Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-07-13, 11:41   

Girtz napisa³/a:

Czy imponują wam takiego typu adorację? pozwoliłybyście żeby do takiej sytuacji doszło i niech wygra lepszy? czy raczej próbowałybyście temu w jakiś sposób zapobiec ? czy też zupełnie ich olać



ImponujÄ… ?
Po pierwsze u mnie stawia to już na przegranej pozycji obu facetów. Czy doprawdy zdobywanie kobiety jest aż tak trudne ,że trzeba wpierw wyeliminować zagrożenie i potraktować ją jak rzecz.
Zapewne bym olała,gdyby były to bliskie mi osobie próbowałabym temu zapobiec, ale stracili by wiele w moich oczach takim zachowaniem.
_________________
Drugs&hugs.
 

luana  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 13:39   

A czy miłość to jakieś rozgrywki o puchar który nie ma nic do gadania. To dziewczyna powinna zdecydować kogo woli a jeżeli ona żąda tego typu rozrywek to ci faceci powinni sobie ją odpuścić chyba że jest to w obronie dziewczyny ale to juz inna sytuacja.
_________________
"Nieśmiertelność należy do ciebie, musisz ją tylko stworzyć"
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-07-13, 19:38   

skoro takie ma sposobuy na zdobywanie dziewczyny, to oznacza nie mniej niż to, iż jest po prostu idiotą z przerostem mięśni nad rozumem i nie zasługuje na moją uwagę.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

miaamy  

Stały User



Do³±czy³a: 24 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 19:42   

jak by sie chlopacy o mnie pobili to i jeden i drugi moze o mnie zapomniec .. yhh .. :|
_________________
I like it!
I like it!
I lkie it!
 

norbi17  

Wymiatacz


ImiÄ™: Norbert

Do³±czy³: 03 Lip 2009

Sk±d: mnie znasz?

   

Wys³any: 2009-07-13, 20:34   

nie, to jest zdecydowanie głupie. można w inny sposób zaimponować kobiecie niż lać się po mordzie z innym kolesiem. ale niektórzy tylko tak potrafią zwrócić na siebie uwagę.
a w ogóle już kulam ze śmiechu jak dziewczyny się biją o chłopaka :mrgreen: żałosne ale też są takie sytuacje.
 

Nirnaeth  

Hiper wymiatacz



Do³±czy³a: 14 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 23:05   

Przez takie szczeniackie zachowanie odwrocilabym sie tylko na piecie i odeszla.
Inaczej, kiedy chlopak stanalby kiedys w mojej obronie, jezeli byloby to konieczne. Choc w ogole nie popieram przemocy. A juz szczegolnie takich dziecinnych cyrkow jak jakas walka o dziewczyne, bo podobne akcje zdarzaja sie ewentualnie tylko w przedszkolach lub ZOO. I calkowita racje ma ktos, kto juz wczesniej to powiedzial - jak chlopak faktycznie jest wart uwagi dziewczyny, to nie musi uzywac sily wobec drugiego.
 

Howard Wolters  

User

Generał brygady.


ImiÄ™: Maciej

Wiek: 29

Do³±czy³: 14 Sie 2009

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2009-08-18, 17:13   Re: W imiÄ™ miÅ‚oÅ›ci czyli "walki kogutów"

Girtz napisa³/a:

Do panów:

° Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:



O dziewczynę która mi się tylko podoba to napewno nie ale jeśli się w jakiejś zakocham to bardzo prowdopodobne że do walki moglo by dojść.
_________________
Na trwogÄ™! Na trwogÄ™! Na trwogÄ™!
Nie wybieraj między żądzą swą a Bogiem!
Póki czas naprawić błędy
Matko, nie rób tego - stój!
Jacek Kaczmarski - Epifarium dla Władysława Wysockiego
 

August  

User



Do³±czy³: 10 Cze 2009

Sk±d: W-w

   

Wys³any: 2009-11-08, 12:37   

O mnie się kiedyś pobiły laski i ja również kiedyś pobiłem się o ładną dziewczynę z kolegą :D To znaczy, on mnie uderzył, a ja mu tylko oddałem i wybiłem mu zęba i ogólnie go skopałem ;D Niechcący. Ale to znacznie podniosło moje notowania u tej panienki, mnie za to ona na jakiś czas przestała się podobać.
 

myownway  

Hiper wymiatacz

sprzedawca marzeń.



Do³±czy³a: 29 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-11-08, 12:44   

jestem zdecydowanie na nie. mnie można zaczarować intelektem, a nie siłą, nie cierpię takich osiłków po prostu. ktoś tak bezmózgi jest u mnie skreślony.
_________________
Niestety, rzadko koło zdarzeń obraca siła naszych marzeń.
 

jr_  

Pogromca postów



ImiÄ™: Manselinosa

Do³±czy³a: 27 Sty 2009

Sk±d: Okolice Lublina

   

Wys³any: 2009-11-08, 12:51   Re: W imiÄ™ miÅ‚oÅ›ci czyli "walki kogutów"

Girtz napisa³/a:


° Czy imponują wam takiego typu adorację? pozwoliłybyście żeby do takiej sytuacji doszło i niech wygra lepszy? czy raczej próbowałybyście temu w jakiś sposób zapobiec ? czy też zupełnie ich olać :-P


Obu miec głęboko, co dziewczyna jest jakimś trofeum?
CoÅ› takiego mi nie imponuje
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Sl5HP3MCTKA

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Mmm ... ;*
 

mikizino  

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 30 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-10, 11:52   

Oj zdarzyło się... mhm 2 razy raz o to że chłopak świrował na moim widoku do mojej dziewczyny więc dostał 2 szybkie i skończyło się drugi raz to chciał moją dziewczynę chłopak zaciągnąć do łóżka powiedziała mi o tym i dostał ale z nim już tak dobrze nie było nos złapany, 2 żebra skakałem poprostu po nim ale nie radę wam bo to jest głupie możecie potem mieć dużo kłopotów
 

endorfina  

Hiper wymiatacz

Poetka z Å‚awki.



Do³±czy³a: 18 Pa¼ 2009

Sk±d: Wroc³aw.

   

Wys³any: 2009-11-11, 18:02   Re: W imiÄ™ miÅ‚oÅ›ci czyli "walki kogutów"

Girtz napisa³/a:

° Czy imponują wam takiego typu adorację? pozwoliłybyście żeby do takiej sytuacji doszło i niech wygra lepszy? czy raczej próbowałybyście temu w jakiś sposób zapobiec ? czy też zupełnie ich olać :-P


Nie, nie imponujÄ….
Jakby już doszło do takiej sytuacji to robiłabym wszystko, żeby ich rozdzielić.
Nienawidzę widoku bijących się facetów, czuję, że jestem bezradna i 'umieram' z przerażenia, że któremuś może się coś stać.
_________________
"Być może mężczyzna wymyślił ogień, lecz kobieta wymyśliła, jak z ogniem igrać."
 

gr3mlin  

User



ImiÄ™: Tomek

Wiek: 33

Do³±czy³: 11 Lis 2009

Sk±d: Gliwice

   

Wys³any: 2009-11-11, 19:55   

Cytat:

Do panów:

° Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:



Dziewczyną bardziej imponują inne rzeczy i gesty, niż bójka z kimś. Poza tym jest takie przysłowie - "Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami." :)
_________________
:)
 

Sunlight  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 12 Lis 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 17:28   

Moje zdanie jest takie nie lubie rozwiazywac spraw w bojce wole goscia ochrzanic i powiedziec mu cos. Przykladem jest to jak w gronie dziewczyn z ktorymi siedze przeklina chlopak , wten czas mowie zeby mial troche szacunku i nie przeklinal i zaden chlopak do tej pory nie mial nigdy nic do mnie , a propo jezeli chodzi o taka sytuacje ze chlopak obmacuje dziewczyne a ona tego ewidentnie niechce lub kiedy chlopak uderzy dziewczyne dosc silno ( nie na zarty, dajmy na to w twarz) wtedy nawet gdybym nie znal dziewczyny to chcialbym zlapac goscia i wyperspadowac mu z niewielka sila zeby szanowal dziewczyny i nie uzywal ich jak zwyklych przedmiotow , godnosc by mi nie pozwalala patrzec na to co on z nia wyrabia

ps
Sorki dziewczyny jezeli urazilem ale takie jest moje zdanie:)mozecie sie nie zgadzac:)
 

Lusia1  

Stały User

pomoc-moj cel życia



Wiek: 31

Do³±czy³a: 10 Lis 2009

Sk±d: ¯ywiec

   

Wys³any: 2009-11-12, 17:37   

A moim zdaniem nie powinno w ogóle być takich sytuacji :) Dziewczyny to delikatne istoty, nie aby się bić o facetów. A faceci też powinni być mądrzy.. Choćby kto się o mnie bił to wybiorę tego kogo kocham, to chyba jasne, wiec po co w ogóle się bić? Jest to tylko chyba pokazem jakiejś niedorosłości, tak jak małe dziecko tupające nóżkami, że chce a nie ma.
_________________
"Kto nigdy nie żył, nigdy nie umiera, nic nie utraci ten, co nie miał nic.... ten, kto nie kochał, nie wie co tęsknota...."
"... lecz poza nimi, trwoga i cierpienie, a tam gdzie miłość, tam podąża śmierć"
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com