Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

LittleDiana  

User



Wiek: 28

Doczya: 17 Maj 2020

   

Wysany: 2021-01-17, 20:11   W internecie jestem brana za trolla

Historia ku przestrodze jak nie zrobić sobie złego RP w necie, szczególnie z egocentrycznym charakterkiem. i czymś tak charakterystycznym jak niepełnosprawność fizyczna
w 2017 roku gdy miałam 22 lata zaczęłam pisać na forum literackim o mojej ulubionej serii książkowej. Jednak chciałam by uwaga skupiła się na mnie, więc zaczęłam pisać opowiadanie mocno inspirowane moim kulawym życiem, tyle że skłamałam że jest tam więcej fikcji niż realności a było zupełnie odwrotnie. Kiedy się przyznałam to poszła fala krytyki, nawet wywnioskowali z tego że jestem facetem ( bo w opku napisałam raz że miałam ochotę walnąć kolegę z klasy) oskarżali mnie o bycie trollem, nie miałam już sił się bronić, zresztą pojawił się mój troll, ktoś kto pisał tam obrzydliwe treści o podłożu erotycznym z nickiem bardzo podobnym do mojego, troll się nadal pojawia nawet bez mojej obecności, wiem bo czytam to forum. Gdy mam gorsze dni pisałam o różnych moich problemach na różnych forach, opisywałam też w całych tych postach też całe moje życie, ale gdy pisałam je z mojej perspektywy to zostałam hejtowana, czy to za charakter czy za to że jestem na rencie, bo przecież chodzenie przy kulach nie upoważnia do żerowania na państwie, skupienie się na rehabilitacji to dla nich nie argument, nie rozumieją że z pieniędzy z fundacji nie żyję tylko opłacam leczenie, a jakbym opłacała ze swoich to cała wypłata by mi schodziła. I tu zrobiłam błąd że zaczęłam opisywać własne życie z perspektywy wymyślonej siostry czy również wymyślonego chłopaka zmieniając często szczegóły które były hejtowane (np zamiast renty wymyśliłam sobie pracę w bibliotece) Czasami zakładałam jeszcze inne konta opisujące jeszcze inne wymyślone problemy. Często mnie nawet bawiło oburzenie tych ludzi, ale częściej bolało.
Teraz znowu piszę opko inspirowane moim życiem, tyle że od początku byłam szczera no i inspiracja moim życiem jest coraz mniejsza. Publikuje je między innymi na innym forum literackim. Ładnie wszystko publikuje, aż dzisiaj w temacie opka wyskoczyła mi z moją przeszłością z innych for. Chyba stałam się "sławna" w złym tego słowa znaczeniu. Postawiłam na szczerość, opisałam to im wszystko tak jak wam, administracja nie będzie mnie banować, bo przecież nic złego na tym forum nie zrobiłam, publikować mogę dalej, ale czuję może nie tyle co niechęć użytkowników, ale już są dla mnie chłodniejsi.
Nie popełniajcie mojego błędu, bo dużo w tym mojej winy.
Czy mogę mieć jakieś zaburzenie osobowości? Czy za to ludzie mogą mnie nie lubić?
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com