Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Yoona

User



Doł±czył: 29 Cze 2013

   

Wysłany: 2013-06-29, 08:29   JÄ™zyki orientalne to nie tylko japoĹ„ski

Witam. Mam świadomość, że utworzony właśnie temat będzie tu zalegał skoro mowa o orientalnym i jednoczesnym nieuwzględnianiu japońskiego, ale spróbować trzeba..
Jeśli chodzi o Azję to japoński jest najpopularniejszy - łamiąc reguły "popularności" tego języka - czy jest ktoś kto się uczył, bądź uczy jakiegoś języka orientalnego?? Nie ważne czy samodzielnie czy na np. studiach?? Uczę się koreańskiego i szukam kogoś z nim mogłabym poćwiczyć i się sprawdzić. A może ktoś też chciałby udać się w podróż do Korei Południowej??
 

Rianna

User


Doł±czył: 12 Sie 2013

   

Wysłany: 2014-03-08, 15:26   

Watashi wa Simon desu,
chetnie bym z toba pocwiczyl : ) jednak sam sie dopiero ucze i potrzebuje wiekszego zaangazowania w ten jezyk. Pewnie kiedy s sie nam uda do siebie zagadac i bedzie wporzo
 

hipsta

Stały User


Doł±czył: 11 Mar 2014

   

Wysłany: 2014-03-29, 22:03   

Japoński trochę ciężki jęyk(przynjmniej dla mnie), raczej nigdy nie pokusiłbym się na jego nukę, podziwiam. Do nauki języków obcych jest wiele metod, wiadomo - wkówanie słówek etc. Mozna także po przez jakiś program, ja na telefonie uczę się z aplikacji super memo, z tego co widziałem na ich stronce to mają kurs języka japońskiego.
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com