Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Girtz  

Pogromca postów

M.



Wiek: 32

Do³±czy³: 10 Lip 2009

Sk±d: Mystic Falls

   

Wys³any: 2009-07-12, 23:49   W imiÄ™ miÅ‚oÅ›ci czyli "walki kogutów"

Do panów:

° Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:

a to do naszych pań :

° Czy imponują wam takiego typu adorację? pozwoliłybyście żeby do takiej sytuacji doszło i niech wygra lepszy? czy raczej próbowałybyście temu w jakiś sposób zapobiec ? czy też zupełnie ich olać :-P

Pytam zupełnie hipotetycznie ale jeżeli, mieliście już takie sytuacje :evil: to jak się one zakończyły?
 

motyl  

Moderator

gryzÄ™.



Wiek: 34

Do³±czy³a: 13 Cze 2009

Sk±d: Wielkopolska

   

Wys³any: 2009-07-12, 23:57   

Jeśli ktoś używa przemocy by mnie zdobyć to ma jak w banku, że nie zasługuję na moją uwagę. Skończyłoby się tym, że bym jeszcze ich wyśmiała.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

Hipek  

Stały User



Wiek: 29

Do³±czy³: 06 Lip 2009

Sk±d: Zasiedmiogórogród

   

Wys³any: 2009-07-13, 00:00   

Ja myślę, że nie siłą się dociera do serca :-P
 

though  

Pogromca postów


Wiek: 30

Do³±czy³a: 28 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-07-13, 00:03   

Nie chciałabym, żeby chłopaki się o mnie bili, starałabym się nie dopuścić do takiej sytuacji, głupio bym się czuła, widząc taką bijatyke z tak błahego powodu jak moja osoba.
 

Diro77  

User



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 12 Lip 2009

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2009-07-13, 00:07   

Daje temu rywalowi fory ;) a potem udeżam jak on jest z dziewczyną, która mi się podoba wtedy odgrywam się na nim :evil: jeszcze nie pobiłem się "o" dziewczyne, ale w obronie już się zdażyło...
 

MÅ‚odyDuchem  

Pogromca postów


Wiek: 32

Do³±czy³: 02 Mar 2009

Sk±d: Kêty/Lublin

   

Wys³any: 2009-07-13, 00:29   

Girtz napisa³/a:

Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:


Nie. Powód prosty: jeśli dziewczyna coś do mnie czuje, to nie potrzebuję się bić, aby mnie zechciała. A jeśli miałby być to sposób na rozpoczęcie znajomości - też nie.
_________________
“Nie mam co do tego żadnej wÄ…tpliwoÅ›ci, że Å›wiat istnieje tylko dziÄ™ki modlitwie chrzeÅ›cijan”. (Arystydes z Aten)


Macie takich księży, jakich sobie wymodliliście.

http://spes-moritur-extrema.blogspot.com
 

Abaddon  

Hiper wymiatacz

Niekonwencjonalny



ImiÄ™: Abaddon

Wiek: 27

Do³±czy³: 04 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 00:47   

Cytat:

° Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:




Samiec alpha nie musi ............... innych
Swoją wyższością ich dyskwalifikuje względem panny
a agresja jest oznaką słabości, wiec robisz sie agresywny - jesteś słaby
jesteś silny, masz silną psychike komfort i olewasz całą sprawe ;]

Jak myślisz, samiec Alpha który może mieć każdą pannę
Będzie się tłukł o jakąś jedną sztuke czy to oleje ?
_________________
Co za idiotyczny punkt w regulaminie.
Poza tym, wypadało się podpisać jak grzebałeś na moim profilu pipko.
 

Diro77  

User



ImiÄ™: Dawid

Wiek: 30

Do³±czy³: 12 Lip 2009

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2009-07-13, 00:52   

To wszystko zależy od klasy i kultury męszczyzny. Może byc popisywacz "co to nie on" to wtedy się bije, ale trzeba go zignorowac i udowodnic mu wyższośc umysłu nad siłą ;)
 

Nosferatu  

Hiper wymiatacz

Wysłannik dobra


ImiÄ™: Adolf

Wiek: 24

Do³±czy³: 06 Kwi 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 01:48   

Cytat:

° Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:


Pewnie że tak, to moja natura ale teraz sobie biegam po sawannie.

Cytat:


męszczyzny.


No właśnie, dokładnie o to chodzi.
 

stokrotka  

Stały User


ImiÄ™: Justyna

Do³±czy³a: 02 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 10:54   

NIE!!! Nie imponują mnie takie adoracje! To mi się kojarzy z jakimś przyrodniczym filmem: walka o samicę!!!- zwierzęce gody!!!
Nie chciałabym żeby jakiś chłopak się o mnie bił. Po co?! Przecież siłą niczego nie wskóra, no może tylko tyle, że nie miałby już u mnie żadnych szans!
Chłopaki, dziewczyny nie lubią gdy się o nie bijecie!! Zapamięajcie to!!! :-P
_________________
"Odszedł a ciało swe pogodził z ptakiem
I wiecznym cierpieniem
I była miłość
I była zgoda
Każdy był wolny
Wolny był każdy ptak..."- Dżem
 

VITO  

Hiper wymiatacz

Król ShoutBox



Wiek: 31

Do³±czy³: 07 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 11:01   

Girtz napisa³/a:

° Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:


Pobić kogoś tylko po to żeby pobić? Narobić sobie przez to kłopotów i z uczniami i z prawem? Chyba nie byłbym bym do tego zdolny tylko po to żeby zaimponować dziewczynie. ¯eby kogoś pobić trzeba mieć powód a takie bicie tylko dla poklasku innych to jest moim zdaniem nieuzasadnionym użyciem przemocy.
_________________
Zdarza mi się pisać głupoty...
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-13, 11:43   

Nie toleruje jakiejkolwiek przemocy, więc takie końskie zaloty bym zupełnie zignorowała. Nie imponuje mi to i na pewno bym nie była zainteresowana mężczyzną, który w czymś takim uczestniczy.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Grejpfrut  

Pogromca postów

28.08-19.09 - Vuelta



Wiek: 30

Do³±czy³: 07 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 11:55   

motyl napisa³/a:

Jeśli ktoś używa przemocy by mnie zdobyć to ma jak w banku, że nie zasługuję na moją uwagę. Skończyłoby się tym, że bym jeszcze ich wyśmiała.



mądrze mówisz ;]


EE bic sie odrazu, co to da ? Najlepiej jakimś tesktem pojechać. A naj najlepiej to niech ona wybierze.
_________________
http://tomworld.geoblog.p...855/grecja-2006 - Zapraszam
 

mloda2345  

Pogromca postów



ImiÄ™: Kinga

Wiek: 30

Do³±czy³a: 12 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 12:23   

Nie chciałabym, żeby jacyś chłopacy bili się o Mnie. Jakieś tam nieporozumienia, taka tak jakby walka w staraniu sie o dziewczynę jest jeszcze ok. Ale wszczynanie bójek z takich powodów nie imponuje mi.
_________________
I am the rock that pushes away. I gave up tomorrow to spite today.
http://www.lastfm.pl/user/mloda2345 ;)
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-13, 12:40   

Girtz napisa³/a:


° Czy bylibyście zdolni pobić się o dziewczynę, która wam się podoba i tym samym zdobyć jej uznanie? pokazać jej że jesteście godni jej uwagi i że to właśnie wy jesteście samcem alfa ? :hyhy:



A co ja jestem? Gorylem tudzież pawianem by bić się o względy samicy?
Idiotyczne podejście.
A i nigdy takiej sytuacji nie miałem.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com