Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

Dezerterka  

Wymiatacz



Doł±czyła: 01 Wrz 2014

Sk±d: WrocÂław

   

Wysłany: 2015-03-18, 21:20   

Ja ostatnio bardzo polubiłam krem do twarzy z Vichy, z serii Normaderm. Nie dość że zmniejsza ilość wyprysków na twarzy to jeszcze działa matująco i nawilżająco ;)
_________________
Uśmiech, to zakręt który wszystko prostuje
 

ula2222  

User


ImiÄ™: Ula

Doł±czyła: 12 Kwi 2015

   

Wysłany: 2015-04-12, 23:20   

rosyjskie kosmetyki z serii Babuszki Agafii. Do włosów nie ma dla mnie nic lepszego i w rozsądnej cenie
 

kulka  

User



ImiÄ™: Kasia

Wiek: 33

Doł±czyła: 15 Wrz 2010

Sk±d: PiastĂłw

   

Wysłany: 2015-05-29, 12:48   

kilka tygodni temu wpadł mi w łapki kremik oeaparol hydrosense z olejem z wiesiołka. super nawilża (pomógł mi zwalczyć skorupę na płatkach nosa), wchłania się bez problemu i nie zostawia tłustej warstwy na buzi :)
 

Justtina  

Wymiatacz


Doł±czyła: 30 Lis 2012

   

Wysłany: 2015-05-29, 17:53   

kransik napisał/a:

Dla mnie najlepszą firmą, która tworzy kosmetyki do pielęgnacji twarzy jest tołpa. Jest to firma, która również tworzy kosmetyki biedronkowe be beauty, które też są bardzo dobre. Tołpa mimo, że jest droga to naprawdę warto w nią zainwestować. Są to kosmetyki dermatologiczne, nie mają w sobie żadnych sztucznych barwników, a dzięki temu nie uczulają.


Też bardzo lubię Tolpę. Używam toniku do twarzy i balsamu do ciała.
 

rozmarynowa  

Wymiatacz



ImiÄ™: Olimpia

Doł±czyła: 06 Lip 2012

Sk±d: jeste¶?

   

Wysłany: 2015-07-18, 15:33   

Masło do ciała z Bielendy o zapachu awokado oraz masło do ciała z Perfecty o zapachu jagodowej muffinki.

To chyba dwa moje ulubione.
_________________
CaĹ‚e ĹĽycie martwimy siÄ™ o przyszĹ‚ość. Robimy plany. PrĂłbujemy przewidzieć przyszĹ‚ość. Jakby mogĹ‚o to (…)zaĹ‚agodzić wstrzÄ…s.
 

lenka886

User


Doł±czył: 07 Gru 2012

   

Wysłany: 2015-07-24, 12:05   

Ja uwielbiam produkty z Ziaji. Zwłaszcza kozie masło do ciała. Fajnie nawilża i cudownie pachnie:).
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com