Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Ispirazione  

User

Imię: Dominika

Wysłany: 2012-09-08, 23:15   

Czytaj?c Wasze posty zastanowi?am si? nad swoj? biblioteczk? - pe?ne dwa rega?y i wiele ksi??ek nie mieszcz?cych si?, le??cych gdzie? z boku. Usiad?am i policzy?am... 312. Nie sposób ich wszystkich wypisa?, wi?c zajm? si? tymi, które zajmuj? szczególne miejsce w moim sercu.

trylogie Czarnego Maga, Er? Pi?ciorga oraz Uczennic? Maga Trudi Canavan
Mistrz i Ma?gorzata, Psie serce, Bia?a gwardia, Morfina Michai?a Bu?hakow
Cie? wiatru, Gra anio?a, Marina, Wi?zie? nieba, Świat?a wrze?nia Carlos Ruiz Zafon
Zapiski psychopaty Jerofiejew
Zbrodnia i kara, Łagodna Dostojewski
Lolita Nabokov
Kuzynki, Ksi??niczka, Dziedziczki, Aparatus, Wampir z M-3, seria Oko jelenia, Operacja Dzie? Wskrzeszenia Pilipiuk
Malowany cz?owiek, Pustynna w?ócznia Peter U. Brett
Atramentowe serce, Atramentowa krew, Atramentowa ?mierc Cornelia Funke
Metro 2033, Czas zmierzchu Dmitry Glukhovsky
Harry Potter Rowling
Nasienie z?a Joanne Harris
Invocato Agnieszka Tomaszewska

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2012-09-09, 13:56   

Ostatnio wzbogaci?am nieco moj? biblioteczk?:)
Prosz? sobie wyobrazi?, ?e zamykaj? bibliotek? oddalon? o par? kilometrów ode mnie. Wszystkie ksi??ki po 50 gr. Dla mnie jest to po prostu raj.
Wszelkie ksi??ki historyczne wykupi?am. Poza tym filozoficzne.

Niedawno Kanta, 3 krytyki zakupi?am. One by?y cholernie drogie, dlatego musz? si? pochwali?, ?e je mam. Wszelkie dzie?a Tischnera, Baumana. Wyda?am chyba wszystkie oszcz?dno?ci.

Zapomnia?am te? napisa? o thrillerach i horrorach. Kinga, mam zamiar wszystkiego jego ksi??ki wykupi?.

Mam ju? ich nawet sporo i jestem taaaka szcz??liwa.

lexie  

Hiper wymiatacz

Imię: Ola

Wysłany: 2012-09-12, 12:05   

Paredziesi?t ksia?ek w domu mam, ale ja osobi?cie nie lubi? ich kupowa?. Szkoda mi kasy na co?, co przeczytam raz i pó?niej ju? do tego nie wróc?. W efekcie znaczna wi?kszo?? ksi??ek w moim domu le?y na pó?kach i si? kurzy. Wol? wypo?ycza? z biblioteki.

Samaran  

User

Imię: Adrian

Wysłany: 2013-10-19, 20:06   

Ja osobi?cie mam oko?o kilkudziesieciu ksi??ek, któe s? moje i tylko moje. Natomiat w domu jest tego du?o wiecej jako ?e ojciec bardzo lubi czyta?

LillyMon  

User

gwiazdeczka

Wysłany: 2013-10-22, 13:07   

Mam ca?y regalik pe?en ksia?ek, uwielbiam wodzi? po nich palcem i wybiera?, co bym chcia?a przeczyta? albo do czego wróci?. Moja mama ma ca?e mnóstwo, ale ja najbardziej lubi? moj? w?asn?, bo tu s? moje ksi??ki, ka?da jest mi bliska :-D

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-08-03, 12:47   

Je?eli kto? chce, to oddam swoj? kolekcj? ksi??ek historycznych, w zamian za jakie? pozycje filozoficzne, albo literatur? pi?kn?.
Poniewa? zalega mi to, a moje zainteresowania si? zmieni?y.
Poza tym ca?kiem przyzwoita kolekcja je?eli chodzi o przygotowanie do matury na poziomie rozszerzony (to nawet mog? odda? za darmo).

Szczegó?y, co do pozycji na pw. :-)

Sonmi  

Hiper wymiatacz

Pov

Wysłany: 2016-06-05, 17:55   

Na ten moment mam ponad 200 ksi??ek, w tym przeczytanych 132, wi?c by?oby ci??ko je tu spisa?. Odsy?am wi?c do swojej biblioteczki internetowej.
http://lubimyczytac.pl/pr...alia-ciecierska

CKwiedza

User

Wysłany: 2018-07-16, 11:19   

U mnie szczególne miejsce zajmuj? ksi??ki fantasy. Szczególnie podoba mi si? saga Wied?mina. Oprócz tego zbieram i mam wiele ksi??ek historycznych.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com