Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



Imię: Lukasz

Wiek: 32

Doczy: 06 Lis 2010

   

Wysany: 2020-06-03, 15:06   Czy moja dziewczyna ma racje?

Witajcie.

Z gory dziekuje za uwage oraz to, ze poswiecilas/es czas na przeczytanie posta.

Sytuacja wyglada tak iz, jestem ojcem 8 letniego syna. Zycie sie tak skomplikowalo, ze nie jestem w zwiazku z jego mama (ale to malo wazne). Zawsze robilem tak, ze na weekendy oraz 2-3 h srode spedzal u mnie.

Od 2 lat jestem w zwiazku. Poczatek byl swietny, ale od pewnego czasu, mojej dziewczynie nie pasuje to, ze mlody u nas spi. Twierdzi, ze jest jej niezecznie przy nim. Wytlumacze tylko, ze synek spi w salonie (nie mam aktualnie lepszych warunkow).

Po czesci staram sie to rozumiec, ale chcialbym utrzymywac dobry kontakt z synem, bo zdaje sobie sprawe z tego, ze sytacja w ktorej on jest (rodzice nie sa ze soba) jest ciezka. Sam ojca nie mialem.

Dziewczyna - czesto mi powtarza, ze nie traktuje nas rowno, aaa ja sie naprawde staram.

Potrzebowala, zebyc co jakis czas poswiecil jej weekend - wiec zrezygnowalem z jednego weekendu w miesiacu. Chcialbym spedzac czas we trojke, ale jej to nie pasuje, albo twierdzi ze nie mamy jak go spedzac - zdarza sie, ze np. zagramy w chinczyka, albo inna planszowke, ale czuje ze to juz na przymus :-(

Troche jestem w kropce :zalamany: Czy to ja zle to rozumiem? Staram sie, by zycie bylo dobre, bo sam niestety nie mialem latwo. Prosze o szczere odpowiedzi.

Dziekuje :-D
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 29

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2020-06-03, 15:08   

Trudna sytuacja, ale skoro dziewczyna chce być z Tobą, to powinna akceptować tę sytuację. Moim zdaniem jest zwyczajnie zazdrosna o dziecko. Dorosła kobieta :facepalm:
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



Imię: Lukasz

Wiek: 32

Doczy: 06 Lis 2010

   

Wysany: 2020-06-03, 15:09   

Moze, ja za szybko wprowadzilem mojego syna do naszego zycia.

Jednak decydujac sie na bycie ze mna, juz o nim wiedziala :(
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

4 8 15 16 23 42  

Wymiatacz


Doczy: 05 Lis 2013

   

Wysany: 2020-06-03, 16:59   

Ogólnie to ma racje, aczkolwiek to trudna sytuacja. Mając dziecko nie powinieneś się wiązać z bezdzietną, bo to rodzi konflikt, ale skoro już jesteście razem to na twoim miejscu odpowiadałbym na jej zażalenia mniej więcej tak: "Nikt ci nie kazał wiązać się z dzieciatym facetem"/
 

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



Imię: Lukasz

Wiek: 32

Doczy: 06 Lis 2010

   

Wysany: 2020-06-03, 17:09   

4 8 15 16 23 42 napisa/a:

Ogólnie to ma racje, aczkolwiek to trudna sytuacja. Mając dziecko nie powinieneś się wiązać z bezdzietną, bo to rodzi konflikt, ale skoro już jesteście razem to na twoim miejscu odpowiadałbym na jej zażalenia mniej więcej tak: "Nikt ci nie kazał wiązać się z dzieciatym facetem"/



Czasami jej tak mowie. Juz jak centralnie mam dosc, ale mysle, ze to nie ladnie z mojej strony :-(
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

Lady Virgin  

Moderator



Wiek: 28

Doczya: 19 Cze 2012

   

Wysany: 2020-06-04, 10:19   

LukaszNS napisa/a:

Dziewczyna - czesto mi powtarza, ze nie traktuje nas rowno, aaa ja sie naprawde staram.


Równo nie znaczy sprawiedliwie. Syna traktujesz jak syna, a dziewczynę jak dziewczynę.

LukaszNS napisa/a:

Troche jestem w kropce


Trochę tak. Dziecka nie zmienisz, dziewczynę możesz. Postaw jej jasno sprawę na temat Twoich relacji, z dzieckiem i niech to ona się określi czy jest w stanie to zaakceptować czy nie.

4 8 15 16 23 42 napisa/a:

Nikt ci nie kazał wiązać się z dzieciatym facetem"


Brzmi to trochę po chamsku, ale tak właśnie wygląda rzeczywistość
_________________
There are no unlockable doors
There are no unwinnable wars
There are no unrightable wrongs
Or unsingable songs
 

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



Imię: Lukasz

Wiek: 32

Doczy: 06 Lis 2010

   

Wysany: 2020-06-04, 10:35   

Lady Virgin napisa/a:

Równo nie znaczy sprawiedliwie. Syna traktujesz jak syna, a dziewczynę jak dziewczynę.



Dla niej czesto jest niesprawiedliwe, jezeli wiecej czasu spedze z mlodym w weekend. Staram sie rowno to wszystko robic, ale syn czasami pragnie uwagi, np. na wspolnym spacerze, chce mi pokazac jak jezdzi na rowerze. Mloda sie denerwuje, ze musi sie ze mna zatrzymac (bo trzymamy sie za rece) :-x

Lady Virgin napisa/a:

Brzmi to trochę po chamsku, ale tak właśnie wygląda rzeczywistość



Dlatego staram sie tego nie mowic :-D
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Doczya: 10 Kwi 2010

   

Wysany: 2020-06-04, 20:11   

Wypowiem się jako kobieta heteroseksualna, potencjalna partnerka takiego mężczyzny jak Ty. otóż ja uważam, że dziecko powinno być priorytetem dla rodzica i zawsze będzie stało przed nowym partnerem. Nowy partner/ka powinien/na się z tym pogodzić. Musisz poświęcać czas na związek, ale i na syna. Naprawdę przy odrobinie dobrej woli dałoby się to ogarnąć, Twoja dziewczyna mogłaby stać się rodziną dla Twojego syna. Ale ona wybiera dąsy. Cóż - nie daj się odsunąć od syna. Nie rezygnuj ze wspólnych weekendów. On ma stać na pierwszym miejscu dla Ciebie. A ona, cóż - ma wybór. Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

LukaszNS  

Stały User

Jakubski



Imię: Lukasz

Wiek: 32

Doczy: 06 Lis 2010

   

Wysany: 2020-06-04, 20:17   

Damn napisa/a:

Twoja dziewczyna mogłaby stać się rodziną dla Twojego syna


Wiele razy powtarza, ze on dla niej nie bedzie rodzina, ani bliska osoba.

Damn napisa/a:

Cóż - nie daj się odsunąć od syna. Nie rezygnuj ze wspólnych weekendów.


Postawie na swoim.

Damn napisa/a:

Mam nadzieję, że wyraziłam się jasno.


Jasno :-D
_________________
"Jestem oryginalny i nie lubie szarosci"
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com