Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

TomekPapkin

User


Do³±czy³: 13 Gru 2018

   

Wys³any: 2018-12-13, 18:51   Różnice miÄ™dzy nami

Zacznę od tego, że naprawdę bardzo podoba mi się dziewczyna z mojego liceum. Oboje mamy 17 lat i jesteśmy w 2 klasie. Problemem są różnice ogromne różnice między nami. Według mnie jest niesamowicie piękna, jednak jest bardzo nieśmiała. Prawie nic nie mówi i raczej unika ludzi. Pochodzi z biedniejszej rodziny, przez co sporo ludzi ją dyskryminuje i nie ma przyjaciół w szkole. Ja natomiast jestem otwarty, bezpośredni i pewny siebie. Mam to szczęście, że moi rodzice są bogaci, więc mam szacunek wśród "przyjaciół" w klasie. Dla nich liczy się tylko który masz model Iphone i ile stów za buty. Nie jestem może super przystojny, ale nie wyglądam źle, więc nie miałem nigdy problemów ze znalezieniem partnerki. Problem z tym, że strasznie chciał bym zbudować z tą dziewczyną jakikolwiek kontakt, jednak boję się, że ją odstraszę. Do tego rodzice zawsze mówili, że mam znaleźć sobie dziewczynę "na poziomie i z dobrej rodziny" Nie chcę od razu spalić tej relacji, tylko nie wiem jak do tego podejść. Zależy mi na tym, żeby stworzyć coś między nami. Kilka dni temu zdecydowałem do niej napisać i trochę rozmawialiśmy, jednak obawiam się, że nie poszło to tak dobrze jak mi się zdawało. Od paru dni nie ma jej w szkole, a gdy zapytam o powód twierdzi tylko, że stchórzyła. Proszę o jakąkolwiek poradę. Nie wiem co robić.
 

makaveli524  

User


Wiek: 25

Do³±czy³: 03 Maj 2014

   

Wys³any: 2018-12-13, 20:18   

Zamknęła się w sobie przez to że jest "inna". Musisz jej pokazać że jest dla Ciebie bardzo ważna, wtedy masz połowę sukcesu.
 

acoo123  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: acoo123

Do³±czy³: 13 Pa¼ 2017

   

Wys³any: 2018-12-13, 21:27   

Makaveli nie.
Zwiazki z osoba z klasy ze szkoly to tragiczny pomysl odradzam ci. Sluchaj sie rozdzicow bo wiedza co mowia serio. Odstraszyc jej nie odstrzaszysz. Zrezygnuj jej niech ci przejdzie.
Nie nie jestem negatywnie nastawionym typem tylko wiem z wlasnego i innych doswiadczenia.
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2018-12-13, 22:18   

Dobry kompan w życiu to podstawa.
Mój facet był biedny, sama zabierałam go do sklepu i obkupowałam bo miałam rodziców z dochodami ponad przeciętna. Wierzyłam w niego, bo miał cechy, których ludziom brakuje. Zaradność i pracowitość, o to mi chodzi. Teraz on zarabia na mnie, ja nie pracuję.
Pieniądze są w stanie wiele wynagrodzić ale nie brak prawdziwej miłości, zapamiętaj to.
makaveli524 dobrze mówi, udowodnij, jakie priorytety są dla Ciebie ważne. Że jesteś facetem usuchowionym, a nie pretensjonalnym materialista.
Szkoła typ słabe miejsce na zaloty, skoro jeszcze jej nie sprzyja.
Umów się z nią na spokojnie w miejscu, w którym będzie czuła się bezpiecznie. Wtedy może przełamie nieśmiałość.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

misia_pysia  

Wymiatacz

co tu wpiszesz?



ImiÄ™: Ola

Wiek: 26

Do³±czy³a: 05 Kwi 2018

   

Wys³any: 2018-12-14, 09:05   

Dlaczego tragiczny? Owszem, nie zawsze to działa, w liceum u mnie była klasowa para, która po w sumie całkiem niedługim czasie się rozstała i nie dość, że każdy o tym gadał, to jeszcze atmosfera między nimi była napięta i wiadomo, nic fajnego. Ale drugiej strony znam osoby, które zaczęły od klasowej, szkolnej pary, a teraz są małżeństwami albo planują w przyszłości ślub. Nie zawsze musi to być porażka.

Podepnę się pod wypowiedzi wyżej, musisz pokazać tej dziewczynie, że chcesz ją poznać i zależy Ci na niej, a pieniądze nie zawróciły Ci w głowie. Takie popularne osoby mają często etykietkę bananowych dzieci, z którymi bardziej zamknięte w sobie osoby nie chcą utrzymywać kontaktu. A z nią postępuj delikatnie i stopniowo :) nie wystraszysz jej, o ile nie wylecisz od razu z jakimiś czułościami. Poznawaj ją i niech ona poczuje, że chcesz rzeczywiście ją poznać :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com