Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

bombaj

User


Do³±czy³: 02 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-02, 21:17   Wdychanie dymu z palenia marihuany

Mój sąsiad regularnie pali sobie marihuanę a ja muszę wdychać ten dym. Na nic innego nie reaguje, na moje prośby, by wychodził z mieszkania również. Jak można go zmusić do przestania palenia? Czy wdychanie tego dymu może mi zaszkodzić?
 

Egoistka  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Agnieszka

Wiek: 29

Do³±czy³a: 01 Lis 2014

   

Wys³any: 2017-03-04, 11:59   

bombaj napisa³/a:

Jak można go zmusić do przestania palenia?


Zagrozić policją, chyba najskuteczniejsze.

bombaj napisa³/a:

Czy wdychanie tego dymu może mi zaszkodzić?


Nie wiem jak to ze szkodliwością jest, ale czytałam że wdychanie marihuany przez kobiety w ciąży nie szkodzi. Ba, nawet kobiety palące w ciąży marihuanę rodzą weselsze dzieci. Głupota dla mnie, nie chcę sprawdzać i nie wiem ile w tym prawdy. Może szkodliwe nie jest choć podejrzewam że ciągłe wdychanie mocnych oparów może się gardłu dać we znaki jeśli sam niepalący jesteś.
Ale współczuję że to gówno musisz wdychać. Sama jestem na to narażona będąc w ciąży. Tyle, że ja mam gorzej.. U mnie jara matka i wszelkie prośby i kłótnie nie docierają. ;/
 

mlodytrump  

User

Waleczny Dżordż



ImiÄ™: Grzesek

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Mar 2017

   

Wys³any: 2017-03-08, 13:49   

już bez przesady, niech człowiek się napali :)

a dym sam w sobie nie powinien być szkodliwy. a to gdzie on pali, że to wdychasz?
 

Hineka  

Mega wymiatacz

phosphoros



Do³±czy³a: 21 Sie 2011

   

Wys³any: 2017-08-04, 13:49   

Wyłącznie straszenie policją.

Jednakże dym z marihuany jest dużo zdrowszy jak z tytoniu i chyba nie jest szkodliwy dla dzieci, a przynajmniej nie sama marihuana w sobie, ale nie wiesz jakie gówna może mieć zmieszane :P jednakże raczej mówi się o dobrych korzyściach tego ziela :p
 

krymaz2

User


Do³±czy³: 30 Lip 2019

   

Wys³any: 2019-07-31, 09:21   

Jedyna opcja to zastraszanie policją, ale wydaje mi się, że rozmowa będzie tutaj bardziej sensownym wyjściem, dym ten jest i tak dużo mniej szkodliwy niż ten z tytoniu, dlatego proponuje konwersacje, niech sobie sąsiad korzysta z życia :D
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com