Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Przesuniêty przez: vialink | 2014-03-30, 21:49

Autor

Wiadomo¶æ

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-01, 21:07   

hmm...w sumie znam jedną 'internetową' dziewczynę, która jest w podobnej sytuacji, a może nawet gorszej niż ja. niby z nią gadam. ale nic mi to praktycznie nie daje.
pogrążyć się wiem, że można. już to odczuwam. załóżmy, że jeszcze dwa miesiące temu, nie było tak źle, jak w obecnej chwili. a matka mnie od jakiś dekadentów wyzywa-.-
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

laven  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 26 Lip 2008

   

Wys³any: 2009-02-01, 23:19   

Może nie odczuwasz, że to coś daje, ale zawsze masz kontakt z ludźmi.
Może spróbuj jakiejś terapii grupowej. Ponoć są pomocne. Chyba, że jeszcze nie czujesz się gotowa na taki krok. Ale warto spróbować coś zrobić.
_________________
Obie rzeczy - zarówno to, przed czym uciekasz, jak i to, za czym wzdychasz - są w tobie.

— Anthony de Mello
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 19:03   

laven napisa³/a:

Może spróbuj jakiejś terapii grupowej.


nie, nie jestem gotowa. a wogóle wkurza mnie, jak ktoś ma coś takiego samego jak ja. w sumie, nie wiem do końca, jakbym się zachowała, ale wydaje mi sie, że bym nie lubiła tych ludzi 'z grupy'.


mówi się: 'lubiła', czy 'lubiała'?
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-02, 20:13   

A przypadkiem nie wywołujesz tego całego "urazu psychicznego" (jak to w temacie jest napisane) samodzielnie, ale z niewielką nieświadomością? Mówisz, że wkurza Cie smutek i rozpacz innych tym bardziej, że widzisz, że są w takiej samej sytuacji jak Ty. Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Bo tak to wygląda i tak może być choć sama tego nie wiesz. Przemyśl to, bo może się okazać, że robiąc taką "popisówkę" odpychasz innych od siebie i może to trwać w kółku bez zdobycie jakichkolwiek zamierzonych przez Ciebie efektów.
_________________
ona umrze martwa.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 20:25   

[quote="missy"]Mówisz, że wkurza Cie smutek i rozpacz innych tym bardziej, że widzisz, że są w takiej samej sytuacji jak Ty. Chcesz zwrócić na siebie uwagę? Bo tak to wygląda i tak może być choć sama tego nie wiesz. Przemyśl to, bo może się okazać, że robiąc taką "popisówkę" odpychasz innych od siebie i może to trwać w kółku bez zdobycie jakichkolwiek zamierzonych przez Ciebie efektów.[/uote]
tylko fajnie byłoby, gdyby ktoś o tym wogóle wiedział. wątpię, żeby moja wyobraźnia byłaby aż tak rozwinięta, żebym wymyśliła sobie ot tak, jakiegos pana, który we mnie siedzi i nie chce mi dać spokoju.
ja po prostu musze być 'tró', 'orydżinal' i tym podobne, nie dając tego innym zauważyć. coś takiego. chociaż i tak nie do końca, ale nie umiem tego określić.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-02, 20:38   

Tak wiem, tylko, że pokazując jaka to Ty jesteś nieszczęśliwa wcale nie jesteś oryginalną nastolatką. Zamień oryginalność w postaci muzyki, ubrań, nauki, malowania, pasji, stylu mowy. Ale nie rób czegoś co odpycha od Ciebie większość ludzi i do tego przygnębia Ciebie. I tak nie jesteś true, bo pełno jest takich ludzi.
_________________
ona umrze martwa.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 20:41   

Nikt nie jest tró. Gdyby było jakieś nowe, nieopisane zachowanie, to psychiatrzy zaliczyliby to w poczet choroby psychicznej xD
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 20:47   

aaa...tobie chodziło o ten smutek? nie pokazuje wcale, jaka ja to nieszczęśliwa. przecież nie chodzę cały czas ze spuszczoną głową, czasami się też śmieję. wiesz, mówisz do mnie, jak każdy, który chce zaprzeczyć, jakoby nastolatek mógłby mieć coś nie tak z psychiką, robił wszystko na pokaz, i się tym szczycił. czyli nic nowego. dorośli owszem - mogą być smutni, podgnębieni, mogą mieć depresje, schizofrenię, zaburzenia, próby samobójcze. nastolatek - nie. on jest młodym człowiekiem, musi być szczęśliwy, a jak tak nie jest - napewno się tak nie czuje, on tylko udaje i jest głupim emo-.- przykro mi, że ludzie są tacy, a jednocześnie sama taka jestem. no trudno. to też pokazuje, dlaczego człowiek jest niczym.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 20:49   

Ale nastolatki w większości takie próby samobójcze robią typowo na pokaz - a to skok z któregoś piętra, a to coś tam...Wbrew pozorom najbardziej liczną grupą samobójców są ludzie w średnim wieku; nikt jednak o tym nie mówi, bo nie mają oni w zwyczaju robić ze swej śmierci widowiska, tylko załatwiają wsio po cichu.
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-02-02, 20:52   

Ależ ja pisałam już wcześniej, że miałam tak samo jak Ty, ale wyszłam z tego właśnie w taki sposób jak go opisuję, mogłabyś spróbować. Nastolatek ma prawo "cierpieć" itp. też jesteśmy ludźmi, choć młodymi to jednak z doświadczeniem.
_________________
ona umrze martwa.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 21:00   

Cytat:

Wbrew pozorom najbardziej liczną grupą samobójców są ludzie w średnim wieku; nikt jednak o tym nie mówi, bo nie mają oni w zwyczaju robić ze swej śmierci widowiska, tylko załatwiają wsio po cichu.


ja o tym wiem...zazwyczaj to media z tego robiÄ… chryjÄ™. to jest efekt wertera, o ilÄ™ siÄ™ nie mylÄ™.

Cytat:

Ależ ja pisałam już wcześniej, że miałam tak samo jak Ty, ale wyszłam z tego właśnie w taki sposób jak go opisuję, mogłabyś spróbować.

żebym stała się szczęśliwa, muszę się pozbyć rufusa(tak sobie nazwałam moją drugą połowę siebie). żeby to zrobić, trzeba podjąć jakiś krok, a tego się najbardziej boję. przynajmniej nie mam teraz, w tej chwili na tyle sił. już sobie to wszystko wyobrażam i to mnie przeraża.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 21:01   

Gdyby nie było widowiska, to media by się nie zainteresowały.

A ty idź do psychologa, skoro już nazywasz swój lęk.
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 21:14   

Ostia napisa³/a:

A ty idź do psychologa, skoro już nazywasz swój lęk.


to nie lęk, tylko uzależnienie.
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Ostia  

VIP


Do³±czy³a: 02 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 21:15   

A skąd wiesz? Bo sama to stwierdziłaś?
 

psychopathicwizard

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 22 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-02-02, 21:25   

tak. jestem od niego uzależniona. wszystko jest od niego uzależnione. moje myśli, ruchy, sny, wszystko. a nawet więcej. ostatnio rozmawiał z kimś chya, ale nie rozpoznałam tego głosu. oże to był jego kolega?
_________________
Zacznę od tego, czego nie ma. Nie ma wspólnego dyskursu.


Potem pomyÅ›laÅ‚em 'pier****™!" i przeleżaÅ‚em caÅ‚y miesiÄ…c...ćpaÅ‚em, oglÄ…daÅ‚em telewizjÄ™, lizaÅ‚em rany. ByÅ‚o fajnie.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com