Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Sombri12  

User

12


ImiÄ™: Oliwia

Wiek: 23

Do³±czy³a: 25 Lis 2019

Sk±d: Polska

   

Wys³any: 2019-11-25, 11:02   WyznanaÅ‚am uczucia i nic.

około 3 tygodni temu wyznałam chłopakowi uczucia.Ja mam 18 lat on jest troszkę młodszy-No cóż serce nie sługa.Jest to brat mojej koleżanki.Powiedziałam mu to w twarz już od dawna to w sobie nosiłam w końcu się odważyłam i mu to powiedziałam.Musiałam pozbyć się tego ciężaru inaczej do końca życia bym żałowała a to była doskonała okazja .Chociaż słyszałam i przypadkowo się dowiedziałam od jego najlepszego kumpla że on coś czuję do jakiejś dziewczyny i na pewno to nie jestem ja.On zaraz po tym jak mu to wyznałam powiedział mi na że teraz ma jeszcze większy mętlik w głowie. i więcej nic.Po tygodniu odkąd mu to powiedziałam przyjechałam do tej koleżanki i nwm myślałam że on będzie mnie unikał przez to ale jednak nie.Przyszedł normalnie gadaliśmy chociaż było czuć że coś wisi w powietrzu.Gdy zostaliśmy sami ja mu opowiedziałam o strasznej dla mnie sytuacje a ten powiedział że jeśli jeszcze raz coś takiego się wydarzy to żebym do niego zadzwoniła to on przyjedzie.Ja na to że było by już za późno.A on że ale i tak zadzwoń prędzej czy późnej na pewno będzie.Nie wiem co otym myśleć .Gdy skończyły sie wakacje to już się z nim prawie wcale nie widuje kontakt się trochę urwał on jakby ma swoje życie ja swoje dlatego to co powiedział wydawało mi się dziwne.Kilka dni potem gadałam z jego siostrą przez tel on pytał się kiedy przyjadę ja na to że nwm-przyjechałam po tej rozmowie 2 dni później myślałam że pogadamy czy coś a ten chociaż wiedział że jestem i że nawet nocuje wcale nie przyszedł nawet się przywitać.Tydzień temu był taki ciepły i się przywitał tydzień później jakiś zimny.Wcale go nie rozumiem.Czekałam na rozwój sytuacji ale że nic się nie dzieje to już nie będę czekać jeśli by coś czuł to raczej by mi powiedział?
_________________
Sombri
 

kotekmagellanek  

User


Do³±czy³a: 30 Sie 2017

   

Wys³any: 2019-11-28, 20:14   

Nie znam ani Ciebie, ani tego chłopaka, więc ciężko ocenić sytuację, ale w większości wypadków widać, że chłopakowi zależy na Tobie i że się stara, bo faceci to trochę typ łowców (to generalizacja i duże uproszczenie, oczywiście bez obrazy dla mężczyzn). Zrobią wszystko, żeby Cię zdobyć, więc jeżeli robi dla Ciebie dużo i stara się bardzo o waszą znajomość, to nie robi tego po nic. Przyjrzyj się jego zachowaniom i zastanów, czy były szczególne, czy raczej traktuje tak wszystkich znajomych.
Ogólna zasada numer jeden brzmi: kiedy nie jesteś pewien uczuć drugiej osoby, nie mów jej pod żadnym pozorem wprost, jak wiele do niej czujesz, bo przestraszy się i nic z tego nie będzie. Przetestowałam to już wiele razy. Naprawdę, czasem warto poczekać.
Może popisz z nim trochę. Zupełnie neutralnie i niezobowiązująco. Zobaczysz, jak będzie reagował.
I nie doszukuj się jakiś głębokich podtekstów w każdym jego zdaniu (to częsty błąd zakochanych ludzi) - faceci raczej tak nie działają.
Te wszystkie rady są bardzo ogólne, niekoniecznie akurat tutaj mogą zadziałać, bo każda sytuacja jest inna. W każdym razie, powodzenia. I nie martw się za bardzo. Będzie jak ma być :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com