Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

fallen02  

User


Doczya: 10 Lis 2018

   

Wysany: 2018-11-10, 23:26   Z liceum od technikum

Cześć, jestem w 1 klasie LO o profilu biol-pol-ang. Znalazłam się na nim w zasadzie przez przypadek, ponieważ byłam wcześniej na profilu biol-chem. Szkoła niby ta sama,ale klasa jednak nowa. Przepisanie się miało być dla mnie dobre, ale takie nie jest. Odkąd chodzę do tego liceum całkowicie się zmieniłam, to znaczy codziennie płaczę, co nigdy mi się wcześniej nie zdarzało praktycznie w ogóle, mam ciągle zły humor, nie chcę nic jeść, stałam się trochę nawet obojętna i agresywna. Nawiedzają mnie myśli, że jestem po prostu do niczego, że po co siedzieć w liceum skoro na studia i tak się nie dostanę.

Myślę nad przepisaniem się do technikum o profilu architektura krajobrazu. Trochę mi się odechciewa, że ta szkoła ma beznadziejną lokalizację i musiałabym dojeżdżać aż dwoma autobusami i wstawać też wcześnie, ponieważ lekcje czasami, bo czasami ale w planie zaczynają się o 7:10. Rodzicom jeszcze nic nie powiedziałam, bo boję się ich reakcji. Nie chcę, żeby zwiedli się mną. Chcieli, żebym chociaż ja miała dobrą przyszłość, a ja tymczasem nie daję rady. Do technikum planowałam iść z kolegą, więc to dobry start bo nie byłabym sama, a tutaj w nowej klasie, bo jestem w niej od tygodnia nie mam nikogo. Nikt nie chce ze mną rozmawiać, tylko czasami ktoś się odezwie bo z kimś usiądę.

Pozostaje też kwestia najważniejsza dla mnie,mianowicie pytania: "dlaczego się przepisujesz?", "co się dzieje", "jaki jest tego powód". Mam ich dość. Przepisując się na inny profil miałam milion pytań, jak i od dyrektora, od osób ze starej klasy, znajomych, niektórych osób z nowej klasy. Wykańcza mnie to wszystko.

Po tych dwóch tygodniach jestem trochę wrakiem nastolatka. Nie wiem czy przesadzam, czy nie ale ja naprawdę nie daję rady z niczym. Siedzę na tych lekcjach zamyślona, zbiera mi się na płacz.

Chciałabym,abyście mi doradzili w miarę możliwości. Dziękuję.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2018-11-10, 23:46   

Nie myślałaś o wizycie u psychiatry, aby wyeliminować ewentualną depresje?
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2018-11-10, 23:52   

Daj sobie czas. Zmiana szkoły, zmiana klasy, do tego pogoda za oknem i mniejsza ilość słońca - to wszystko teraz Ci ciąży. Nie będę odradzał Ci zmiany szkoły, ale naprawdę zachęcam, żebyś dała sobie więcej czasu na poznanie ludzi z klasy. Jak będziesz miała z kim rozmawiać, od razu będzie Ci lżej.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

fallen02  

User


Doczya: 10 Lis 2018

   

Wysany: 2018-11-11, 00:07   

Lady Virgin napisa/a:

Nie myślałaś o wizycie u psychiatry, aby wyeliminować ewentualną depresje?


Nie myślałam,nie chcę myśleć nawet,że mogę mieć jakiś stan depresyjny.
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com