Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Przesunięty przez: vialink | 2013-07-17, 20:57

Autor

Wiadomość

aneczka999666

User


Dołączył: 23 Kwi 2012

   

Wysłany: 2012-04-23, 19:12   Warszawa: Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania

Hej,

informacje zdobyte na tym forum upewniły mnie co do kierunku studiów (gospodarka przestrzenna). Wybrałam też już uczelnię - Wyższa Szkoła Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie. Mają teraz fajne promocje, które zwalniają z opłaty wpisowego, a więc można zaoszczędzić 3 stówy :hyhy: Zresztą czesne też nie jest wysokie i do tego można płacić w ratach, więc jest to dla mnie super opcja :cool:

Ale mniejsza o tego typu szczegóły - chciałam się dowiedzieć czy może posiadacie jakieś opinie na temat tej uczelni? Chodzi mi o to, jaka jest tam atmosfera, jak się tam studiuje, jacy są wykładowcy, czy ciekawie prowadzą zajęcia czy raczej "na odwal się"? Chętnie też dowiedziałabym się coś na temat samego studenckiego życia jak ono się prezentuje :)

Jeśli ktoś posiada takie informacje to będę bardzo wdzięczna za podzielenie się nimi :)
 

seba_sql

User


Dołączył: 08 Maj 2012

   

Wysłany: 2012-05-08, 22:08   

Siema,

opinia z pierwszej reki - studiowałem na WSIiZ własnie GP :hyhy: tak więc moja opinia moze byc obiektywna, aczkolwiek kazdy niech mysli jak sobie chce :-P

Jeśli chodzi o wykładowców to nie ma wiekszych wyczesów, ktorzy robia na zlośc czy na sile probuja cie usadzić - jest prosta zasada: umiesz-zaliczasz, nie umiesz-nie zaliczasz. Taka zasada obowiązuje zresztą nie tylko w WSIiZ ;) Generalnie są dość wymagający (co niektórych mocno zdziwiło, a nawet rozczarowalo, bo przecież to uczelnia prywatna), ale na dobre to wychodzi bo rzeczywiście nie wychodzisz po studiach zielony tylko naprawde ma sie wiedze. Wiekszość z nich uczy na uczelniach państwowych w Wawie - na sgh-u czy sggw.

Na jako takie życie studenckie na samej uczelni nie miałem czasu, ale wiedziałem, że były podejmowane jakieś ciekawe inicjatywy (czasem brałem udział, np. akcja honorowego oddawania krwi). Ludzi spoko mialem w grupie, czesto spotykalismy się poza uczelnią. Zresztą do tej pory utrzymujemy kontakt, wiec towarzystwo tam idzie calkiem spoko :-D

To tyle ode mnie - mam nadzieje, ze moje info ci się przyda ;)

I powodzenia życzę :mrgreen:
 

mala_ampulka  

User

mala_ampulka


Dołączyła: 08 Maj 2012

   

Wysłany: 2012-05-08, 22:59   

omg, nie wiedziałam, że WSIiZ jest też tu - fajnie - ja też tam studiowałam Gp - najlepszy kierunek na świecie !!! Polecam zdecydowanie !
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com