Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

froschka

User


Doł±czył: 25 Lip 2016

   

Wysłany: 2018-11-15, 12:26   Dziwna sytuacja, facet, noc i cisza

Hej,

Sprawa ma się następująco. Poznałam chłopaka, zaczęliśmy pisać, jedno potem drugie spotkanie ot niby zwykłe kumpelskie z nutą flirtu. Tak nic niezwykłego. Jednak na ostatnim spotkaniu u niego w mieszkaniu, za dużo wypiłam i zostałam na noc. Spędziliśmy bardzo miły wieczór i noc. Rano wyszłam.
Od tamtej pory wymieniliśmy tylko kilka wiadomości, czuję z jego strony chłód i irytacje.
I pewnie gdyby nie fakt, że on ma w sobie coś co mnie do niego ciągnie to bym odpuściła.
W tym całym zamieszaniu zapomniałam tej nocy zabrać sweter.

Teraz chcę go odzyskać. Napisałam. Umówiliśmy się, Kilka godzin przed napisał, że coś mu wypadło. Zadowolona nie byłam, zdarza się. Napisałam drugi raz. znowu to samo. Spotkanie odwołane. Co prawda zaproponował jakiś termin ale nierealny.
Zadzwoniłam, nie odebrał. Stwierdził, że jest na spotkaniu. Poprosiłam tylko by oddzwonił. Nie zrobił tego.

Rozumiem, że mnie olewa. I w sumie przestaje się łudzić, że kolega, który z początku był zaangażowany w znajomość teraz nie chce mnie widzieć.
Jednak chcę odzyskać ten sweter. Wkurza mnie wałkowanie tego tematu i cały czas narzucanie się.

Co powinnam zrobić by odzyskać swoją własność ? Jak do niego trafić ?

Czy jest nadzieja, że faktycznie nie miał czasu i swoje problemy przez to poczułam się olana?
I czy warto w ogóle próbować rozmawiać ?
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-11-15, 19:49   

Pojechać po niego i poprosić o zwrot
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

PanPatryk21  

User

PanPatryk21


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 27

Doł±czył: 24 Sty 2018

Sk±d: WrocĹ‚aw

   

Wysłany: 2018-11-16, 16:37   

Witaj, po pierwsze duĹĽe znaczenie ma w jaki sposob sie poznaliscie, a co do faceta to pewnie uznal Cie za latwa laske, skoro na poczatku znajomosci upijasz sie i ladujesz z nim w lozku. Facetow nie kreca latwe laski, jezeli chce budowac porzadny fundamentalny zwiazek to szuka raczej kobiety, ktora bedzie musial zdobyc i z duma opowiadal swoim znajomym, jak bylo ciezko zdobyc taka cudowna kobiete. przemysl czy nie za bardzo wkrecilas sie w ta relacje i nie zaczelas o niego zabiegac, a powinno byc odwrotnie, przynajmniej we wczesnej fazie znajomosci, trzymaj sie cieplutko. Pozdrawiam.
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-11-16, 16:49   

Ale ona nie potrzebuje morałów o tym, jak udawać kogoś, tylko po to by się przypodobać facetowi, tylko porady jak odzyskać swoją własność, w momencie, w którym ktoś inny nie wyrażą żadnej chęci jego zwrotu.
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

PanPatryk21  

User

PanPatryk21


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 27

Doł±czył: 24 Sty 2018

Sk±d: WrocĹ‚aw

   

Wysłany: 2018-11-16, 16:52   Re: Dziwna sytuacja, facet, noc i cisza

froschka napisał/a:

Hej,
Czy jest nadzieja, że faktycznie nie miał czasu i swoje problemy przez to poczułam się olana?
I czy warto w ogóle próbować rozmawiać ?



Panienko powyĹĽej, czytanie ze zrozumieniem sie klania :hyhy:
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doł±czyła: 19 Cze 2012

   

Wysłany: 2018-11-16, 19:18   

Dobra, punkt dla Ciebie
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Doł±czyła: 28 Gru 2010

   

Wysłany: 2018-11-17, 19:07   

Możliwe, że zobaczył coś, co go zgorszyło. To mogło być byle co, chociażby kilka włosów nie tam gdzie trzeba. Faceci są teraz jacyś dziwni, oczekują Bóg wie czego

Nie warto.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com