Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

marat99  

Nowy

Wygłodniały nerd



Imię: Paweł

Wiek: 24

Do³±czy³: 11 Sie 2018

Sk±d: UKF CITY

   

Wys³any: 2018-08-11, 23:06   Stary zgred krzyczy elo!

Dobryj wiecier druzja :)
Na imię mam Paweł - mam ponad 18,5 lat. 4 listopada stuknie mi 19.
Wszyscy mówią mi(aż w głowie leci mi beat Grammatik - Mówią Mi :D), że wyglądam jakbym miał ze 24-26 lat.
A głos mam taki, że bez problemu można grać w CS: S na serwerze U Wujka Adolfa FFA i porozumiewać się w CSie ze starymi wygami :D
Uważam się za starego dziada, ponieważ kręcą mnie stare komputery(nie bójcie się - jeszcze nie wpadły w moje ręce kompy, co mają płytę główną ze złączami ISA na niej :-P ), kocham starą muzykę, głównię rap z lat 90' i trochę 00' - w dzisiejszych czasach to mało wychodzi rarytasów :(, jazz, blues.
Posiadacz czterech komputerów - z czego jeden też działa, ale tylko w 16 kolorach XD a przybędzie pewnie jeszcze piąty, bo braciak kupuje sobie lapka i oddaje mój dawny komputer :)
Moje zainteresowania to informatyka - mam tutaj na myśli grzebanie przy kompach, eksperymentowanie jak i programowanie WEBOWE - pluję na software'ówkę - może się zabiorę za nią jak uderzy mi sodówa do głowy :D, muzyka, amatorsko-hobbystycznie elektronika, gry komputerowe jak i te na konsolę(obecnie mam X360) (jestem byłym posiadaczem PS2 i PS3, ale one są już sprzedane na rzecz nowego kompa, który i tak już jest w moim posiadaniu. :-) ).
W wolnym czasie siedzę przed kompem, nieraz wyjdę na dwór, pojadę na jakiś trip z ziomkami(choć nie zawsze oni są dostępni :-( )
I to by było na tyle :)
Chcesz wiedzieć coś więcej? Pisz, wal śmiało - jak w dziale problemy na DW (XD)
Jeszcze jedno - jestem uzależniony od otwarto-źródłowego oprogramowania.
Pierwszą dystrybucję opartą na Linuxie dostałem w wieku 6-ciu lat - był to jakiś Puppy Linux
Później w wieku 8-miu lat już taki pierwsze distro na poważnie to było Ubuntu 8.10 - Hoża Hawajka.
I tak to siÄ™ ciÄ…gnie do dzisiaj :)
PS. Tak, wiem. Uzależniony od Linuxa, a pisze z Windowsa XP... baran, nie?
Jest już późno i śpię na pierwszym piętrze swojego domu, a tam mam tylko lapka :)
Tak w ogóle to pewnie zrobię przesiadkę z XPka na jakieś Lubuntu, Ubuntu MATE, albo Backboxa czy Kali Linuxa.
TrzasnÄ™ pewnie Lubuntu, bo to trochi leciwy lapek :P
_________________

 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-08-15, 14:55   

No widać, że lubisz te klimaty xD

Witaj na naszym forum, dyskutuj i baw siÄ™ dobrze.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com