Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³a: 05 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2009-02-27, 14:22   

nie byłam pod wrażeniem.
tak, fabuła jest ciekawa i skusiłam się z opowieści znajomych.
wychwalali pod niebiosa.
a mnie zabiajały opisy. rozwodzenie się kilkustronowe ned przyrodą.
tak, jest idealna, ale niestety mnie to właśnie zniechęciło.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

amare  

Stały User



ImiÄ™: Amanda

Wiek: 30

Do³±czy³a: 23 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-03-23, 20:28   

Cytat:

po przeczytaniu "Władcy.." zaczęłam obsesyjnie czytać fantastykę ,ale jakoś zawsze porównywałam wszystko do Tolkiena


jakbyś mówiła o mnie...
Czytałam pierwszy raz to już dawno... może w czwartej klasie. A w tamtym roku drugi raz i po tym mnie naszło na Silmarillon. Przebrnęłam przez to ale jednak wolę książki z ciekawszą fabułą i zdecydowanie więcej akcji. A Silmarillion no niestety ale mało w tym akcji... bardziej przypomina biblię. Cały czas czytając to zaglądałam do mapy i drzewa genealogicznego bo bym się nie połapała w tych wszystkich imionach i nazwach.
Ale się rozgadałam o Silmarillionie a to przecież o Władcy Pierścieni temat. No to na temat, uważam że świetne książki-cała seria :padam: . Warte przeczytania i oczywiście obowiązkowa lektura dla fanów fantastyki. Aha i nie wolno zapomnieć o Hobbicie bo od tego wszystko się zaczyna.
A film... Chyba kiedyś oglądałam ale to było dawno i nie pamiętam już
_________________
Jednym z dowodów na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja, jest to, że się z nami nie kontaktują.
 

Szamanka  

Stały User



ImiÄ™: Paula

Wiek: 30

Do³±czy³a: 17 Kwi 2009

Sk±d: Miasto Bo¿e

   

Wys³any: 2009-04-18, 19:23   

Ja dopiero zaczynam, ale trudno mi się wdrążyć. Kiedy się do tego zabieram, odkładam po trzech stronach. Jak będę miała więcej czasu to będę musiała przysiąść i dokładnie się za to czytanie zabrać.

Ekranizacje oglądałam i od razu się w niej zakochałam. Mam ogromną nadzieję, że tak będzie w przypadku książki.
_________________
God bless you.
 

lola  

Pogromca postów

z głową w chmurach



Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Sty 2009

Sk±d: zza legendy mgie³

   

Wys³any: 2009-04-18, 21:59   

Książka była nasycona zbyt wieloma rozległymi opisami - przez to zupełnie odpadłam w pierwszej części...
ale film.... świetny, swego czasu widziałam wiele razy...
_________________
Renesans znał przedziwne sposoby trucia: hełmem lub płonącą pochodnią, haftowaną rękawiczką lub klejnotami wysadzanym wachlarzem, złotym puzderkiem lub łańcuchem z bursztynów. Dorian Gray został zatruty książką.
 

TQIT  

VIP


Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2009-04-18, 22:03   

A ja znalazłem plan wydarzeń z całego cyklu.
"Tylko" 339 punktów :mrgreen:

Dla mnie to jednak z najlepszych książek jakie widział świat. To prawda, że jest dosyć dziwna w czytaniu właśnie ze względu na opisy, ale mnie wciągnęła niesamowicie.
_________________
"I dam wam serce nowe i ducha nowego tchnę do waszego wnętrza, odbiorę wam serce kamienne, a dam wam serce z ciała." Ez 36, 26
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2009-04-19, 13:39   

Akurat bez takich rozległych opisów ta książką nie miała by większego sensu bo jak niby mielibyśmy sobie wyobrazić ten "czarny świat", który och otaczał.
_________________
ona umrze martwa.
 

T85  

User

rozrabiaka



Wiek: 39

Do³±czy³: 13 Lip 2009

Sk±d: z piek³a rodem

   

Wys³any: 2009-07-14, 06:56   

Bardzo mnie to wciągneło i naprawdę lubię tą książkę i często do niej wracam :)
_________________
Ale my chcemy spokojnie żyć, dlaczego tak się dzieje?
My chcemy normalnie żyć, a ten na górze się z nas śmieje
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-07-14, 08:23   

HaHa, nie znoszÄ™.
Głównie za to, że historia mnie nie zaciekawiła ; )
Ale wolę mówić, że to nudna książka jest i że do połowy nie dobrnęłam, bo usnęłam ; )
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-14, 14:56   

Zabierałam się za tą książkę bardzo wiele razy, zawsze z tym samym skutkiem. Historia jest strasznie długa i nużąca, momentami tak poplątana i niejasna, że aż głowa od tego boli. I zawsze usypiałam nad nią. Jednak może dlatego, że nie doczytałam do momentu, w którym historia się rozwija.

Film natomiast oglądałam, gdy nic innego nie były. Jest przeciętny i długi.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

Klaudia...;p  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 13 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-07-16, 13:50   

heh... jetsem dopiero w pierwszej części, szczerze jakoś nie jestem zachwycona, ale mam zamiar przeczytac wszystkie częsci... :]
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com