Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

expirion

Stały User

Imię: Marcin

Wysłany: 2014-03-31, 08:50   Warszawa: szko?a wy?sza Vistula

Powiedzcie, macie mo?e jakie? opinie o szkole wy?szej Vistula. Ja s?ysza?em przede wszystkim o tym, ?e ma ona mi?dzynarodowy charakter, studiuje tam sporo studentów z zagranicy, a do tego cz??? kierunków czy wyk?adów jest po angielsku. Macie mo?e jakie? swoje opinie? Ja my?l?, by tam pój?? na studia magisterskie.

Śpi?cy  

Wymiatacz

wieczny ?pioch

Wysłany: 2014-04-18, 14:12   

Ja tam nigdy nie by?em, ale znajoma potwierdza, ?e jest sporo osób z zagranicy. To to taka enklawa dla warszawiaków, którzy maj? jeszcze k?opoty z polskim. :) Ale przynajmniej mo?na sobie podszlifowac j?zyk przy okazji, jak ze znajomymi te? mówisz po angielsku.

maniana

Stały User

Wysłany: 2014-05-30, 12:55   

Ja wiem, ?e maj? sporo praktyk jesli ktos jest nastawiony na prace i szukanie kontaktów to jest spoko. Mój znjomy robi? praktyki w IBM przez nich. Jeste duzo obcokrajowców te?, mo?na pozna? sporo ludzi.

Wersarz  

User

Wysłany: 2014-06-26, 11:12   Re: Warszawa: szko?a wy?sza Vistula

expirion napisał/a:

Powiedzcie, macie mo?e jakie? opinie o szkole wy?szej Vistula. Ja s?ysza?em przede wszystkim o tym, ?e ma ona mi?dzynarodowy charakter, studiuje tam sporo studentów z zagranicy, a do tego cz??? kierunków czy wyk?adów jest po angielsku. Macie mo?e jakie? swoje opinie? Ja my?l?, by tam pój?? na studia magisterskie.

ja mog? powiedzie? ?e vistula jest ca?kiem spoko uczelni?, jak idziesz na magisterk? to powiedz dok?adnie na jaki kierunek. ( mi?dzynarodowo?ci? sie nie przejmuj bo dodaje to fajnego "klimatu uczelni" )

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry

Imię: Anka

Wysłany: 2014-06-27, 11:40   Re: Warszawa: szko?a wy?sza Vistula

Wersarz napisał/a:

ja mog? powiedzie? ?e vistula jest ca?kiem spoko uczelni?, jak idziesz na magisterk? to powiedz dok?adnie na jaki kierunek. ( mi?dzynarodowo?ci? sie nie przejmuj bo dodaje to fajnego "klimatu uczelni" )

To chyba nie jest dla nikogo powód do przejmowania si? rylyko zaleta. Masz kontakt z zywym j?zykiem dzi?ki temu , a nie tylko jaki? lektorat.

expirion

Stały User

Wysłany: 2014-07-15, 07:37   

Dok?adnie my?l? nad ekonomi? ze specjalizacj? biznes mi?dzynarodowy. Te? widzia?em tam, ?e du?ym plusem s? ciekawe oferty praktyk oraz zaj?cia po angielsku. No có?, papiery z?o?one, teraz tylko czeka? na efekty :-)

Share  

Wymiatacz

Imię: Marika

Wysłany: 2014-10-25, 14:53   

S?ysza?am dobre opinie o Vistuli. Je?li kto? chce p?aci? za nauk? to warto wzi?? pod uwag? t? uczelnie. Mi mówiono, ?e studia dzienne s? lepsze, bo wy?szy poziom nauki, a prawda jest taka, ?e jak sobie porówna?am to nie odstaj?. Zale?y od uczelni. No i w takich uczelniach prywatnych ?atwiej o przydatne znajomo?ci..

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com