Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Klakaya  

Wymiatacz

Wysłany: 2015-06-04, 11:36   

Damn, z gimnazjum mia?am tak samo... :|
Najgorszy okres w moim ?yciu. Mia?am nadziej?, ?e w wy?szej szkole uczniowie b?d? bardziej dojrzali, ale niestety tak nie jest.. No ale na pewno jest lepiej, ni? w gimnazjum.

Rampi

Stały User

Wysłany: 2015-06-04, 13:43   

ja mam s?abe wspomnieni z gima.. je?li chodzi o wiedz? to samo powtarzanie wszystkiego co by?o i tak w podstawówce. G?upoty ludzie mieli w g?owach same a my?la?am, ?e b?d? dojrzalsi ni? w podstawówce...

Different  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-04, 15:59   

Damn napisał/a:

Cytat:

A? tak Ci dokuczali :-D

Śmieszne w ch*j.

Na szcz??cie teraz bryluj? i wszyscy mnie kochaj? :] .

To by?o pytanie, a nie ?art :-D

"bryluje", a mo?e brandzlujesz st?d Ci? uwielbiaj? xd?

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2015-06-05, 21:05   

Tak, robi? to publicznie, codziennie.

Pytanie by?o niestosowne :)

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

thenikt1  

Stały User

XD

Wysłany: 2015-06-05, 23:24   

Je?li chodzi o gimnazjum to nie p?aka?em po sko?czeniu tylko si? cieszy?em, g?ównie za spraw? wychowawczyni i wielu idiotów w klasie. Ale kilka kolegów by?o fajnych, z którymi do dzisiaj mam kontakt :-D Najlepsze wspomnienia to oczywi?cie ze szkolnych wycieczek, raz pami?tam w 2 gimnazjum na zielonej szkole, ostatniego dnia wieczorem jak si? lekko naj*bali?my to jeden taki typ zacz?? ?bem o ?ó?ko a potem o telewizor wali? XD Albo rok wcze?niej, w 1 gimnazjum mieli?my takie beznadziejne pokoje i okno próbowali?my otworzy? i jak w ko?cu si? uda?o to po kilku sekundach wypad?o z zawiasów na ziemie :-D

Tego jest jeszcze troch?, oj dzia?o si? na tych zielonych szko?ach, szczególnie w nocy tak po 23 XD Jeszcze te? do ko?ca ?ycia nie zapomn? widoku plecaka kolegi, w którym mia? 15 browarów schowanych, a ten jego plecak by? z takiego lu?nego materia?u XD

Nie mniej jednak mówi?, ?e w gimnazjum mia?em beznadziejn? wychowawczyni?, wielu debili w klasie, osób które by?y ogarni?te by?y 4, z którymi dalej utrzymuj? kontakt, a o reszcie zamierzam zapomnie?. Zdecydowanie bardziej mi si? podoba teraz w technikum :)

Different  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-29, 01:37   

Bardzo przyjemne, by?em lubiany i szanowany. Nawet nauczyciele mieli mnie za ulubie?ca, zw?aszcza Pani z fizy xD mo?e temu lubi? teraz ten przedmiot i si? nim interesuj? :-D

Damn napisał/a:

Tak, robi? to publicznie, codziennie.

Pytanie by?o niestosowne :)

czemu niestosowne, pytam wprost dokuczali Ci?, gn?bili Ci? - normalne pytanie.

Moczek  

User

Imię: Marcin

Wysłany: 2015-08-22, 10:10   

gimnazjum ? najgorsze co musia?em przetrwa? !
Nie wspominam tego okresu dobrze i wcale si? nie dziwie innym co mówi? podobnie

odiaeth  

User

Imię: L.

Wysłany: 2015-08-23, 12:16   

Mam bardzo, bardzo z?e wspomnienia z gimnazjum. Zdecydowanie jeden z najgorszych okresów w moim ?yciu.

xomkax  

User

Imię: Aleksandra

Wysłany: 2015-08-23, 23:55   

Gimnazjum to jedyny okres kiedy wszyscy dooko?a mnie lubili i szanowali, naprawd? dobrze si? wtedy bawi?am. A pó?niej wszyscy okazali si? ch*jami, no i tak si? sko?czy?o...

Milena1998  

User

Imię: Milena

Wysłany: 2015-08-30, 20:04   

Mam bardzo ma?o wspomnie? z gimnazjum, poniewa? przez prawie ca?y okres tego etapu edukacji, mia?am nauczanie indywidualne w domu. Z powodu choroby musia?am je?dzi? na wózku inwalidzkim, a szko?a nie by?a i w dalszym ci?gu nie jest dostosowana do osób niepe?nosprawnych. Mia?am przez to ograniczony kontakt z rówie?nikami, dlatego jest mi czasem trudno nawi?za? kontakt z innymi osobami.

Antoinette  

User

Wysłany: 2016-01-11, 18:24   

Źle wspominam gimnazjum. Mia?am jak?? fobi? szkoln?, ba?am si? rozmawia? z innymi, i to z innymi uczniami i to z nauczycielami, czuj?c jak?? blokad?. Nic, tylko czyta?am albo s?ucha?am muzyki - tak wygl?da?y dla mnie przerwy. Pewna kole?anka chcia?a si? ze mn? zaprzyja?ni?, ale powiedzia?a ?e ma do??, bo, jak to ona uj??a "w przyja?ni stara? si? musz? obydwie strony" - bo nic nie mówi?am (nie umia?am) a tylko ona rozpoczyna?a w?tki. Ale w liceum by?o ju? lepiej.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com