Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siŕ!

Zapomnia│eť has│a?

Przypomnij je

Przesuniŕty przez: vialink | 2013-07-17, 20:54

Autor

WiadomoŠ

blacklover  

Hiper wymiatacz

dwie pasje.

Do│▒czy│a: 12 Gru 2010

Wys│any: 2012-11-11, 16:11   Wroc┼éaw: Wy┼╝sza Szko┼éa Oficerska

Chcia┼éabym zapyta─ç Was, mo┼╝e macie znajomych, albo sami ucz─Öszczacie do tej szko┼éy. Interesuj─ů mnie wszlekie informacje na jej temat - jak wygl─ůda tam ┼╝ycie, nauka, treningi, poligony ? Wszystko. A dok┼éadniej to In┼╝ynieria Bezpiecze┼ästwa Narodowego ( studia wojskowe, nie cywilne! )
No i najwa┼╝niejsze, ciezko tam si─Ö dosta─ç/ przetrwa─ç ?
Bardzo prosi┼éabym o jakie┼Ť odpowiedzi, zbeiranie informacji to proces d┼éugotrwa┼éy, wi─Öc trzeba bym jako┼Ť uporz─ůdkowa┼éa to wszystko.
Powiecie mi co┼Ť wi─Öcej na temat tej szko┼éy? :)

takitampan  

Hiper wymiatacz

Imi─Ö: Bartek.

Do│▒czy│: 01 Mar 2011

Sk▒d: Bydgoszcz

Wys│any: 2012-11-11, 19:20   

z tego co sie interesowa┼éem albo fizyka na podstawie albo matma na rozszerzeniu , ┼╝eby my┼Ťlec o jakiejkolwiek wojskowej uczelni, we wroc┼éawiu dobrze jest punktowana sprawnosc fizyczna.. ;) i to tyle moge pomoc.

LandonAston. napisa│/a:

Mówie mojemu bliższemu koledze, że jest mi smutno. Oczekiwałam, że chociaz spyta dlaczego, a on: to zrób palcówke.

Different  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│: 31 Pa╝ 2012

Wys│any: 2012-11-12, 18:28   

Nie chc─Ö straszy─ç, ale czyta┼éem to i owo na temat studi├│w oficerskich. Bardzo trudno jest si─Ö tam dosta─ç, poniewa┼╝ du┼╝o ch─Ötnych i s┼éysza┼éem, ┼╝e nawet 600 os├│b na 30 miejsc, a 80% przyj─Ötych po znajomo┼Ťci, dobry wuj Genera┼é itp.

I s─ů to informacje nie tylko z jednego ┼║r├│d┼éa, ale tak┼╝e na stronie WP znalaz┼éem temat w kt├│rym jasno pisali, ┼╝e jest si─Ö ci─Ö┼╝ko dosta─ç bez 'plec├│w' i du┼╝o os├│b rozwa┼╝a s┼éu┼╝b─Ö w NSR, ale wed┼éug mnie na szeregowego op┼éaca si─Ö i┼Ť─ç je┼Ťli ma si─Ö zapewnion─ů prac─Ö, bo co po obs┼éu┼╝eniu 12 lat - nico. Po 15 jest dopiero emerytura, a podobno od 2013 nawet od 25.

Jak kolega wy┼╝ej fizyka, matma, ale r├│wnie┼╝ angielski, a najlepiej na rozszerzeniu.

[ Dodano: 2012-11-12, 23:01 ]
Ale to nie zmienia faktu, ┼╝e trzeba rezygnowa─ç. Najwa┼╝niejsze to d─ů┼╝y─ç do swojego celu mimo wszystkich przeciwie┼ästw. ┬»ycz─Ö Powodzenia!

CheeryLipstick  

Pogromca post├│w

Do│▒czy│a: 08 Kwi 2009

Wys│any: 2013-09-14, 11:52   

Ja si─Ö tam w tym roku wybieram lecz na studia cywilne.

Forum m│odzie┐owe e-Mlodzi.com