Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

BoSsSki  

Stały User



Do³±czy³: 31 Pa¼ 2008

Sk±d: Arnhem

   

Wys³any: 2008-11-04, 09:54   Wasz ZwiÄ…zek :)

Witam, może napiszecie coś o swoich związkach?, macie kogos? ile już jestescie razem,jak wam się układa, a może macie kogoś na kim wam zależy ale nie jesteście razem ? :)


To może zaczne :P, Ja jestem w związku z przepiękną kobietą, Kocham ja nad życie, jestesmy razem trzy lata i myślimy o wspólniej przyszłości, tak jak w każdym zwiazku były jakies zgrzyty nieporozumienia i wieksze kłutnie ale naszczęscie ani jednej takiej która zburzyła by to co razem zdobyliśmy :) ogólnie to rozumiemy sie bardzo dobrze, jest dla mnie przyjaciółką, wszystkim o czym można marzyc, przy niej czuje, że żyje :P Mój Skarb !
_________________
I Live For Weekend, I Live For HardStyle, I Live For HardStyle Baby
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2008-11-04, 10:22   

Ja w sowim związku jestem już 1,5 roku.
I zdążyłam się przekonać, że to już jest prawdziwa miłość.
A jak?
Otóż mój chłopak jest luteraninem, moi rodzice chcą żebyśmy wzięli ślub kościelny. Mój chłopak bez żadanego przymusu i z własnej woli porozmawiał z księdzem i przez 6 miesięcy mimo, że pracuje 2 dni w tygodniu chodzi do Kościoła i czyta Bibilie żeby móc się ochrzcić abyśmy mogli wziąść ślub kościelny, Dla mnie zmienił wiarę, a przecież nie musiał. Mógł to olać i uprzeć się na cywilny.
Układa się nam poprostu świetnie, czasem wydaje mi się, że znalazłam się w jakiejś bajce. Zarówno ja mam dobry kontakt z jego mamą jak i on z moimi rodzicami, którzy na początku byli nastawieni do tego sceptycznie, bo ja polka, a on łotysz. Jednak teraz mój tato powiedział, że Aivis jest chłopakiem, któremu bez wachania powierzyłby ręke swojej jedynej córki :-) Pasujemy do siebie idealnie i wspólną przyszłość planujemy razem.
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

egzystencjalna  

User

tzw.Kvasia



ImiÄ™: Kvasia ; )

Wiek: 30

Do³±czy³a: 29 Pa¼ 2008

Sk±d: z nieba tzw CidR/Ry

   

Wys³any: 2008-11-05, 14:44   

haa... ja to mam chory układ...; p

poznaliśmy się z Darkiem na kloniach...i takie tam...; p mieszkamy od siebie jakieś 50 km...
Kiedyś przyjeżdżał do mnie jakieś 3 razy w tygodniu ... teraz nie był już chyba z pół roku ;p "jesteśmy" ze sobą już ponad rok... ale teraz to wgl jakbyśmy się nigdy nie znali... wgl nie piszemy ze sobą ani nic.. masakra... wiem... nie ma sensu ale jakoś nie umiem tego zakończyć a on chyba też nie chce być tym który to przerwie... no ale cóż... może się samo rozpłynie...; p nasz wspólny świat sie rozpadł na mój i jego.. i chyba raczej się już tego nie da posklejać... żal trochę... dużo przeszliśmy... ale life is brutal... ; ( ehhh
_________________
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś"

"Ludzie nie mają czasu, aby cokolwiek poznać.[...] Jeżeli chcesz mieć przyjaciela...oswój mnie!"
 

nana  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³a: 07 Wrz 2008

   

Wys³any: 2008-11-05, 17:16   

Z moim kochaniem jestem już rok i prawie dwa miesiące.
Jak prawie wszędzie są między nami zgrzyty, chwile szczęścia, radości. Jestem z nim na dobrej drodze :) Kocham :*
 

xasiek88  

User

wiecznie smutna


Imię: Kaśka

Wiek: 35

Do³±czy³a: 19 Gru 2008

Sk±d: Kraków

   

Wys³any: 2008-12-19, 21:45   

A ja z Moim jestem ponad 2 lata .Poczatek był piękny ...a teraz to zastanawiam co go nawiedzilo ...OD Roku jesteśmy zaręczeni ... ale w ost miesiacu pierscionek jest wiecej u niego niż ze mną .
niema dnia bez sprzeczki ...
kiedys patrzylismy sobie w oczka -> teraz kazde w inna strone .
Kiedys zabiegalismyo spotkania ->teraz on twierdzi ze przeciez pare tygodni bez siebie to nic wielkiego .a jeszcze rok temu mieszkalismy razem ...
Kiedys od rana do nocy bylly sms i tel .teraz jak sie odezwie 3 razy na dobe to sukces .
Ostatnio potrafi sie obrazic na pare godzin o glupote i nawet twierdzi ze nie wie czy mnie kocha.Ale jak emocje opadna mówi ze życia sobie nie wyobraza bezemnie .RAZ zaproponowalam zebysmy po żyli bez siebie ale bedac razem On na to ze jak tylko do tego dojdzie to wyjedzie do angli do siostry zmieni numer itd :wstyd: :wstyd: :wstyd:
Kocham go
ale dlaczego ;(
 

martens73  

Stały User

By ocalić czułość



ImiÄ™: Martyna

Wiek: 33

Do³±czy³a: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-21, 19:20   

Ja z moim Dawidem jestesmy juz 2 lata razem. Mielismy maly kryzys po roku bycia razem (ja zawiodlam) w czasie kryzysu pisal do mnie dzwonil ze ulozy sie nam jakos zebym go nie zostawiala ze tak bardzo mnie kocha ale ja bylam nie czuja na jego slowa powiedzialam mu zeby dal mi spokuj bo jest upierdliwy. kiedy zdalam sobie sprawe ze kocham go calym sercem i nie moge go stracic na dobre odrazu zaczelam kombinowac co zrobic aby chcial sie ze mna jeszcze widzeic. Okazalo sie ze kreci sie obok niego jakas panienka, okazalo sie jednak ze Dawid nie byl nia zainteresowany bo jak mowil czekal na mnie... Napisalam mu smsa spotkalismy sie na drogi dzien... Bylo pieknie pojednalismy sie w dwojakim znaczeniu tego slowa. 3 dni puzniej zabrali mi go do wojska... Cale wojsko wytrzymalismy juz jest pol roku jak wyszedal a dalej jest tak pieknie! Oprocz tego miesiaca co mi odbilo i sypalo sie wszystko jest to moj najleprzy wziazek i mam nadzieje ze bedziemy juz ze soba zawsze! Tak bardzo go kocham! Stracic go to dla mnie byla by porazka zyciowa i milosna... :*
KOCHAM CIE SKARBIE!!!!
_________________
"...a oni na to
wypchaj sie
dosc mamy ludzi"
 

Anielska

User



Do³±czy³: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 16:37   

Ja z moim chłopakiem jestem juz 3 lata. Poznaliśmy się w liceum, chodziliśmy razem do klasy. I cały czas jest super. Myślę, że tak już pozostanie ;)
 

Iskra

Hiper wymiatacz



Do³±czy³: 20 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 21:47   

hmm a my poznaliście sie w wakacje, przez koleżankę kolegi bla bla bla ;-)
jesteśmy ze sobą 15 miesięcy i... yyy i 16 dni! :D
oj często sie kłócimy, zrywaliśmy też już.
Jednak osobno jakoÅ› sie nie da :)
_________________
Bazgram na czystej BIA£EJ kartce, nie chce wprowadzać poprawek.

¯yje bez brudnopisu.
 

MaÅ‚a Mi  

Stały User



ImiÄ™: M.

Do³±czy³a: 22 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-22, 21:52   

Mój obecny i najdłuższy w życiu związek trwa 11 miesięcy.
I chciałabym w sumie, żeby zawsze to już tak było,bo mimo tego, że bywa różnie i że chyba nie ma drugiej osoby, która we mnie wzbudza tak sprzeczne emocje to jestem szczęśliwa i przeżywam najbogatszy okres mojego życia. I w końcu jestem z kimś, na kim naprawdę mi zależy i z kim mimo wielu różnic potrafię żyć.
_________________
Coger el cielo con las manos
a Reír y a llorar lo que te canto
a Coser mi alma rota
a Perder el miedo a quedar como un idiota
y a empezar la casa por el tejado
a poder dormir cuando tú no estás a mi lado
 

Amaya

Stały User



Wiek: 30

Do³±czy³: 06 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-23, 02:03   

Ja byłam 7 miesięcy... Porazka totalna. Ale w koncu 15 lat :D
 

madzik2601  

Hiper wymiatacz

Bejbii :) M...



ImiÄ™: Madzia <3

Wiek: 33

Do³±czy³a: 23 Gru 2008

Sk±d: ciep³e kraje ;-)

   

Wys³any: 2008-12-23, 20:08   

Z chłopakiem jestem 2 lata 2 miesiące i 3 dni ;) Planujemy wspólną przyszłość ha ha i piątkę dzieci ;D :mrgreen:
_________________
Seksualny klucz do moich emocji...

Popatrz na mnie jeszcze raz, w Twoich oczach widzÄ™ blask...
 

Ostatnio zmieniony przez madzik2601 2008-12-31, 15:21, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Karolinee  

Stały User


Wiek: 31

Do³±czy³a: 29 Kwi 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wys³any: 2008-12-23, 20:46   

No to i ja siÄ™ wypowiem w tym temacie ;)
Z moim wybrankiem jestem już 10 miesięcy. Jestem szczęśliwa , a z czasem jak będzie to się zobaczy ;) Kłótnie jak są , a są rzadko to zazwyczaj o pierdoły i przyznam że nie jest łatwo być ze mną w związku xD Jednak miłośc wszystko przetrzyma ;)
_________________
Impossible Is Nothing
 

Dociadotka

User

Toiowo



Do³±czy³: 03 Gru 2008

   

Wys³any: 2008-12-26, 12:54   

A ja jakoś nie mogę nikogo znaleźć, ale cóż, dopiero w tym roku mam kantakt z fajnymi chłopakami tak całą podstawówkę byłam w klasie samych dziewczyn, nie było a i b itd. Poprostu masakra... Dopiero teraz w gimnazjum jest cudnie... Kilku chłopaków miałam, ale jakoś to nie miało sensu... Wszystkim powyżej życzę szczęścia w miłości... :-)
 

omen18  

Stały User



Wiek: 33

Do³±czy³: 30 Gru 2008

Sk±d: Siarka & Wis³oka

   

Wys³any: 2008-12-30, 21:03   

no a ja jestem sam ;pp
_________________
STH-Pozdrowienia do wiezienia !!
 

makoo  

Mega wymiatacz

¯yjący chwilą



ImiÄ™: Mateusz

Wiek: 30

Do³±czy³: 29 Gru 2008

Sk±d: prosto z Polski

   

Wys³any: 2008-12-30, 22:20   

Ja jak omen18, preferuje pozycjÄ™ na "Singla" :PP
Powicie nie ma się czemu dziwić przecież On ma dopiero 15 lat (;
I macie racje (:
_________________
Wiem, że nic nie Wiem
Sokrates

Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość.
Woody Allen

Pozdrawiam CiÄ™ Go¶æ :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com