Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomnia砮 has砤?

Przypomnij je

Zamkni阾y przez: vialink | 2016-04-19, 13:57

Autor

Wiadomo舵

krul umi艂owany  

Hiper wymiatacz



Imi臋: Rafa艂

Wiek: 32

Do潮czy: 22 Lut 2014

   

Wys砤ny: 2016-04-10, 17:16   Usuni臋cie moich dw贸ch temat贸w i dwa warny

Dnia 10.04.2016 bezpodstawnie usuni臋to z dzia艂u "na powa偶nie" dwa moje tematy, jeden dotyczy艂 patologii w kadrze nauczycielskiej, a drugi bezdomnych dzieci w rosji. Dodatkowo otrzyma艂em dwa warny pt. "Spam"

Mam pytanie kt贸ry to mod sie z ujem na m贸zgi pozamienia艂 i je艣li to u偶ytkownik JimmyFox to b臋dzie to jego kolejny wybryk. Czy d艂ugo jeszcze b臋dzie trwa艂a zabawa jakiego艣 moda, z reszt膮 u偶ytkownik贸w?
Czy rzeczony mod jest bratem/wujkiem/koleg膮 admina, 偶e admin ma w du.pie czy kto艣 z t膮 funkcj膮 zachowuje sie jak debil i kasuje po艂owe temat贸w na forum wg w艂asnego widzimisie a zostawia tematy pt. "mam kropki na penisie, pomocy".

Rozumiem 偶e mo偶e by膰 to zwyk艂y trolling, jednak w tym wypadku r贸wnie偶 nie wypada 偶eby taka osoba mia艂a moda, powinna by膰 szeregowym u偶ytkownikiem, wtedy jak najbardziej w porz膮dku. Jako aktywny u偶ytkownik tego dogorywaj膮cego forum czuje sie zniesmaczony 偶e jaki艣 idiota mo偶e jednym klikni臋ciem kasowa膰 to co mu sie nie podoba.
I pytanie g艂贸wnie do admina czy za ma艂o tu jeszcze mod贸w?
 

DeVaneio  

Moderator



Do潮czy: 27 Lip 2014

   

Wys砤ny: 2016-04-10, 17:59   

Ja bym ch臋tnie do艂膮czy艂 do rozmowy na ten temat ale prawdopodobnie za radykalno艣膰 i ostry j臋zyk znowu bym dosta艂 ostrze偶enie.Wi臋c jedyne o co mog臋 prosi膰 szanown膮 administracja to o mo偶liwo艣膰 wyra偶ania swojego zdania.Nawet je偶eli ono jest inne od wszystkich.Dzi臋kuj臋.
_________________
Cz艂owiek, kt贸ry co艣 znaczy, 偶yje w taki spos贸b, 偶e jego 偶ycie jest po艣wi臋ceniem dla jego idei.

O. Spengler
 

Jimmy FoX  

VIP



Imi臋: Tomasz

Wiek: 33

Do潮czy: 26 Lip 2008

Sk眃: Birmingham

   

Wys砤ny: 2016-04-10, 18:12   

krul umi艂owany napisa/a:

bezpodstawnie

Dlaczego bezpodstawnie?

krul umi艂owany napisa/a:

je艣li to u偶ytkownik JimmyFox to b臋dzie to jego kolejny wybryk

Mog艂em to by膰 ja, ale najzwyczajniej w 艣wiecie nie chcia艂o mi si臋.

krul umi艂owany napisa/a:

kt贸ry to mod sie z ujem na m贸zgi pozamienia艂

krul umi艂owany napisa/a:

jaki艣 idiota mo偶e jednym klikni臋ciem kasowa膰 to co mu sie nie podoba.

Za te dwa zdania dostaniesz 3. warna, jak tylko sprawa zostanie wyja艣niona, cho膰 w zasadzie nie ma tu czego wyja艣nia膰.

DeVaneio napisa/a:

Wi臋c jedyne o co mog臋 prosi膰 szanown膮 administracja to o mo偶liwo艣膰 wyra偶ania swojego zdania.

Masz tak膮 mo偶liwo艣膰, ale nie w tym temacie. Zapoznaj si臋 z regulaminem.
 

krul umi艂owany  

Hiper wymiatacz



Imi臋: Rafa艂

Wiek: 32

Do潮czy: 22 Lut 2014

   

Wys砤ny: 2016-04-10, 19:49   

Zauwa偶, 偶e te dwa zdania za kt贸re niby dostane warna nie by艂y skierowane do nikogo personalnie, jedno by艂o pytaniem, drugie by艂o skierowane og贸lnie.
A nawet je艣li dostane to mam to gdzie艣, bo skoro mod mo偶e mi da膰 2 warny za nic, to wiadome jest 偶e mo偶e mnie r贸wnie dobrze zbanowa膰 bez powodu.

Jestem tylko ciekaw kto te tematy usun膮艂 bo w pw by艂o oczywi艣cie "Anonim". Prosze ta osobe o ustosunkowanie sie jaki byl powod usuni臋cia i co to niby znaczy w tym przypadku "Spam", bo rozumiem 偶e osobnik zna inn膮 definicj臋 ode mnie.
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Ka偶dy powinien radzi膰 sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieci艅stwie stary wchodzi艂 do wanny, a po forach nie p艂aka艂em."
~$karb贸wka
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Du偶e dziecko



Imi臋: Marcin

Wiek: 30

Do潮czy: 25 Sty 2016

Sk眃: Rybnik

   

Wys砤ny: 2016-04-10, 19:56   

Jimmy FoX napisa/a:


krul umi艂owany napisa/a:

kt贸ry to mod sie z ujem na m贸zgi pozamienia艂

krul umi艂owany napisa/a:

jaki艣 idiota mo偶e jednym klikni臋ciem kasowa膰 to co mu sie nie podoba.

Za te dwa zdania dostaniesz 3. warna

Co jak co, ale krul umi艂owany ma niestety racj臋. Widzia艂em jeden z temat贸w, o kt贸rych tu mowa (konkretnie 艢wiat艂e uczelnie ) i przyznam, 偶e nazwanie go spamem jest, delikatnie rzecz ujmuj膮c, naci膮gni臋ciem prawdy. Wygl膮da to jakby kto艣 na si艂臋 szuka艂 okazji do rzucenia komu艣 warna.
Nie zmienia to faktu, 偶e krul niejako zas艂uguje na wspomnianego 3. warna. Sam przyznam, 偶e uj膮艂 spraw臋 w do艣膰 nieprzyjemny spos贸b. Szkoda tylko, 偶e zosta艂 do tego bezczelnie sprowokowany - w ko艅cu za艂o偶y艂 temat zgodny z regulaminem, po kt贸rym zosta艂o mu tylko ostrze偶enie z wiele wyja艣niaj膮cym pow贸d usuni臋cia i nies艂usznym s艂owem „Spam”. Naprawd臋 mo偶na si臋 wkurzy膰. Szkoda, 偶e moderatorzy bawi膮 si臋 u偶ytkownikami jak chc膮, i to bez 偶adnych konsekwencji. Zaczynam mie膰 wra偶enie, 偶e to forum to jaki艣 cyrk :kwasny:
_________________

 

Jimmy FoX  

VIP



Imi臋: Tomasz

Wiek: 33

Do潮czy: 26 Lip 2008

Sk眃: Birmingham

   

Wys砤ny: 2016-04-10, 20:18   

krul umi艂owany napisa/a:

Zauwa偶, 偶e te dwa zdania za kt贸re niby dostane warna nie by艂y skierowane do nikogo personalnie, jedno by艂o pytaniem, drugie by艂o skierowane og贸lnie.

Jak to nie? Cho膰by nawet nie by艂y skierowane personalnie, obraza to obraza.

Mister Klikacz napisa/a:

Szkoda tylko, 偶e zosta艂 do tego bezczelnie sprowokowany

Jak kto艣 stawia odst臋p przed znakiem interpunkcyjnym to tez mog臋 go zmiesza膰 z b艂otem? To te偶 by艂aby bezczelna prowokacja, bo nie lubi臋, gdy kto艣 tak robi.
 

krul umi艂owany  

Hiper wymiatacz



Imi臋: Rafa艂

Wiek: 32

Do潮czy: 22 Lut 2014

   

Wys砤ny: 2016-04-10, 20:28   

Dziwnym zbiegiem okolicznosci akurat moje dwa tematy podpadaly pod regulamin, gdzie tematy typu "lubie buraczki" przechodz膮 bez problemu. Z reszt膮 po co w og贸le ta zabawa w usuwanie tematow? Jeszcze troche to nikt tu nie bedzie pisa艂.
Kto艣 sie bawi w ciuciubabke z ciemnymi u偶ytkownikami, ma prawo sie nawet nie ujawnia膰 sie i nie poda膰 偶adnego uzasadnienia.

Wiem 偶e to forum dla nastolatk贸w lub prawie nastolatk贸w ale nawet w przedszkolu jakie艣 regu艂y obowi膮zuj膮
_________________
"Chooy w dupe wszystkim modom i adminom"
~Steve Jobs

"Ka偶dy powinien radzi膰 sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieci艅stwie stary wchodzi艂 do wanny, a po forach nie p艂aka艂em."
~$karb贸wka
 

$karb贸wka  

VIP

Najwy偶szy Autorytet



Do潮czy: 08 Pa 2013

   

Wys砤ny: 2016-04-10, 22:02   

krul umi艂owany napisa/a:

Z reszt膮 po co w og贸le ta zabawa w usuwanie tematow? Jeszcze troche to nikt tu nie bedzie pisa艂.


Tez nie rozumiem tego.
Usuwanie idiot贸w, trolli czy neo-nazist贸w spoko, ale kasowanie temat贸w powa偶niejszych ni偶 "mam stulejk臋" albo " jak wy*ucha膰 kole偶ank臋?", to dziwna polityka.

Mnie tez usuni臋to, ostatnio bez powodu, bardzo d艂ugi post w temacie obronno艣ci i dyslokacji wojsk WP.
Mo偶e po prostu forum, ma by膰 z za艂o偶enia administracji, pe艂ne durnych temat贸w, tylko o "ruchaniu i piwie"? :-D
 

Starozakonny PhD

Sta艂y User

Pan polak贸w



Imi臋: Shlomo

Do潮czy: 02 Cze 2014

   

Wys砤ny: 2016-04-11, 00:07   

A kiedy mnie za sprzeciw wobec $karbowki banowano, to wszyscy protestujacy milczeli. Krul ma oczywiscie racje, a karanie go za ostry jezyk to kpina, jesli tylko porownamy go do sposobu, w jaki $karbowka bezecnie zwraca sie do innych:

$karb贸wka napisa/a:


Niemniej, s艂usznie, zabiegaj o moje wzgl臋dy, jak ten ma艂y piesek


$karb贸wka napisa/a:


Ju偶 ci tyle razy tu da艂em po dupie, 偶e znudzi艂o mi si臋, odpisywanie na powa偶nie, na zaczepki ma艂omiasteczkowego gimbusa.


$karb贸wka napisa/a:


Znajd藕 sobie ch艂opaka w ko艅cu i jemu wysy艂aj li艣ciki...

 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



Imi臋: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do潮czy砤: 28 Gru 2010

   

Wys砤ny: 2016-04-11, 10:48   

Nie rozumiem, tematy z tytu艂u wydaj膮 si臋 porusZa膰 wa偶ne kwestie, nie zd膮偶y艂am przeczyta膰, a w koszu ich nie ma, nie mog臋 wi臋c tego zweryfikowa膰.
_________________
przestrzegaj regulaminu m艂ody cz艂owieku.
 

lexie  

Hiper wymiatacz



Imi臋: Ola

Wiek: 31

Do潮czy砤: 28 Sty 2012

   

Wys砤ny: 2016-04-11, 12:58   

Te偶 nie rozumiem usuwania temat贸w - zale偶y w og贸le komu艣 na tym forum czy nie? W ten spos贸b raczej nie zach臋cacie u偶ytkownik贸w do korzystania z niego. Nie m贸wi臋, 偶e ma tu by膰 totalna samowolka, ale na lito艣膰, chyba jakie艣 poszanowanie wolno艣ci wypowiedzi si臋 nale偶y?
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Du偶e dziecko



Imi臋: Marcin

Wiek: 30

Do潮czy: 25 Sty 2016

Sk眃: Rybnik

   

Wys砤ny: 2016-04-11, 14:23   

To forum schodzi na psy
_________________

 

$karb贸wka  

VIP

Najwy偶szy Autorytet



Do潮czy: 08 Pa 2013

   

Wys砤ny: 2016-04-11, 14:51   

Temat pewnie zostanie zamkni臋ty, ale, 偶e absolwent gimnazjum z problemami emocjonalnymi, tam co艣 be艂kocze i domaga banicji dla mnie, za rzekome moje przewinienia, to wypada na艣wietli膰 spraw臋.

Starozakonny PhD napisa/a:

A kiedy mnie za sprzeciw wobec $karbowki banowano, to wszyscy protestujacy milczeli


C贸偶, widocznie nie tajemnic膮 jest, 偶e maj膮 ci臋 za kretyna, kt贸rym nie warto si臋 przejmowa膰. :-)

Starozakonny PhD napisa/a:

Krul ma oczywiscie racje, a karanie go za ostry jezyk to kpina, jesli tylko porownamy go do sposobu, w jaki $karbowka bezecnie zwraca sie do innych:


Ju偶 dosta艂e艣 tutaj:
http://www.e-mlodzi.com/l...phd-vt45287.htm
swego czasu odpowied藕 od moderatora JF, za k艂amliwe donosy na mnie, kt贸ra brzmia艂a:
przesta艅 zg艂asza膰 posty Skarb贸wki, bo dostaniesz bana i na to konto. Je艣li my艣lisz, 偶e tak si臋 odegrasz, to musz臋 ci臋 poinformowa膰, 偶e jeste艣 w b艂臋dzie.

i wci膮偶 ci ma艂o?

Misiu, skoro tak prze偶ywasz anonimowe forum i za punkt honoru postawi艂e艣 sobie atakowa膰 mnie przy ka偶dym wpisie, aby tylko si臋 odegra膰 to analogia z gimbusem si臋 sama nasuwa.

Podsumujmy, nie wysz艂a ci prowokacja na privie ( wiemy obaj, 偶e przez moja odpowied藕, odstawiasz te cyrki), nie wysz艂a ci prowokacja z byciem 呕ydem, nie wysz艂a z rzekomym byciem Ukrai艅cem, nie wysz艂a z byciem Niemcem, nie wysz艂a z pro艣b膮 o banicj臋 dla mnie i ta tez ci nie wyjdzie, a wiesz czemu?

A temu, 偶e jeste艣 zbyt ma艂o na to inteligentny - a ja si臋 przygotowa艂em, na co艣 takiego, bo by艂em pewny, 偶e kwestia czasu zanim polecisz z p艂aczem do mod贸w, szukaj膮c okazji.

A twoj膮 prowokacj臋 zrzuci艂em sobie PrintScreenem, zanim j膮 zd膮偶y艂e艣 usun膮膰.

Chcia艂e艣 pogra膰 ostro? :]
 

Szej-Hulud  

Pogromca post贸w

脡minence grise



Imi臋: 艁ukasz

Wiek: 29

Do潮czy: 07 Sty 2010

   

Wys砤ny: 2016-04-11, 18:53   

krul umi艂owany napisa/a:

Dnia 10.04.2016 bezpodstawnie usuni臋to z dzia艂u "na powa偶nie" dwa moje tematy, jeden dotyczy艂 patologii w kadrze nauczycielskiej, a drugi bezdomnych dzieci w rosji. Dodatkowo otrzyma艂em dwa warny pt. "Spam"


Technicznie rzecz ujmuj膮c, post w kt贸rym ponad 50% znak贸w stanowi link do zewn臋trznej strony nie jest czym艣 wi臋cej ni偶 spam. Forum s艂u偶y do dyskusji, a nie do wymiany link贸w.

Poza tym, problem z usuwaniem lub przenoszeniem temat贸w do kosza by艂 ju偶 dawno. JF przeni贸s艂 temat do kosza, BardZerald przywr贸ci艂, JF zn贸w przeni贸s艂 do kosza (bez podania przyczyny). Jeszcze inna sprawa, 偶e kilkukrotnie zg艂asza艂em posty zawieraj膮ce tre艣ci otwarcie rasistowskie, homofobiczne (i bynajmniej nie mam na my艣li u偶ycia s艂owa "peda艂") czy wr臋cz granicz膮ce z faszyzmem (wybaczcie, ale obrazki propagandowe ONR dok艂adnie tym s膮), na kt贸re nikt ostatecznie nie zareagowa艂.
_________________
"Polskie 偶ycie polityczne nie mo偶e by膰 d偶ungl膮 afryka艅sk膮, w kt贸rej buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije g艂ow臋 o demokracj臋, albo Polska zap艂onie wojn膮 domow膮." - Ignacy Daszy艅ski
 

Mister Klikacz  

Wymiatacz

Du偶e dziecko



Imi臋: Marcin

Wiek: 30

Do潮czy: 25 Sty 2016

Sk眃: Rybnik

   

Wys砤ny: 2016-04-11, 19:24   

No i prosz臋, znowu znikn臋艂o z forum kilka temat贸w. Ciekaw jestem kt贸ry punkt regulaminu z艂ama艂 cho膰by ten na za艂膮czonym screenie

[ Dodano: 2016-04-11, 20:25 ]

Szej-Hulud napisa/a:

Forum s艂u偶y do dyskusji, a nie do wymiany link贸w

Jedno drugiego nie przekre艣la

Zrzut ekranu z2016-04-11 o20.17.14.png

Plik 禼i眊ni阾o 21 raz(y) 159,15 KB

_________________

 

Forum m硂dzie縪we e-Mlodzi.com