Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeś hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶ć

lila  

User



ImiÄ™: Justyna

Wiek: 30

Doł±czyła: 18 Wrz 2008

   

Wysłany: 2008-09-18, 22:36   Weekend.

Chyba jutro mnie tu nie będzie, bo i zwoje umysłowe lilki tez kiedyś muszą odpocząć, np. koncentrując się na poszukiwaniu uzdrawiającego źródła. Po weekendzie dolistkuję jak owe poszukiwania minęły.

No i lilke załamali w tamtym tygodniu. Lilka tu się umówiła ze swoim kwiatem cierniowym na spotkanie wieczorne, aby to i słońce w jełop nie świeciło... no i się tu czeszę, maluję i w ogóle cackam się ze swoją urodą jakby z jakimś archeologicznym skarbem. No ja tu schodzę życiodajcom oznajmić, że wychodzę i się spotykam:
R: A ty wychodzisz z rodzajem męskim?
L: £adnie to tak inwigilować moją prywatność?
R: Bo jesteĹ› uczesana....
OOO nie... zastrzelili mnie w dwóch słowach.
L: A to, co potargana i kudłata do tej pory byłam?
Gdyby to były młodsze osoby to by lepiej było dla nich, że już spóźniona byłam. Pewnie dogonić bym ich nie dogoniła. Pokrzyczeć jednak bym mogła. Jeno szkoda sąsiadów narażać na darcie lilijnej paszczęki.
Potem poszłam na spotkanie:
L: I jak wyglądam? - zrobiła cielęce oczęta, na twarz jełopoaty uśmiech walnęła.
On: Kocham CiÄ™.
L: Jak wyglÄ…dam?
O: Kocham CiÄ™.
No i tak ze sześć razy powtórka z rozrywki miała miejsce.
L: Ty mi tu oczu nie zamydlaj. O image moje prywatne Ciebie zagajam.
O: No mĂłwiÄ™ przecieĹĽ... Kocham Ciebie.
Z facetami ciężko się dogadać. Ona swoje i on swoje. I tak od sasa do lasa.

Wracam w miejsce tutejsze w sobotÄ™. PĂłki, co jutro wybywam z moim kwiatem cierniowym, ale wrĂłcÄ™.... chyba.

Póki, co wspaniałego, udanego Powolniaka (weekendu) Wam życzę!
_________________
¯ycie kwiatów jest trudne, zwłaszcza gdy nie mogą mówić. Dobrze, że wymyślono pismo i klawiature ;) . Jak zwykle zawiewam pozytywizmem.
 

Jimmy FoX  

VIP



ImiÄ™: Tomasz

Wiek: 33

Doł±czył: 26 Lip 2008

Sk±d: Birmingham

   

Wysłany: 2008-09-19, 19:48   

Ale że co? Nowy grzebień kupiłaś?
_________________
Kadrowanie wspomnień
 

karola505  

Stały User

karo



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 29

Doł±czyła: 21 Maj 2008

Sk±d: Stalowa Wola

   

Wysłany: 2008-09-20, 22:57   

hmm dosc ciekawe :-P gdyby tylko nie to ze nie czaje xD ale ok moze poprostu ja taka nieprzytomna jestem :lol: czyli twoi rodzice twierdza ze normalnie sie nie czeszesz a twoj chlopak nie chcial odp na twoje pytanie z nie wiadomo jakiej przyczyny?
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com