Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Polska  

User

15


ImiÄ™: Kamil

Doł±czył: 14 Sty 2021

Sk±d: PoznaĹ„

   

Wysłany: 2021-01-14, 19:12   KoleĹĽanka siÄ™ przy mnie przebiera

Hej!

Mam pytanie dotyczÄ…cej pewnej sytuacji.

Nie tak dawno, spotkaĹ‚em siÄ™ z koleĹĽankÄ… z mojej byĹ‚ej klasy u niej w domu. Po wrĂłceniu do domu postanowiliĹ›my w coĹ› pograć. Nagle niespodziewanie jak niby nigdy nic, zaczęła siÄ™ przy mnie przebierać.

Chicałbym abyście się nie naśmiewali i powiedzieli co naprawdę myślicie. Czy ta sytuacja coś mi miała przekazać? Dodam, że oboje mamy 15 lat oraz zawsze mieliśmy ze sobą przyjazne stosunki.
 

kotekmagellanek  

User


Doł±czyła: 30 Sie 2017

   

Wysłany: 2021-01-15, 19:07   

Nie znam ani koleżanki, ani Ciebie, ani waszych relacji, ale jeszcze chyba nie widziałam, żeby ktoś dawał sygnały zakochania, przebierając się ;)
Nie wiem, co mogło to dla niej znaczyć i jakie ma zwyczaje w domu. Może po prostu nie krępowało jej Twoje towarzystwo i... Tyle.
ZaleĹĽy, czy to co mĂłwi, teĹĽ jakoĹ› na to wskazuje.
Spotykacie się regularnie czy to było pierwszy raz od dawna?
Robiła to jakoś... Nie wiem, pretensjonalnie, patrzyła na Ciebie czy bardziej dyskretnie? I na ile się rozebrała? (wiem, idiotyczne, ale co innego zmieniać skarpetki, a co innego bluzkę i stanik xd)
A Ty co? Patrzyłeś i nic nie powiedziałeś?
Ja nie wiem, dziwna sprawa ;)
Nie oceniam, ale mimo wszystko to zabawne ;)
Powodzenia z koleĹĽankÄ… :-D
 

Polska  

User

15


ImiÄ™: Kamil

Doł±czył: 14 Sty 2021

Sk±d: PoznaĹ„

   

Wysłany: 2021-01-16, 16:05   

Podczas przebrania zostawiła na sobie bieliznę tylko. Patrzyła się na mnie z uśmiechem i wiedzieła że ja ją widzę. Jeśli chdiz o nasze spotkani, to spotykamy się regularnie. :-)
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com