Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: Lady Virgin | 2020-10-02, 14:07

Autor

Wiadomość

lennini34  

Nowy

Imię: Milagros

Wysłany: 2017-04-21, 11:54   W jakim mie?cie chcieliby?cie mieszka??

W jakim mie?cie chcieliby?cie mieszka?? S? takie, do których gdyby?cie mieli tam prac? to przeprowadziliby?cie si? w ciemno?

DeVaneio  

Moderator

Wysłany: 2017-04-21, 12:04   

W takim w którym jest dobra praca,dobrze p?atna :-) .
A to tylko z Polski czy z ca?ego ?wiata ?

O. Spengler

Kate04  

User

Wysłany: 2017-04-21, 13:10   

Ja chcia?abym mieszka? kiedy? nad morzem. To jest moje marzenie i dobrze wiem, ?e kiedy? je spe?ni? bo niby czemu nie?
Móc ogl?da? codziennie zachód s?o?ca siedz?c na pomo?cie - nie ma dla mnie nic pi?kniejszego. :)
Teraz mieszkam na wsi/ mieszka?am te? w mie?cie ale jednak w tym starciu wygrywa wie? ale morze to jest moje miejsce i od zawsze ubóstwiam :)
A co do miasta - Gda?sk, ?winouj?cie, Toru?. [Trójk? wybierz Panie!]

krul umi?owany  

Hiper wymiatacz

Imię: Rafa?

Wysłany: 2017-04-21, 17:36   

?ód? kurva..

a tak na serio gdzie? nad czyst? wod?, gdzie nie ma karteli narkotykowych

"Ka?dy powinien radzi? sobie z problemami na tyle na ile potrafi. Mi w dzieci?stwie stary wchodzi? do wanny, a po forach nie p?aka?em."
~$karbówka

Tigranes  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2017-04-22, 12:06   

Zak?adaj?c, ?e nie by?oby problemu z zakwaterowaniem, to: z polskich miast, w Szczecinie albo Zielonej Górze. A z zagranicy, to w Assendelft, Barcelonie, Rio Branco, Pattayi albo Bangkoku.

Bella02  

Stały User

Wysłany: 2017-04-22, 13:20   

Musi by? tam ciep?o, a przynajmniej cieplej ni? tutaj. Nienawidz? polskiego klimatu, jest dla mnie stanowczo za zimno, lato jest tu zbyt krótkie. Los Angeles, a gdzie? bli?ej - mo?e boska Florencja.

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2017-04-22, 22:05   

Brisbane. Jak tam za daleko, to mo?e gdzie? w Grecji. A jak Polska, to Gda?sk.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

awfdg  

User

Wysłany: 2017-04-25, 13:58   

Moim marzeniem jest jakie? ?reniej wielko?ci miareczko w USA. Mo?e to oklepane, ale wyjazd tam jest na szczycie mojej listy marze?.

Bazyl666  

Mega wymiatacz

Bazyl

Imię: Magdalena

Wysłany: 2017-04-27, 21:21   

Z tych wi?kszych - Wroc?aw, Gda?sk, ewentualnie Szczecin. A najlepiej na ich obrze?ach. A na staro?? kupi? sobie chatk? w górach. :D

Andrewo  

User

Imię: Andrzej

Wysłany: 2017-05-05, 14:42   

Ja chcia?bym gdzie? nad morzem mo?e by? w Polsce, Sopot albo Gdynia moje marzenie...

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2017-05-05, 21:48   

Mnie tam pasuje Warszawa, ca?e ?ycie mieszkam tu, na przedmie?ciach. Po prostu przywyk?am. Niezbyt lubi? zmiany. I cho? jest wiele miast, które s? ?adne, ci??ko jest mi wyobrazi? sobie mieszkanie gdzie? indziej. Taki drobny paradoks, bo za 1,5 miesi?ca si? wyprowadzam. Niby blisko, bo pod Warszaw?, ale czuj? si? z tym... jako? dziwnie.

iga113  

Nowy

Imię: Iga

Wysłany: 2017-05-31, 18:17   

Chcia?bym we Wroc?awiu, ale jest tak drogo. Mo?e jakie? wypasione mieszkania w ramach mieszkania plus nie powstan?, ale to by?aby chyba fajna opcja na wykup w?asnego mieszkania plus IKM, ale chyba o tych kontach mieszkaniowych za du?o info nie ma poza tym: http://ikm.org.pl/ Rodzice wzi?li kredyt i widzia?am jak ci??ko mieli, ja tak nie chc?.

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2017-06-02, 09:39   

Ostatnio coraz cz??ciej si? nad tym zastanawiam i na razie na swojej li?cie mam: Warn?, Sofi? i Kraków.
Najbardziej prawdopodobnym wariantem na chwil? obecn? jest Sofia.

mantra

User

Wysłany: 2017-06-07, 09:27   

Wroc?aw. Jak tylko mam mo?liwo?? to przynajmniej je?d?? tam na weekend. Uwielbiam to miasto.

Justtina  

Wymiatacz

Wysłany: 2017-07-18, 10:33   

Je?li chcesz mieszka? we Wroc?awiu, to musisz przegl?da? oferty sprzeda?y mieszka?. Mi bardzo podobaj? si? inwestycje dewelopera PCG. Chocia?by to grodzone osiedle, które ma hal? gara?ow?: http://pcg.pl/inwestycja/ritmo-park/ . Lokalizacja jest ?wietna, ma si? spokój, ale i dobry dojazd do centrum. Mieszkania s? bardzo nowoczesne. Zerknij! Mo?e to b?dzie Twoje miejsce do ?ycia.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com