Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj si!

Zapomniae hasa?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo

yp0c0  

Stały User

kolorowy



Imię: Adam

Wiek: 27

Doczy: 22 Lut 2015

Skd: Lubelskie

   

Wysany: 2016-07-01, 17:05   

czapla napisa/a:

mój facet jest na etapie brania therm line man, suplementu na odchudzanie, w radio go bardzo reklamują, mam nadzieję, że mu pomoże chciałbm nieco zrzucić do samego stricte lata, do urlopu.



Spalacz nie pomoże. :wstyd:
_________________
屁股
 

szaryszka  

User


Doczya: 29 Lut 2016

   

Wysany: 2016-07-01, 18:39   

A nie lepiej po prostu mniej jeść i więcej się ruszać? Ewentualnie włączyć olej z wiesiołka tłoczony na zimno, np. w kapsułkach, Gal. Te wszystkie cudowne spalacze tłuszczu nie działają, a kosztują bardzo dużo.
 

menka

User


Doczy: 17 Cze 2016

   

Wysany: 2016-07-04, 12:22   

Nie zgodzę się z tym ze spalacze tłuszczu nie działają. NO chyba że zajadamy je kebabem. No to trudno by działały. Jak ktoś się zdrowo odżywia i cwiczy to np therm line fast rewelacyjnie się sprawdza. Oczywiście ja jestem za suplementem, który ma skład naturalny a ten z olimpu taki jest. ZA inne nie odpowiadam. Ten sama brałam i jestem bardzo zadowolona.
 

grazynka88  

User


Doczya: 04 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-04, 14:45   

yp0c0 napisa/a:

Spalacz nie pomoże. :wstyd:


No sorry, ale trochę źle piszesz... Spalacze z wyższej półki rzeczywiście działają, a te najtańsze tabletki które można kupić w zwykłym sklepie nie działają, a często nawet mogą zaszkodzić
_________________
ranking tabletek na odchudzanie
 

menka

User


Doczy: 17 Cze 2016

   

Wysany: 2016-07-14, 11:26   

Mogą spalacze nie działać jak np therm line fast ale tylko w momencie jak zajadasz się makami, kejefci, czy kebabami.. ten suplement jest z wysokiej półki. Nie byle jaki, na dodatek ma składniki naturalne i nie słyszałam, żadnej negatywnej wypowiedzi na jego temat, wśród koleżanek.
 

miakowalska  

User


Doczya: 15 Maj 2015

   

Wysany: 2016-07-28, 23:43   

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są naturalne suplementy typu Fibra Vitale, taka mieszanka ziołowa przyśpiesza przemianę materii, pozytywnie wypływa na pracę jelit i normuje poziom cholesterolu. To chyba dobra alternatywa dla stosowania sztucznej chemii.
 

muuuve  

User


Doczya: 30 Lip 2016

   

Wysany: 2016-07-30, 20:19   

dla każdego coś innego. Jednym suplementy są potrzebne innym wcale - zależy od organizmu i metabolizmu.
Ja wspomagałam się suplami Belight Plus i mi pomogły. Dla ciekawych - hamują głód i wchlanianie weglowodanow wiec daje radę :)
Pozdro :P
 

munieks

User


Doczy: 20 Sty 2015

   

Wysany: 2016-11-23, 08:05   

Sam rownież zrobiłem sobie mini siłownię w domu. Mieszkam na wsi tak wiec dojazd do oddalonego miasta na codzienn ćwiczenia nie wchodził w grę. Rodzice udostepnili mi piwnicę, tak więc mogłem sobei coś zorganizować. Nie wierzę w te wszystkie cudowne tabletki oraz spalacze tłuszczu. Błonnik jednak bardzo chętnie bym wypróbował poniewaz czytałem na wieluj forach, że goście sobie to polecają.
Adra gdzie kupowałaś ten środek?
 

Kapsaicyna  

Stały User



Imię: Kinga

Doczya: 01 Lip 2015

   

Wysany: 2017-01-20, 19:49   

suplementy diety są również ważne kiedy ktoś ćwiczy :) najważniejszy w tym wypadku jest magnez wiadomo do tego spokojnie można dorzucić jakieś inne suplementy w zależności od naszych potrzeb ja np stosuję colon cardio który wspomaga nie tylko moje jelita ale także serce zresztą sama nazwa na to wskazuje do tego witaminy i minerały i kwasy omega które również są bardzo potrzebne bo zapobiegają chorom jak równiez słyszałam że poprawiają samopoczucie ;)
 

parabolistyk  

User



Doczy: 23 Sty 2017

   

Wysany: 2017-01-23, 18:58   

Trenuję od 5 do 6 dni tygodniowo. Łącznie 10-14h i nie dałbym rady bez suplementacji i specjalnej żywności. Oczywiście nie chodzi o spalacze tłuszczów bo w przypadku sportów wytrzymałościowych jak kolarstwo i bieganie raczej nie mamy z tym problemów ale o magnez, BCAA, betaalanine, napoje białkowe, napoje węglowodanowo-białkowe, izotoniki, żelazo itp. Alternatywom byłaby odpowiednia dieta ale ciężko wcinać na obiad kilogram wołowiny :)
 

DeSade  

Pogromca postów



Doczya: 20 Lip 2011

   

Wysany: 2017-01-23, 20:13   

Spożywam więcej produktów, na większe pośladki.
Póki co zauważyłam, że- będąc na deficycie kalorycznym, mój tyłek w przeciągu tygodnia zrobił się płaski (!) Także zrezygnowałam z ćwiczeń, z przyczyn ode mnie niezależnych.
W ciągu ostatniego tygodnia natomiast objadałam się, przekraczając kalorie, o tysiące.
Jadłam dużo ryb i mięsa, jajek. Moja twarz stała się piękniejsza. Wcześniej była nieco przygaszona. Taki eksperyment zrobiłam bowiem.
I wiecie co, ku mojemu zdziwieniu- jeden tydzień wystarczał, żeby mój tyłeczek stał się większy, niebywałe. Po prostu niebywałe.
Wniosek z tego taki- jeśli chce się mieć ładne ciało, trzeba dużo jeść (zdrowo) i ćwiczyć, ale bez przesady z tą intensywnością, żeby nie wyglądać niczym monstrum.
Zależy mi na zdrowym, kobiecym, zmysłowym wyglądzie.
Ładnym tyłku, lekko umięśnionych nogach, pozbawionych grama cellulitu. Plecach, gdyż lubię sukienki z odkrytymi plecami.
I ładnym płaskim, nieumięśnionym brzuchu. Wszystko!
Nie potrzeba do tego suplementów.
_________________
W miękkim futrze kota
 

zuber

User


Doczy: 08 Lut 2017

   

Wysany: 2017-02-08, 15:07   

Zapamiętaj sobie raz na zawsze, że suplementy diety nie schudną za Ciebie... musisz wyjść z domu, zrezygnować z produktów bogatych w węglowodany i zacząć jeść więcej wartościowych produktów.

Zacznij się ruszać, więcej spacerów, ćwiczeń na siłowni itd.
_________________
Pozdrawiam
 

julka91

User


Doczy: 11 Lut 2017

   

Wysany: 2017-02-11, 00:47   

zmiana nawyków to podstawa. suplement może być jedynie uzupełnieniem diety!
 

Sasza_555

User


Doczy: 17 Sty 2017

   

Wysany: 2017-03-27, 14:35   

Ja się nie wspomagam żadnymi suplementami ale zmieniłam dietę na zdrowszą
 

marcelinka

User


Doczy: 06 Maj 2017

   

Wysany: 2017-05-10, 01:01   

Jeszcze chyba nie wymyślono tabletek cud które same za nas spalą tłuszcz. Aby schudnąć trzeba ćwiczyć regularnie, jeść systematycznie i brac suplementy np takie jak te których ja używam http://vitispharma.pl/kat...coplus/dicoplus mimo ze mam problemy z cholesterolem i tarczycą
 

Forum modzieowe e-Mlodzi.com