Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: vialink | 2013-07-17, 20:57

Autor

Wiadomość

aneczka999666

User

Wysłany: 2012-04-23, 19:12   Warszawa: Wy?sza Szko?a Infrastruktury i Zarz?dzania

Hej,

informacje zdobyte na tym forum upewni?y mnie co do kierunku studiów (gospodarka przestrzenna). Wybra?am te? ju? uczelni? - Wy?sza Szko?a Infrastruktury i Zarz?dzania w Warszawie. Maj? teraz fajne promocje, które zwalniaj? z op?aty wpisowego, a wi?c mo?na zaoszcz?dzi? 3 stówy :hyhy: Zreszt? czesne te? nie jest wysokie i do tego mo?na p?aci? w ratach, wi?c jest to dla mnie super opcja :cool:

Ale mniejsza o tego typu szczegó?y - chcia?am si? dowiedzie? czy mo?e posiadacie jakie? opinie na temat tej uczelni? Chodzi mi o to, jaka jest tam atmosfera, jak si? tam studiuje, jacy s? wyk?adowcy, czy ciekawie prowadz? zaj?cia czy raczej "na odwal si?"? Ch?tnie te? dowiedzia?abym si? co? na temat samego studenckiego ?ycia jak ono si? prezentuje :)

Je?li kto? posiada takie informacje to b?d? bardzo wdzi?czna za podzielenie si? nimi :)

seba_sql

User

Wysłany: 2012-05-08, 22:08   

Siema,

opinia z pierwszej reki - studiowa?em na WSIiZ w?asnie GP :hyhy: tak wi?c moja opinia moze byc obiektywna, aczkolwiek kazdy niech mysli jak sobie chce :-P

Je?li chodzi o wyk?adowców to nie ma wiekszych wyczesów, ktorzy robia na zlo?c czy na sile probuja cie usadzi? - jest prosta zasada: umiesz-zaliczasz, nie umiesz-nie zaliczasz. Taka zasada obowi?zuje zreszt? nie tylko w WSIiZ ;) Generalnie s? do?? wymagaj?cy (co niektórych mocno zdziwi?o, a nawet rozczarowalo, bo przecie? to uczelnia prywatna), ale na dobre to wychodzi bo rzeczywi?cie nie wychodzisz po studiach zielony tylko naprawde ma sie wiedze. Wiekszo?? z nich uczy na uczelniach pa?stwowych w Wawie - na sgh-u czy sggw.

Na jako takie ?ycie studenckie na samej uczelni nie mia?em czasu, ale wiedzia?em, ?e by?y podejmowane jakie? ciekawe inicjatywy (czasem bra?em udzia?, np. akcja honorowego oddawania krwi). Ludzi spoko mialem w grupie, czesto spotykalismy si? poza uczelni?. Zreszt? do tej pory utrzymujemy kontakt, wiec towarzystwo tam idzie calkiem spoko :-D

To tyle ode mnie - mam nadzieje, ze moje info ci si? przyda ;)

I powodzenia ?ycz? :mrgreen:

mala_ampulka  

User

mala_ampulka

Wysłany: 2012-05-08, 22:59   

omg, nie wiedzia?am, ?e WSIiZ jest te? tu - fajnie - ja te? tam studiowa?am Gp - najlepszy kierunek na ?wiecie !!! Polecam zdecydowanie !

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com