Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-08-22, 13:01   

Jimmyblack napisa³/a:

Wg mnie jakiejkolwiek hipnozie mogą poddać się jednostki podatne na sugestie.


Zdaje się, że osoby, które twierdzą, iż nie są podatne na sugestie i z pewnością nie można ich wprowadzić w ten stan, są właśnie najbardziej podatne. Skupiając całą swą uwagę na niedopuszczeniu do tego stanu, angażują się w ten właśnie stan.

Jimmyblack napisa³/a:

Na logicznie myślące jednostki takie coś chyba nie powinno działać.


Jestem logicznie myśląca jednostką i nie jestem w stanie zrozumieć, czemu osoba interesująca się powiedzmy w jakimś chociaż małym stopniu fizyką i jej najnowszymi odkryciami, nie jest w stanie zaakceptować doświadczeń pozacielesnych.
To jest dopiero nielogiczne. :]

[ Dodano: 2015-08-22, 13:04 ]
Rzeczywistość wielowymiarowa nie powinna już nikogo dziwić tak, jak nie dziwią już nas pioruny na niebie.
Wszelkie anomalie jesteśmy bowiem w stanie poprzeć faktami naukowymi.

[ Dodano: 2015-08-22, 13:05 ]
Ale powszechna ignorancja nie jest w końcu moim problemem.
_________________
W miękkim futrze kota
 

Jimmyblack  

Mega wymiatacz


ImiÄ™: Jimmy

Wiek: 28

Do³±czy³: 19 Maj 2015

Sk±d: Dublin

   

Wys³any: 2015-08-22, 17:42   

Może kiedyś będę miał okazję mieć bliższą styczność z tym zjawiskiem i zrewiduję swoje poglądy. Na chwilę obecną nie wierzę.
_________________
Projektowanie gier, pomysły na gry, mój blog
http://projektowanie-gier.pl
Game Based Learning
http://gamebasedlearning.edu.pl/
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-09-01, 21:55   

Chciałabym czegoś takiego doświadczyć. Komuś należą się koszmary. Tak paskudne koszmary, że dotychczasowe byłyby przy nich pięknym snem. Drzemie we mnie mały sadysta. Ale taką umiejętność mogłabym też dobrze wykorzystać. Przysłać dobrym ludziom kilka dobrych snów. Więc może nie jestem aż taka zła. A pomijając już ukryte pragnienia, to niestety jestem za słaba, aby w ogóle spróbować. Może kiedyś.
Z naukowego punktu widzenia oczywiście trudno jakkolwiek udowodnić istnienie takiego zjawiska, ale wolę podchodzić do tego na zasadzie "może jest, może nie ma, ale warto kiedyś spróbować na wypadek, gdyby było".
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com