Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

expirion

Stały User

Imię: Marcin

Wysłany: 2014-03-31, 07:50   Warszawa: szkoła wyższa Vistula

Powiedzcie, macie może jakieś opinie o szkole wyższej Vistula. Ja słyszałem przede wszystkim o tym, że ma ona międzynarodowy charakter, studiuje tam sporo studentów z zagranicy, a do tego część kierunków czy wykładów jest po angielsku. Macie może jakieś swoje opinie? Ja myślę, by tam pójść na studia magisterskie.

?piący  

Wymiatacz

wieczny śpioch

Wysłany: 2014-04-18, 13:12   

Ja tam nigdy nie byłem, ale znajoma potwierdza, że jest sporo osób z zagranicy. To to taka enklawa dla warszawiaków, którzy mają jeszcze kłopoty z polskim. :) Ale przynajmniej można sobie podszlifowac język przy okazji, jak ze znajomymi też mówisz po angielsku.

maniana

Stały User

Wysłany: 2014-05-30, 11:55   

Ja wiem, że mają sporo praktyk jesli ktos jest nastawiony na prace i szukanie kontaktów to jest spoko. Mój znjomy robił praktyki w IBM przez nich. Jeste duzo obcokrajowców też, można poznać sporo ludzi.

Wersarz  

User

Wysłany: 2014-06-26, 10:12   Re: Warszawa: szkoła wyższa Vistula

expirion napisał/a:

Powiedzcie, macie może jakieś opinie o szkole wyższej Vistula. Ja słyszałem przede wszystkim o tym, że ma ona międzynarodowy charakter, studiuje tam sporo studentów z zagranicy, a do tego część kierunków czy wykładów jest po angielsku. Macie może jakieś swoje opinie? Ja myślę, by tam pójść na studia magisterskie.

ja mogę powiedzieć że vistula jest całkiem spoko uczelnią, jak idziesz na magisterkę to powiedz dokładnie na jaki kierunek. ( międzynarodowością sie nie przejmuj bo dodaje to fajnego "klimatu uczelni" )

CherryCherry  

Mega wymiatacz

CherryCherry

Imię: Anka

Wysłany: 2014-06-27, 10:40   Re: Warszawa: szkoła wyższa Vistula

Wersarz napisał/a:

ja mogę powiedzieć że vistula jest całkiem spoko uczelnią, jak idziesz na magisterkę to powiedz dokładnie na jaki kierunek. ( międzynarodowością sie nie przejmuj bo dodaje to fajnego "klimatu uczelni" )

To chyba nie jest dla nikogo powód do przejmowania się rylyko zaleta. Masz kontakt z zywym językiem dzięki temu , a nie tylko jakiś lektorat.

expirion

Stały User

Wysłany: 2014-07-15, 06:37   

Dokładnie myślę nad ekonomią ze specjalizacją biznes międzynarodowy. Też widziałem tam, że dużym plusem są ciekawe oferty praktyk oraz zajęcia po angielsku. No cóż, papiery złożone, teraz tylko czekać na efekty :-)

Share  

Wymiatacz

Imię: Marika

Wysłany: 2014-10-25, 13:53   

Słyszałam dobre opinie o Vistuli. Jeśli ktoś chce płacić za naukę to warto wziąć pod uwagę tę uczelnie. Mi mówiono, że studia dzienne są lepsze, bo wyższy poziom nauki, a prawda jest taka, że jak sobie porównałam to nie odstają. Zależy od uczelni. No i w takich uczelniach prywatnych łatwiej o przydatne znajomości..

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com