Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Invaders

Stały User



Do³±czy³: 30 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 13:20   

Marcin64 napisa³/a:

Pomocy ;( byłem z dziewczyną ponad 1,5 roku ;( mam 18 lat , kochałem ją strasznie nigdy bym jej nie zdradził , mieliśmy umowę że nie pijemy alkoholu bez siebie , a ona mi nie dawno mówi że idzie się napić czy mi się to podoba czy nie , i o to poszło nie jestem z nią od tygodnia , mimo tego że ona mi tak zrobiła po paru dniach zacząłem się starać , a ona mówi "nie zmienię zdania to koniec bo nie chce znów przechodzić nic złego w związku" . Nie wiem co robić , bardzo mi ciężko bez niej ;(



Być może przechodziła już związek "nic nie możesz!" i nie chce by tak było. Dlatego się buntuje.
Może być też tak, że chce zerwać tylko nie wie jak Ci tego powiedzieć więc wybrała taką błahostkę.
Pogadaj z niÄ…- dziewczyny majÄ… czasem takie humory.
_________________
 

Marcin64

User


Do³±czy³: 09 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-09, 14:36   

Nie mamy o czym gadać :( moim zdaniem zrobiła bardzo zle mogła chociaż podejść i zapytać albo normalnie powiedzieć że idzie , a nie tak że powie czy mnie to obchodzi czy nie ona idzie , a przez rok ja rezygnowalem z imprez wcale mi ich nie brakowało bo ją kochałem , a ona mi takie cos ;(
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-06-09, 14:40   

Marcin64, jest coś takiego jak dział WASZE PROBLEMY.
koniec offtopu.
__________________________________________________________
_________________
Drugs&hugs.
 

taka_sobie  

User



Wiek: 30

Do³±czy³a: 02 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-11, 22:08   

W związku jestem od póltora roku i dobrze nam się układa. Obecnie? trochę skłóceni, ale wiadomo, żcie to nie bajka i nie zawsze jest pięknie...
_________________
"fanatyzm jest przekleństwem narodów Kult jednostki, religijny, polityczny, nacjonalizm Będą zawsze tym samym - czarną stroną człowieczeństwa Nic nie tłumaczy morderstwa!"

255 znaków, to za mało, aby wyrazić siebie!
 

LoloZabrze  

User



Wiek: 29

Do³±czy³: 04 Lip 2009

Sk±d: Zabrze

   

Wys³any: 2009-07-10, 22:01   

Jestem ze swoją dziewczyną już tydzień i na razie nie przeszliśmy żadnego kryzysu xD
Nie no wiem że krótko ale to dopiero początek i jak na razie to jest pięknie xD
 

merryx3  

Hiper wymiatacz

no !



ImiÄ™: Kamila

Do³±czy³a: 13 Lut 2009

Sk±d: no sk±d?

   

Wys³any: 2009-07-10, 22:12   

Hm obecnie to nie mam nikogo.
No hm jest taki jednen, ktorego darzę sympatią, on mnie również, ale narazie on nie chce mieć nikogo.
Dziwna sprawa.
_________________
Jesteś i zawsze będziesz częścią mojego życia. ;*

K. <3
 

Mizantrop  

VIP

Pstrykacz-amator



Wiek: 33

Do³±czy³: 22 Lut 2009

   

Wys³any: 2009-07-10, 22:21   

Aktualnie jestem sam, bo...bo na własne życzenie nie szukam nikogo. Nie interesuje mnie póki co związek. Chyba, że akurat ktoś się zjawi a tak to nie.
_________________
"Z radością witaj poważne, trudne i skomplikowane problemy. To w nich kryją się największe możliwości" - Ralph Marston

,,Może nie najważniejsze jest chcieć iść z kimÅ› do łóżka, ale chcieć wstać nastÄ™pnego dnia rano i zrobić sobie nawzajem herbatÄ™.”
-Janusz Leon Wiśniewski
 

ladyBlack  

Hiper wymiatacz

niespokojna dusza



Wiek: 32

Do³±czy³a: 27 Mar 2009

Sk±d: kraina szczê¶cia

   

Wys³any: 2009-07-10, 22:23   

LoloZabrze napisa³/a:

już tydzień


gratulejszyn.

Ja jestem z moim T od lutego, ale zaczęło się w zeszłe wakacje :]
_________________
¯yjesz wystarczająco długo by usłyszeć głos broni,
Wystarczająco długo by odnaleźć siebie krzyczącego każdej nocy,
Wystarczająco długo by zobaczyć jak przyjaciele cię zdradzają...
 

melloth  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 01 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-11, 00:03   

ja z moim chłopakiem jestem 4 miesiące, ale jest cudnie :) mam nadzieję, że to ten jedyny, do końca życia ;)
 

zlotCzarownic  

User


ImiÄ™: klaudia

Do³±czy³a: 11 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-11, 14:30   

nie mam..
niestety ale od września nie mam nikogo, chociaż naprawdę przez ten czas dużo chłopaków się przewinęło przez moje życie, wraz nie to samo co było z ostatnim chłopakiem..
do żadnego z nich nie ciągnęło mnie, spotykałam się na zasadzie kolega koleżanka, myślałam że po jakimś czasie coś zaiskrzy, no ale niestety dziwna sprawa ale do tej pory nie mogę znaleźć tego który zastąpi mi P.
Może dlatego że nie zapomniałam o tym co było z byłym, wracam często do tamtych chwil z nadzieją że one jeszcze wrócą..
W sumie to on też nie daję mi zapomnieć o sobie, a ja jemu o mnie..
już jakoś zaczęłam sobie ogarniać to wszystko, ale on napisał do mnie, spotkaliśmy się.. było naprawdę cudownie, tego mi brakowało.. na następny dzień odprowadził mnie do domu, w końcu wypełniła się ta pustka.. ale niestety na te dwa dni tylko, bo później pisaliśmy tylko czasem, krótkie rozmowy które zabierały nadzieje..
i nie wiem dlaczego tak się stało, żałuję że zgodziłam się na to spotkanie, bo już dobrze mi szło układnie sobie życia bez niego.. on mi napisał że czuje coś dalej do mnie, że jest na mnie zły ale też mnie potrzebuję. A ja uległam, bo mam do niego słabość..
Sprawił że znów wszystko powróciło i ciężko mi, bo czekam że może napiszę wyjaśni o co mu chodziło i będzie git.. ale chyba już nic z tego nie będzie..
dlatego albo niech da mi zapomnieć o sobie, albo niech da nam szanse..
 

ew  

User


Wiek: 32

Do³±czy³a: 11 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-11, 15:26   

Z moim skarbem jestem już 9 miesięcy. Bywa między nami różnie. Raz lepiej, raz gorzej ;) Poznaliśy się na koncercie przez wspolnego kolegę i tydzień poźniej już byliśy razem :)
_________________
Jeśłi będę taka
jakiej nie rozumiesz,
o jedno ciÄ™ proszÄ™,
kochaj mnie jak umiesz.
 

daj dziaba  

Mega wymiatacz

wjeśniara ; )



ImiÄ™: Daria

Wiek: 36

Do³±czy³a: 28 Sty 2009

Sk±d: spod kapsla

   

Wys³any: 2009-07-12, 00:14   

ponad rok.
_________________
pal to i trzymaj w płucach, nie puszczaj nim wszystko znów nie będzie wporzo!
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com