Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Zamknięty przez: vialink | 2016-04-19, 13:57

Autor

Wiadomość

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet

Wysłany: 2016-04-11, 20:37   

Szej-Hulud napisał/a:

Jeszcze inna sprawa, że kilkukrotnie zgłaszałem posty zawierające treści otwarcie rasistowskie, homofobiczne (i bynajmniej nie mam na myśli użycia słowa "pedał") czy wręcz graniczące z faszyzmem (wybaczcie, ale obrazki propagandowe ONR dokładnie tym są), na które nikt ostatecznie nie zareagował

Na co Ty liczysz?
Ja zgłosiłem gimbusa z awatarem w postaci tarczy przedstawiającej symbol jednostki "SS Dirlewanger" i panienka Damn, otwarcie napisała, że ją to nie interesuje. :-D
Nie wspominając już o typie, który tu pisał całe felietony o stalinizmie jako najlepszym ustroju.

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2016-04-11, 21:45   

$karbówka napisał/a:

Na co Ty liczysz?
Ja zgłosiłem gimbusa z awatarem w postaci tarczy przedstawiającej symbol jednostki "SS Dirlewanger" i panienka Damn, otwarcie napisała, że ją to nie interesuje. :-D
Nie wspominając już o typie, który tu pisał całe felietony o stalinizmie jako najlepszym ustroju.

Więc może najwyższy czas, by niekompetentnych moderatorów pożegnać. Skoro "nic się nie dzieje", to forum równie dobrze może funkcjonować bez nich. W najgorszym razie będziemy musieli przedzierać się przez tonę tematów-reklam.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

$karbówka  

VIP

Najwyższy Autorytet

Wysłany: 2016-04-11, 22:00   

http://www.e-mlodzi.com/c...-tu-vt43408.htm - tu jest podsumowanie tematu ( oo i "gwiazda wiedzy i merytoryki" Starozakonny, już wtedy coś odwalił :-D )

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafał

Wysłany: 2016-04-11, 22:14   

Widze że nie tylko mnie prześladuje mod dowcipas ;P

Zacznijmy od tego, że te zabawy z moderatorami i kasowaniem po kilka tematów dziennie i banowaniem masy użytkowników są dobre na forach gdzie codziennie pojawia sie kilkaset postów a nie tu, gdzie ciągle są te same tematy a przybywa jeden na tydzień. I jak na ironie usuwane są te które są bardziej merytoryczne od "pomocy wczoraj robiłem kupe, nie wiem co dalej w życiu".

I jeszcze te warny za nic.. ktoś tu sobie ewidentnie robi jaja ze wszystkich użytkowników albo admin, albo jakiś tajemniczy mod. A damn bym sie nie czepiał ona otwarcie pisała że zlewa to forum i jest zdziwiona że ma jeszcze moda. Po prostu vialink zlewa to forum jeszcze bardziej :-D

może więc wujek vialink sie wypowie?

PS usunięto dziś nowe tematy. usuwanych tematów nie ma nawet w koszu

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2016-04-12, 19:01   

krul umiłowany napisał/a:

PS usunięto dziś nowe tematy. usuwanych tematów nie ma nawet w koszu

Właśnie. Znikały na moich oczach, a żaden mod nie był na "widoku".

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise

Imię: Łukasz

Wysłany: 2016-04-12, 21:13   

Za problem odpowiada niewątpliwie określona ilość osób pełniących mniej i bardziej odpowiedzialne, a również wysokie funkcje.
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)

Imię: Bartek

Wysłany: 2016-04-13, 09:50   

Dnia 10.04.2016 bezpodstawnie usunięto z działu "na poważnie" dwa moje tematy, jeden dotyczył patologii w kadrze nauczycielskiej, a drugi bezdomnych dzieci w rosji. Dodatkowo otrzymałem dwa warny pt. "Spam"

Mam pytanie który to mod sie z ujem na mózgi pozamieniał i jeśli to użytkownik JimmyFox to będzie to jego kolejny wybryk. Czy długo jeszcze będzie trwała zabawa jakiegoś moda, z resztą użytkowników?
Czy rzeczony mod jest bratem/wujkiem/kolegą admina, że admin ma w du.pie czy ktoś z tą funkcją zachowuje sie jak debil i kasuje połowe tematów na forum wg własnego widzimisie a zostawia tematy pt. "mam kropki na penisie, pomocy".

Rozumiem że może być to zwykły trolling, jednak w tym wypadku również nie wypada żeby taka osoba miała moda, powinna być szeregowym użytkownikiem, wtedy jak najbardziej w porządku. Jako aktywny użytkownik tego dogorywającego forum czuje sie zniesmaczony że jakiś idiota może jednym kliknięciem kasować to co mu sie nie podoba.
I pytanie głównie do admina czy za mało tu jeszcze modów?

Powinieneś do swojej skrzynki PW dostać prywatną wiadomość z informacją o usunięciu posta. Proszę przekaż te wiadomości i wyślij jako PW do mnie.

Jeśli chodzi o zgłaszanie postów. Nieodpowiednie Waszym zdaniem posty zgłaszajcie nadal/częściej. Postaram się aby wkrótce przy opcji zgłaszania pojawiło się jeszcze pole tekstowe "powód", w którym będzie można naprowadzić moderatora na pojawiający się problem. Ogólnie kwestii usuwania tematów/postów przyjrzę się, jednak potrzebuje na to więcej czasu.

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2016-04-17, 11:27   

jakies postępy?

"Każdy powinien radzić sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieciństwie stary wchodził do wanny, a po forach nie płakałem."
~$karbówka

vialink  

Administrator

Wysłany: 2016-04-19, 08:12   

jakies postępy?

Sprawdziłem logi forum oraz zerknąłem na wiadomości, które mi przesłałeś. W przypadku usunięcia obydwu tematów popieram decyzję moderatora. Oprócz mądrze brzmiącego tytułu nie zawierały żadnej sensownej treści. Nie było w nich żadnego elementu, który miałby spowodować dyskusję. Gdybym to ja je zobaczył zrobiłbym dokładnie to samo.

Mogę przychylić się do zdania, że ostrzeżenie o wartości dwa to sporo. Dlatego powinieneś zauważyć, że kilka dni temu jedno ostrzeżenie zostało wycofane. Drugiego nie wycofam i co więcej:

Cytat:

Mam pytanie który to mod sie z ujem na mózgi pozamieniał

Cytat:

Czy rzeczony mod jest bratem/wujkiem/kolegą admina, że admin ma w du.pie czy ktoś z tą funkcją zachowuje sie jak debil

Cytat:

czuje sie zniesmaczony że jakiś idiota może jednym kliknięciem kasować to co mu sie nie podoba.

Jeżeli nie zmienisz stylu pisania, kolejne ostrzeżenia dostaniesz ode mnie.

krul umiłowany  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2016-04-19, 13:27   

za ewidentnie żartobliwego posta "podaj jej piwa" w temacie "chora świnka morska" dostałem elaborat na pw zebym sie nie dziwil ze mam usuwane posty :D

tematy sa niemerytoryczne? A wszedles w linki i przeczytales artykul czy to cie przerasta?
A dzisiaj kolejny warn od anonima za obraze moderatora ciekawe którego, to forum jest po prostu umieralnią i już wiadomo komu to zawdzięcza.

a te bluzgi na poczatku sa jak najbardziej zaslużone, troche za delikatnie napisałem. 5 aktywnych użytkowników i 10 modów, po kilka warnów dziennie elegancko :D nie wiem co za firme prowadzisz ale wróżę jej rychły upadek

gdyby nie te pare osob co wchodzi na SB juz dawno by mnie na tym pseudoforum nie było..

vialink  

Administrator

Wysłany: 2016-04-19, 13:58   

Ok, rozumiem Twój punkt widzenia, ale nie dyskusję się nie wdaje.

Jimmy FoX  

VIP

Imię: Tomasz

Wysłany: 2016-04-20, 01:20   

A dzisiaj kolejny warn od anonima za obraze moderatora ciekawe którego

Każdego. Ten warn akurat ode mnie. Jak obiecałem, tak zrobiłem - wiem, że nie mogłeś się domyślić, bo u Ciebie z tym trudno.

a te bluzgi na poczatku sa jak najbardziej zaslużone, troche za delikatnie napisałem

Ba, bluzgi zasłużone, warn absolutnie.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com