Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Zamkniêty przez: vialink | 2011-01-03, 01:38

Autor

Wiadomo¶æ

Patrick Bateman

User



Do³±czy³: 29 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-02, 21:34   Donosicielstwo

Założyłem tutaj konto parę dni temu i od tamtego czasu zająłem się przeglądaniem i czytaniem forum, póki co nic nie pisząc. To, co mnie totalnie zaszokowało i zniesmaczyło, to ilość totalnie bezsensownych donosów i raportów na posty innych użytkowników. Nie do pojęcia jest dla mnie to, jak tępione jest tutaj posiadanie własnego zdania i wypowiadanie go. Szczytem niesmaku i bezczelności jest dla mnie postawa użytkownika zakładającego temat "Blog Garego" w tymże dziale. Czy mógłby mi ktoś wyjaśnić, dlaczego donosicielstwo jest tutaj tak powszechne i powszechnie akceptowane, a wręcz nagradzane?
_________________
bycie prawdziwym liczy się bardziej niż tani lans
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2011-01-02, 22:10   

bez powodu nikt nie donosi. Każdy pilnuje przestrzegania regulaminu i tyle. Dziękuje dobranoc
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Patrick Bateman

User



Do³±czy³: 29 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-02, 22:22   

Nie no ja rozumiem, że frajerów na świecie nie brakuje i są środowiska, gdzie takie sytuacje są na porządku dziennym, tylko dlaczego moderatorzy swoją niekoniecznie trafioną aktywnością świadomie działają na szkodę forum, promując szarakowatość, nijakość i ogólny brak jakiegokolwiek błysku, pazura w wypowiedziach?
_________________
bycie prawdziwym liczy się bardziej niż tani lans
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-02, 22:36   

Patrick Bateman napisa³/a:

brak jakiegokolwiek błysku, pazura w wypowiedziach?


Nie podoba siÄ™ 'frajerze' to wypad na inne forum. Jest z pazurem ?
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Patrick Bateman

User



Do³±czy³: 29 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-02, 22:40   

Nie, jest chamsko i do tego niesprawiedliwie, bo gdybym ja użył takiego zwrotu wobec kogokolwiek, a już na pewno wobec moderatora, z miejsca bym wyleciał. Zresztą z tego co zdążyłem się zorientować, nie za takie przewinienia się stąd wylatywało
_________________
bycie prawdziwym liczy się bardziej niż tani lans
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2011-01-02, 22:43   

Patrick Bateman,
Każdy użytkownik rejestrując się na forum jest zobowiązany stosować się do regulaminu.Nie odbiega on od regulaminów na innych forach młodzieżowych.
Głównie dzięki opcji zgłoś post oraz tematach tyczących się ewentualnych skarg,czy zażaleń jesteśmy w stanie pilnować porządku na forum.

Rozumiem,że :
Błyszczenie=wulgaryzmy,obrazę innych osób,treści dyskryminujące grupy etniczne/religijne itp.Zaś wszystkie przeciwstawne zachowania reprezentują ogólną szarość i nijakość ? A nasze dbanie o porządek oraz o przestrzeganie podstawowych zasad kultury jest tłamszeniem osobowości i przysłowiowego pazura ?
Bez przesady.
_________________
Drugs&hugs.
 

Patrick Bateman

User



Do³±czy³: 29 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-02, 22:47   

Totalną abstrakcją dla mnie jest punkt regulaminu mówiący o banowaniu ludzi za "prowokacje". Przecież jeśli ktoś swoją postawą i wypowiedziami prowokuje ludzi do odpowiedzi, to dzięki temu dyskusja ma miejsce i temat żyje, czyż nie? Rozumiem, że ten punkt służy do walki z debilnymi trol-wypowiedziami, ale w praktyce pozwala na banowanie każdego, kto tylko naraził się komukolwiek,a ten od razu złożył raport do moderatora. A zbanowanie gościa za to, że miał w profilu link do swojego bloga to już zakrawa na groteskę.
_________________
bycie prawdziwym liczy się bardziej niż tani lans
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-01-02, 23:08   

Patrick Bateman napisa³/a:

Totalną abstrakcją dla mnie jest punkt regulaminu mówiący o banowaniu ludzi za "prowokacje". Przecież jeśli ktoś swoją postawą i wypowiedziami prowokuje ludzi do odpowiedzi, to dzięki temu dyskusja ma miejsce i temat żyje, czyż nie?


Gdybyś tylko rozumiał sens zwrotu 'prowokacja' w tym kontekście.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

Patrick Bateman

User



Do³±czy³: 29 Gru 2010

   

Wys³any: 2011-01-02, 23:13   

Gdybyś tylko umiała doczytać mój post do końca
_________________
bycie prawdziwym liczy się bardziej niż tani lans
 

Bard_Zerald  

Pogromca postów

Forumowy bard



ImiÄ™: Jakub

Wiek: 28

Do³±czy³: 27 Cze 2009

Sk±d: Tatry

   

Wys³any: 2011-01-02, 23:24   

Cóż, jest tu prawda.
Ktoś powie coś co może być uznane za prowokacje obrazę czy napisze gdzieś "k***a" i zaraz ktoś kto go nie lubi biegnie do moderatora "bo on powieeedziaaał", później ten konfident że tak powiem coś powie nie tak trochę i zaraz kolejna awantura bo ta osoba na którą on naniósł też aferę zrobi.
Można by po prostu nie donosić na innych w sytuacjach które nie są na prawdę poważne, ale trzeba by założyć że ludzie tego nie będą robić, a zawsze się znajdą tacy co kogoś lekko obrażą, przeklną, zrobią aferę o byle co itd.
Cóż, takich ludzi na forach niemało, prawda? :D
_________________
 

alpen.  

Pogromca postów

małe duże dziewczę.



ImiÄ™: Klaudia.

Do³±czy³a: 09 Sty 2010

Sk±d: Wadowice.

   

Wys³any: 2011-01-02, 23:27   

Patrick Bateman napisa³/a:

Gdybyś tylko umiała doczytać mój post do końca


Spróbuje.

Patrick Bateman napisa³/a:

A zbanowanie gościa za to, że miał w profilu link do swojego bloga to już zakrawa na groteskę.


Czytałeś ten blog? Obrażał notorycznie użytkowników.

Patrick Bateman napisa³/a:

ale w praktyce pozwala na banowanie każdego, kto tylko naraził się komukolwiek,a ten od razu złożył raport do moderatora


Od kilku obraz nikt chyba nie został zbanowany. Jest coś takie jak ostrzeżenie, albo warn.
Niech siÄ™ nauczÄ… kultury i po problemie.
_________________
jak Cie odnaleźć, gdy nie wiem gdzie szukać
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2011-01-03, 00:02   

Nikt z mentalnościa wykraczającą poza wiek, powiedzmy, gimnazjalny nie nazywa pilnowania porządku na forum frajerstwem. Najwyraźniej nie dorosłeś jeszcze do tego typu aktywności.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

vialink  

Administrator

też człowiek .. :)



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 01 Pa¼ 2007

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2011-01-03, 01:38   

¯e użytkownicy zgłaszają różne posty jest rzeczą normalną. Dziwne i zniesmaczające by było, gdyby moderacja nie reagowała na skargi i zgłoszenia.

Pilnowanie forum, dbanie o jakiś poziom, przestrzeganie pewnych zasad też jest całkowicie normalne.

Z resztą, nie ma o czym tutaj pisać. Temat zamykam.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com