 

laven  

Pogromca postĂłw



Doł±czyła: 26 Lip 2008

   

Wysłany: 2008-09-27, 21:51   

Jak ma problemy dziewczę z tym, co jest naturalną sprawą, to szybko do psychologa. Pomoże uporać się z tym wszystkim i nauczyć żyć. Wiem jaka to okropna sprawa. Sama jako dziecko byłam molestowana i to przez własnego kuzyna. Co prawda na początku nie umiałam się do tego przyznać w ogóle, o tyle teraz jakoś z tym żyje. Czasem to powraca, ale człowiek jakoś musi się kupy trzymać. Jednak takie doświadczenia mają odbicia w dalszym życiu. Dziewczyna musi po pierwsze zapomnieć i po drugie nauczyć się nie dopuszczać do takich sytuacji. Bo jest bardzo prawdopodobne, że mogą się powtórzyć. Bo w tym przypadku to wyuczony sposób reagowania na nacisk. Ja wówczas byłam nieświadoma o co chodziło. W końcu to taka zabawa. A mimo to mam nadal skłonności do uległości. Dlatego wiem, że przyda się psycholog, któy podniesie na duchu i pomoże jakoś radzić sobie w trudnych sytuacjach.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com