Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

MariuszManiek  

User

Ten sam


ImiÄ™: Mariusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 27 Wrz 2009

Sk±d: Opole

   

Wys³any: 2009-11-12, 17:42   

Mało jest osób, które jednak wybrałyby walkę. Wszyscy spokojni i ułożeni. Ja umówiłbym się na sparing. Ale nie po to, żeby zrobić widowisko. Cicho z rywalem umówić się: przegrany odchodzi na bok. Kiedyś tak zrobiłem. Bez świadków. Ja podsunąłem taki pomysł, robiąc ogromne świństwo przeciwnikowi, gdyż nie widział, że posiadam pewne umiejętności nabyte. Ale to swoją drogą. Nikt nie wiedział, że to ja byłem tym, który go znokautował. Zgodnie z umową odsunął się w cień. Zostawił wolną drogę, a ja wykorzystałem.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 29

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-11-12, 22:10   

Ja uważam że takie zachowanie jest bardzo głuppie i bez sensu. Ja nie zainteresowałabym się taką osobą.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

mati  

User

znawca


ImiÄ™: mati

Do³±czy³: 16 Sie 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 17:29   

Jedni sie bija drudzy nie.


Uczucia nieda sie wygrać siłą.
_________________

 

bartek0393  

Stały User

i can...



ImiÄ™: Bartek

Wiek: 31

Do³±czy³: 10 Sty 2009

Sk±d: kuj. pom.

   

Wys³any: 2009-11-13, 17:57   

mati, popieram ciÄ™
byłem świadkiem takiej sytuacji, kiedy 2 chłopaków biło się o laskę i ten ,który przegrał zdobył ją więc różnie bywa a laski są nieprzewidywalne i zmienne jak pogoda ... hehe
_________________
Puchatku?
-Tak Prosiaczku?
-Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś.

z myślą o tych, którym dziekuje, że są
 

Porcelana.  

Pogromca postów

Laura Palmer



Do³±czy³a: 13 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-13, 18:34   

Byłoby miło, gdyby chciał/umiał mnie obronić, gdy dzieje mi się krzywda. I na tym koniec, jeśli mowa o używaniu siły fizycznej. :-) Dorosły mężczyzna nie powinien tak reagować, a już w ogóle jakieś walki o to, że ktoś mnie podrywa, czy się na mnie zbyt długo patrzył są śmieszne.
Byłam kiedyś w związku właśnie z takim "narwańcem" i nikomu nie polecam. Dosłownie paliłam się ze wstydu, gdy zaczynał wściekać się na ulicy na bogu ducha winnych ludzi.
Ja rozumiem zazdrość, zazdrosny facet zresztą bywa uroczy, ale wystarczy, żeby "po cichu" się troszkę podąsał. :-)
_________________
Później luki w pamięci, zapatrzenia w okno -
tam mała dziewczynka w bloku naprzeciwko
uśmiecha się z żyletką pomiędzy zębami.
Myślę o jej chłodnych pocałunkach.




fire, walk with me...
 

poem sometimes  

Pogromca postów


Do³±czy³: 15 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-11-15, 14:47   

No właśnie to zależy. Bo jeśli chodzi o obronę ukochanej w sytuacji zagrożenia, to nie mam wątpliwości, że stanąłbym na wysokości zadania i z całych sił walczył o jej bezpieczeństwo. Nie pozwoliłbym jej uderzyć, zaczepić w niegrzeczny sposób czy obrażać, to chyba normalne.

Natomiast walka o kobietę, bicie się z innym to trochę dziecinne, nie wiem, nie ogarniam tego :-P Coś w stylu, że umawiamy się, że zwycięzca ją sobie bierze, no bez jaj.
_________________
"wiemy, że Bóg umarł, powiedziano
nam o tym, czytając ciebie nie byłem tego całkiem pewny."
 

Dianne  

Stały User



Do³±czy³a: 20 Lip 2009

Sk±d: z domku

   

Wys³any: 2009-11-16, 00:35   

Cytat:

° Czy imponują wam takiego typu adorację? pozwoliłybyście żeby do takiej sytuacji doszło i niech wygra lepszy? czy raczej próbowałybyście temu w jakiś sposób zapobiec ? czy też zupełnie ich olać



Jak dla mnie to nawet nie jest żadna adoracja tylko prymitywne próby udowodnienia "kto tu jest lepszy"
 

dariusz1985  

Stały User


ImiÄ™: ja

Wiek: 39

Do³±czy³: 23 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-23, 17:57   

Byłbym w stanie walczyć o dziewczynę. Ale czy pobić? To zależy... od sytuacji.
_________________
b) Odnośniki do zewnętrznych stron mogą umieszczać jedynie osoby mające na swoim koncie minimum 75 sensownych postów.
 

Fazikus  

Hiper wymiatacz

Starszy Inkwizytor



ImiÄ™: Adrian

Do³±czy³: 21 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 20:33   

Hmm to zależy raczej uważam że nie należy się bić o dziewczynę ale jeżeli już to o jej honor.
_________________
Kiedyś było prościej wystarczyła maczuga. Dziś trzeba Je podrywać...
 

^byku93  

Pogromca postów



Wiek: 30

Do³±czy³: 14 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 20:35   

Jeśli by chodziło o obronę Mojej dziewczyny to jestem gotowy.

Mając walczyć o kobietę i zdobyć Jej serce poprzez pobicie kolesia to jest dziecinne.
 

fiszz  

User

music for breakfast



ImiÄ™: Katarzyna

Wiek: 31

Do³±czy³a: 17 Lip 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 20:53   

przemoc uznaję tylko w wypadku samoobrony, nigdy z innych powodów, jak np. zaimponowania komus
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2010-07-24, 21:55   

Obrona to oczywiście ale bicie się w celu zdobycia kobiety to jak jakaś ucieleśniona odmiana hazardu... W ogóle mi takie zachowanie nie imponuje.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

ojzu  

Pogromca postów

.|.



Imię: Lesław

Do³±czy³: 05 Gru 2009

   

Wys³any: 2010-07-25, 15:39   Re: W imiÄ™ miÅ‚oÅ›ci czyli "walki kogutów"

Girtz napisa³/a:

Do panów:

° Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:
?



Samiec alfa nie musi w ten sposób rywalizować o kobietę, alfa to trochę szersze pojęcie. W przypadku kobiet oznacza ona dla alfa charyzmę i dominację psychiczną.
A co do konkretnej odpowiedzi, to w życiu nie lałbym się z nikim o dziewczynę,bo nie jest ona tego warta, chyba że musiałbym się bronić.
_________________
You are not in the sudoers file. This incident will be reported.
 

D0M1N1K  

Stały User


Do³±czy³a: 08 Maj 2010

   

Wys³any: 2010-08-15, 00:02   

To nie te czasy, aby walczyć o kobietę...
 

MaleÅ„ka_16  

Stały User

Tylko Ciebie ChcÄ™



Imię: Maleńka

Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Mar 2009

Sk±d: KOszalin

   

Wys³any: 2010-08-15, 09:40   

eee. ja raczej bym nie chciała aby Chłopak się o mnie bił.. a gdyby się bił to mi i tak by to nie zaimponowało...
_________________
"Ludzie się żrą i pieprzą, a i tak sobie nie smakują ..."



http://www.photoblog.pl/dziewczynaztruskawkami
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com