Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

Bezimienny w?drowiec  

Stały User

Wysłany: 2015-06-03, 18:44   Wasze wspomnienia zwi?zane z Gimnazjum

Pytanie skierowane raczej do tych, co opu?cili gimnazjum ju? jaki? czas temu, chocia? ci co dopiero opuszczaj? równie? niech wypowiedz? si?. Ja w czasie trwania bardzo chcia?em je opu?ci? (jak chodzi?em), wr?cz doczeka? ko?ca nie mog?em si? - nie ciekawi nauczyciele, du?o ho?oty, itd. By?o sporo mi?ych momentów, ale i takich mocno nieprzyjemnych, jak wyszed?em równie? si? cieszy?em. Dopiero LO u?wiadomi?o mi, ?e by?em w b??dzie, dopiero tam wredne mordy na stanowisku nauczycieli by?y, do których ?adnej sympatii nie mo?na by?o poczu?. Aktualnie jest tak, ?e gimnazjum wspominam nawet mi?o (o dziwo) i mimo, ?e bywa?o miejscami m?cz?ce to jednak nauczy?o czegokolwiek, a LO to by?a cz?sto katorga, gdzie nauczyciele mieli swoje prawa i dziali po swojemu i niech?tnie wspominam ten okres i cholernie si? ciesz?, ?e wydosta?em si? z tego bajzlu. A jak to u was by?o?

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2015-06-03, 19:41   

Nigdy nie ?a?owa?am wyj?cia z gimnazjum, nie chcia?abym tam zosta? ani chwili d?u?ej. Ostatni dzie? tego piek?a to by?o wielkie ?wi?to. W LO te? by?a lipa, ale du?o, du?o mniejsza. Teraz na studiach t?skni? za beztrosk? liceum, ale za gimnazjum - nigdy nie t?skni?am, a gdybym gdzie? napisa?a ?e t?skni?, to palnijcie mnie w ?eb, bo to by jawnie ?wiadczy?o o mojej skrajnej niepoczytalno?ci.

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online

$karbówka  

VIP

Najwy?szy Autorytet

Wysłany: 2015-06-03, 20:03   

Damn napisał/a:

nigdy nie t?skni?am, a gdybym gdzie? napisa?a ?e t?skni?, to palnijcie mnie w ?eb,

Kusz?ca opcja.
W?a?nie skanuj? wszystkie Twoje posty za pomoc? ctrl+f - mo?e mi si? poszcz??ci. :-)

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2015-06-03, 20:18   

Powodzenia :*

Temporarily online

Hella  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-03, 20:23   

Nie wspominam dobrze gimnazjum. Mia?am ca?kiem w porz?dku klas?, z któr? co prawda si? nie z?y?am, ale nikt mi nie dokucza?. Jednak nauczycielki to by?y prawdziwe wied?my, mistrzynie prze?ladowania psychicznego, u?ywaj?ce metod wychowawczych rodem z XIX wieku. Cho?by mi kto? zap?aci?, nigdy wi?cej nie postawi?abym stopy na terenie mojej dawnej szko?y.

Syruu  

User

Wysłany: 2015-06-03, 20:34   

Moje wspomnienia z gimbazy s? do?? dobre. Wiadomo jakie? zgrzyty si? zdarza?y jak w kazdej szkole ale wi?cej by?o jednak tych pozytywnych momentów :D Nauczyciele(nie wszyscy) te? byli w porz?dku.Klase mia?am tak? ?rednia :)

DeSade  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-03, 20:48   

Najgorszy okres w ?yciu cz?owieka. Brzydz? si?. Unikam patrzenie na moje stare gimnazjum.

migel  

Hiper wymiatacz

Wysłany: 2015-06-03, 20:53   

By?o fajnie, z niektórymi znajomymi utrzymuj? kontakt. Ale wspomnienia bardziej pozytywne ni? negatywne.

Bezimienny w?drowiec  

Stały User

Wysłany: 2015-06-03, 21:01   

Dodam jeszcze tylko, ?e w gimnazjum nie brakowa?o chamide?, ale sz?o robi? "deal", by?y sytuacje, ?e jako? sz?o dogada? si? mimo wszystko, a w ?redniej to ka?dy nauczyciel mia? jakie? wygórowane mniemanie o sobie i uwa?a? si? za dar niebios...

cappuccino  

VIP

Imię: Mama Madzia

Wysłany: 2015-06-03, 21:23   

By?am drugim rocznikiem gimnazjów. W sumie nie czuli?my jako? ró?nicy, po prostu po szóstej klasie zamiast do siódmej trafili?my znowu do pierwszej, bo nasz? podstawówke zmienili w gimnazjum. Mia?am fajna klas?, wiadomo, w ka?dej by?y typy spod ciemnej gwiazdy :-D ale chamstwa na lekcjach jako? nie by?o, oni si? po prostu si? nie uczyli ale nauczycielom nie pyskowali jako? bardzo, jak to jest dzisiaj powszechne. Nauczyciele byli fajni, du?o wymagali ale bylo weso?o, du?o festiwali by?o szkolnych, rajdów, konkursów. Wspominam bardzo dobrze te czasy i do dzi? jestem na "cze??" z kolegami i kole?ankami z dawnej klasy, nawet tymi podejrzanymi ;-) to by?y troch? inne czasy.

Nie lubi?am LO bo trafi?am do klasy snobów z fataln? wychowawczyni?.
Studia uwielbia?am, taka znowu powtórka gimnazjum, fajni ludzie w grupie i nad dziennikiem.

http://mama24na7.blog.pl/

Different  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-03, 22:14   

Damn napisał/a:

Nigdy nie ?a?owa?am wyj?cia z gimnazjum, nie chcia?abym tam zosta? ani chwili d?u?ej. Ostatni dzie? tego piek?a to by?o wielkie ?wi?to. W LO te? by?a lipa, ale du?o, du?o mniejsza. Teraz na studiach t?skni? za beztrosk? liceum, ale za gimnazjum - nigdy nie t?skni?am, a gdybym gdzie? napisa?a ?e t?skni?, to palnijcie mnie w ?eb, bo to by jawnie ?wiadczy?o o mojej skrajnej niepoczytalno?ci.

A? tak Ci dokuczali :-D ?

Ja ka?d? szko?? wspominam mega pozytywnie, by?em lubiany, podstawówka, i w gimnazjum i w technikum by?o super mimo braku dziewczyn :-P

superja  

Stały User

Imię: Adam

Wysłany: 2015-06-03, 22:53   

Ja w?a?nie wychodz?. Ciesz? si?, poniewa? ?rednio je wspominam, a z kim chc? i tak b?d? utrzymywa? kontakt. Chc? ju? i?? do LO, ale troszk? si? obawiam.

destrukcyjna  

Pogromca postĂłw

Wysłany: 2015-06-03, 23:24   

Mia?am ??czone gimnazjum z liceum, tak wi?c nie odczuwam mi?dzy nimi a? takiej ró?nicy. Wydaje mi si?, ?e w gimnazjum nieustannie si? obija?am. Wszelkie moje wspomnienia stamt?d s? zwi?zane z przesiadywaniem w bufecie/szatni/parku oraz wycieczkami szkolnymi. Nikt za wiele od nas nie wymaga?. By?am w gronie lepszych uczniów nie robi?c w tym kierunku praktycznie nic ponad program. Ludzie byli ró?ni, jak wsz?dzie. Przyja?nie i antypatie zmienia?y si? z ka?dym kolejnym rokiem.
Dopiero w liceum nasta?o jakie? takie ogólne zm?czenie wszystkimi i wszystkim. By?o mi?o, ale nie by?o mi smutno, kiedy si? sko?czy?o.

Damn  

Pogromca postĂłw

Queen Dude

Wysłany: 2015-06-03, 23:32   

Cytat:

A? tak Ci dokuczali :-D

Śmieszne w ch*j.

Na szcz??cie teraz bryluj? i wszyscy mnie kochaj? :] .

Temporarily online

metalmummy  

Junior Admin

MATKA

Imię: Karolina Magdalena

Wysłany: 2015-06-04, 08:53   

Mam fatalne wspomnienia. Na sam? my?l si? wzdrygam.
Poza tym, chcia?o si? udowodni? nie wiadomo co, to mnie przyprawia o p?omienny rumieniec wstydu.
Ale chocia? mia?am czerwone paski na ka?dym ?wiadectwie.

Pocz?tek LO fantastyczny, fajna klasa, zgrana ekipa. Cz?owiek troch? dojrza? ale nadal nie wystarczaj?co.
A do 3. klasy ma?o co chodzi?am z wzgl?dów oczywistych.

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com