Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

Nowixon  

User


Doczy: 08 Wrz 2011

   

Wysany: 2011-09-08, 17:20   

Słucham Rapu, ale nie Polskiego :)
wiec to chyba mówi samo za siebie, szerokie spodnie, baggy dresowe(bawełniane), duże bluzy, koszulki z rękawami za łokieć :D New Era Coś a'la Eminem :D ale nie ten co teraz tylko stary eminem, slim shady :D xD
 

matiz55  

Hiper wymiatacz



Doczy: 12 Lip 2010

   

Wysany: 2011-09-08, 17:43   

Nowixon napisa/a:

wiec to chyba mówi samo za siebie



Dlaczego? Nie każdy kto słucha rapu od razu śmiga w baggy jeansach i za dużych kolorowych t-shirtach :-P
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2011-09-08, 18:25   

W zasadzie stałością są u mnie jedynie buty na obcasie, od płaskich odzwyczaiłam się totalnie i po prostu bolą mnie w nich stopy ;D

A ona górze różnie; bluzka i spodnie lub spódnica, ewentualnie sukienka.
¯adne t-shirty, luźne spodnie, bluzy, swetry.
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Doczy: 22 Lut 2009

   

Wysany: 2011-09-08, 18:32   

Dżinsy lub inne spodnie, lecz nie jakieś wiszące do kolan. I większości koszulki polo czasami koszula, ale nie jakaś wizytowa oczywiście. Tak na co dzień.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimś do łóżka, ale chcieć wstać następnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatę.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

madeline134  

Moderator



Wiek: 29

Doczya: 14 Pa 2009

Skd: ¦l±sk/Krk

   

Wysany: 2011-09-08, 19:34   

Nie mam jakiegoś określonego stylu, noszę to co lubię i w czym czuję się dobrze. Najczęściej dżinsy, do tego jakieś topy+ wszelakiego rodzaju swetry i sweterki, czasem koszule, tuniki. Gdy jest cieplej to zdarza mi się chodzić nawet w spódnicach i sukienkach. Jeżeli chodzi o buty to głównie trampki i baleriny, wymiennie z jazzówkami. Czasem obcasy.
_________________
There is nothing to fear but fear itself.
 

amavisca

Wymiatacz

Doktor Paj-Chi-Wo



Doczy: 20 Wrz 2011

   

Wysany: 2011-09-20, 14:11   

Cieszy mnie to, że zarówno wczoraj jak i dziś idąc ulicą, polskie biedne społeczeństwo oglądało się za mną na ulicy (chyba z 10 osób) gdy sobie śmigałem w mniej więcej takich ciuchach (podobne, wiadomo - na allegro nie ma akurat identycznych jak moje, kurtka jedynie ta sama, ale ogólnie różnice małe):
http://allegro.pl/aj-gior...1783041386.html
http://allegro.pl/giorgio...1824765073.html
http://allegro.pl/a-x-gio...1783041757.html

Będąc na emigracji w Hiszpanii nie widziałem by ktoś zwracał na to uwagę, tam to jest normalne, że ludzie się dobrze ubierają, a tu co drugi a właściwie co druga się oglądała - pewnie już chciała mi się dobrać do portfela.
 

sheilven  

Pogromca postów



Wiek: 31

Doczya: 05 Gru 2008

Skd: Kraków

   

Wysany: 2011-09-20, 15:17   

t-shirt, dżinsy i kurtka, to przecież nic specjalnego.
_________________
i'm burning up a sun just to say goodbye.
 

cukrowy  

User

rude boy



Imię: Paweł

Wiek: 27

Doczy: 18 Wrz 2011

   

Wysany: 2011-09-20, 15:41   

amavisca napisa/a:

Będąc na emigracji w Hiszpanii nie widziałem by ktoś zwracał na to uwagę, tam to jest normalne, że ludzie się dobrze ubierają, a tu co drugi a właściwie co druga się oglądała - pewnie już chciała mi się dobrać do portfela.



Polskie realia są inne. Jakbyś pracował za 1200 zł miesięcznie to nie byłoby dla Ciebie ważne jak się ubierasz.

No, jako chłopak za bardzo wyboru nie mam. T-shirt, bluza/sweter w zimniejsze dni (jak dziś, brr), spodnie w kratę/dżinsy albo jakieś szersze. Buty sportowe albo trampki. Spodnie w standardowych kolorach, buty różnie, a T-shirtów mam chyba całą tęczę.
 

Ostia  

VIP


Doczya: 02 Lut 2009

   

Wysany: 2011-09-20, 19:15   

amavisca napisa/a:

pewnie już chciała mi się dobrać do portfela.


To już po prostu coś nie może się podobać, bo zaraz będzie się posądzony o materializm? :D No kurczę no.

PS. No patrz, pokazane przez ciebie ciuchy nie są strasznie specjalne, a raczej nasze, brzydkie, szare, polskie ;)
 

Szej-Hulud  

Pogromca postów

Éminence grise



Imię: Łukasz

Wiek: 30

Doczy: 07 Sty 2010

   

Wysany: 2011-09-20, 19:43   

Ostia napisa/a:

PS. No patrz, pokazane przez ciebie ciuchy nie są strasznie specjalne, a raczej nasze, brzydkie, szare, polskie


A już myślałem, że tylko ja nie widzę w nich niczego niezwykłego. Najpewniej nawet nie zwróciłbym uwagi na sam strój.
_________________
"Polskie życie polityczne nie może być dżunglą afrykańską, w której buszuje kilkunastu hultai klasowych. Wasz faszyzm albo zginie w Polsce, rozbije głowę o demokrację, albo Polska zapłonie wojną domową." - Ignacy Daszyński
 

motyl  

Moderator

gryzę.



Wiek: 34

Doczya: 13 Cze 2009

Skd: Wielkopolska

   

Wysany: 2011-09-20, 19:51   

Taki normalny, niewyróżniający się z tłumu, nieodbiegający od normy;d. Spodnie, zazwyczaj jeansy, rzadziej spódniczka, koszulka, bluzka, tunika, czy sweterek. Jeśli chodzi o buty to głównie baleriny.
_________________
"Nadal wierzę w marzenia z dzieciństwa.
W niewysłane listy, że nadejdą...
Wierzę, że pijąc wódkę za błędy nigdy nie powiem "żałuję" i wciąż nowe popełniać będę...
W numery telefonów, które w słuchawkach nigdy nie zamilkną..."
 

lynics  

Mega wymiatacz



Imię: Roberto

Wiek: 29

Doczy: 18 Wrz 2011

Skd: WLKP

   

Wysany: 2011-09-20, 20:48   

Jeansy, rzadziej bojówki, t-shirt i na to kurtka bądź bluza ;p
 

'minati  

User



Doczy: 20 Wrz 2011

   

Wysany: 2011-09-20, 22:09   

Człowiek powinien chodzić nago...

Ale takie mamy czasy, że niestety nie można. Noszę więc szaty, a zimą podwójną szatę. Buty wysokie, ze sztucznej skóry, do ud.
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Doczya: 15 Gru 2008

Skd: Barcelona

   

Wysany: 2011-09-21, 14:25   

amavisca napisa/a:

a tu co drugi a właściwie co druga się oglądała - pewnie już chciała mi się dobrać do portfela.


No pewnie. Takie są już Polki. :oczami: Ale wywinąłeś metki? Bo ten zestaw niczym się nie różni od męskiego zestawu z Reserved, czy Zary.


Mój styl?
Zróżnicowany. Nie lubię wyróżniać się z tłumu, lecz chętnie mieszam różne style.
_________________
Drugs&hugs.
 

Everthus  

Pogromca postów



Wiek: 33

Doczy: 18 Gru 2010

   

Wysany: 2011-09-21, 15:05   

'minati napisa/a:

Człowiek powinien chodzić nago...


Zgadzam się. Tylko trochę na to jest za zimno.

slow napisa/a:

Zróżnicowany. Nie lubię wyróżniać się z tłumu, lecz chętnie mieszam różne style.


Też mam podobnie. Wyróżniałem się zbyt długo, aby teraz nie doceniać chwili spokoju. Zwykle jeansy/sztruksy + koszulka zespołu / elegancka koszula. Ale ubrania zaczynają się powtarzać, myślę nad kupnem czegoś charakterystycznego, fajnego.
_________________
lol
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com