Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Marde  

Stały User

GieKSiarz



ImiÄ™: Dominik

Wiek: 30

Do³±czy³: 08 Lip 2009

Sk±d: Z internetu

   

Wys³any: 2009-07-09, 20:55   

m4a1domin napisa³/a:

Ludzie co wy macie do tego białka nie samym białkiem człowiek żyje jeść dużo białka każdy organizm przyswaja określone ilości białka a nie oo dzisiaj sobie zjem 250g białka z czego100g (pamiętaj organizm nie poradzi sobie z syntezą białka w ilości większej niż 50g na 4 godziny) nie zostanie wykorzystane wszystko musi mieć wlascowe proporcje równie ważne są T£USZCZE, WÊGLOWODANY! Stary jak Ty nie wiesz co to jest A6W i jak nie wiesz co masz robić żeby nie było spadków i nie wiesz co jeść to ja się pytam co Ty robiłeś przez te 10 miechów? Co do jedzenia jedz normalnie tak aby twój bilans kaloryczny nie był dodatni może być co najwyżej troszkę ujemny ale nie za dużo, teraz jest lato więc fat raczej Cię nie obleje co do treningu to bieganie jak tam chcesz oczywiście basen wiadomo to na wakacjach można robić, ale czy to coś da nie wiem a jeśli chodzi o konkretne zahamowanie katabolizmu to polecam
http://www.kulturystyka.p...ng_domatora.asp
Aha i pamiętaj jeśli chcesz utrzymać formę to absolutnie nie możesz nadużywać alkoholu oczywiście 1-3 piwka na miesiąc można ale wódki to 0 gramów, jeśli by sie szykowała jakaś grubsza popijawa to zadbaj o odpowiednie nawodnieni organizmu jak i uzbrój go w witaminy i minerały.



Nie chodziło mi o tak dużą ilość tylko troszkę więcej. Nie wiem ile wynosi dzienna dostarczana dawka białka do organizmu ;)
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-09, 22:12   

Jeść regularnie i prowadzić aktywny tryb życia. Chyba tyle wystarczy :-)
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-09, 22:56   

Marde napisa³/a:

Nie wiem ile wynosi dzienna dostarczana dawka białka do organizmu ;)



1 Kg masy - 1g białka jak dobrze pamiętam z podstaw żywienia człowieka.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

jutro  

Hiper wymiatacz

kryzysowy narzeczony



Wiek: 33

Do³±czy³: 05 Lip 2009

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-07-09, 23:25   

m4a1domin ma racjÄ™,
ja dość sporo się tym interesuję od ponad roku ale każdy organizm jest inny, nie wiem jak Twoj reaguje. Ja mam dość duży metabolizm, co nieraz sprawia, że nie mogę uzbierać masy by ją później wyrzeźbic ;x
_________________
żyć dobrze, eliminować problem.
 

MaÅ‚goÅ›ka  

User

biała czarownica


Imię: Małgośka

Do³±czy³a: 07 Sie 2009

Sk±d: siê biora dzieci?

   

Wys³any: 2009-08-08, 17:04   

codziennie pompki i brzuszki, po za tym jak masz okazje ( np basen w pobliżu) to korzystaj
_________________
Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby, którą się jest.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com