Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Francesco123

User


Doł±czył: 21 Lut 2019

   

Wysłany: 2019-02-21, 18:19   Liceum zaoczne przeniesienie z technikum

Witajcie moi drodzy mam do was zapytanie co o tym sÄ…dzicie
Jestem w 2 klasie technikum na profilu technik mechanizacji rolnictwa problem w tym jednak że szkoła mnie nudzi a profil nie interesuje za bardzo jedyny plus że kocham ludzi a w szkole mam z nimi kontakt , od maja myślę przepisać się do liceum zaocznego(dwa razy na dwa tygodnie szkł) i w tym czasie zająć się biznesem mam już mniej więcej pomysł co chcę robić w życiu lub pracować u kogoś w tej branży i narazie się jej uczyć jednak coś mnie blokuje przed tą decyzją i rozmową na ten temat z rodzicami nwm co za argumenty by ich zaciekawiły a druga sprawa boję się opinii innych osób bo jestem bardzo lubianym człowiekiem i nw co oni będą myśleć na mój temat jednak sądzę że w moim przypadku była by to świetna decyzja liczę na wasze porady , oczywiście po takim liceum porobił bym jeszcze kursy zawodowe itd
 

o.majk1

User


Doł±czył: 01 Gru 2020

   

Wysłany: 2020-12-07, 18:11   

Wiem, ze w szkole Cosinus istnieje mozliwosc zapisu na wyzszy semestr jesli masz juz ukonczona jakas klase technikum/liceum. Najlepiej jak bys skontaktowal sie z sekretariatem wtedy dowiesz sie wszystkiego.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com