Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj się!

Zapomniałeœ hasła?

Przypomnij je

Autor

Wiadomość

121studio

User


Dołączył: 03 Gru 2017

   

Wysłany: 2017-12-03, 18:44   [wideo] Moja seria o zyciu i obyczajach w Nowym Jorku

Cześć,

właśnie startuje z serią o życiu i obyczajach w USA.

https://youtu.be/jDi6EW2f2Bs

Ostatnio bujam się po Nowym Jorku, w wolnych chwilach filmuję i fotografuję co mi wpadnie w oko. Zawodowcem nie jestem, ani nie zamierzam, ale jest to dla mnie fajna zabawa.

W Święto Dziękczynienia wpadł na mnie chyba najbardziej znany nowojorski youtuber, Casey Neistat, 9 milionów widzów, 2 miliardy wyświetleń, dla mnie legenda. To właśnie po tym spotkaniu postanowiłem coś wrzucić. Nie wiem czy to dobrze… Trochę się cykam ;D Chętnie przyjmę każdy feedback!

Planuję wrzucać filmiki regularnie. Nie wiem jeszcze na jaką regularność pozwoli mi praca, ale będę starał się wrzucać materiały nie rzadziej niż co 4 dni. Jeśli macie jakieś pomysły na kolejne odcinki, chętnie je poznam, komentujcie lub piszcie w prywatnej wiadomości.
 

Qukułka  

Pogromca postów

'taka katarynka'Wiek: 26

Dołączyła: 21 Mar 2010

Skąd: Warszawa

   

Wysłany: 2017-12-07, 16:17   

Pierwsze video i już fame xD
Ja tylko powiem że się zgadzam z komentarzami - jedna muzyka przez całe wideo po pewnym czasie irytuje, więc poszerz trochę bibliotekę ;) Poza tym ciężko mi cokolwiek powiedzieć - widać że jest miejsce na poprawę, ale nie znam się na tyle, żeby wskazać paluchem co jest źle i najważniejsze - jak być powinno :P Ale ogólnie życzę powodzenia! Super że masz odwagę i chęć spróbowania youtuba. Masz ode mnie suba na rozpęd. Jak będziesz grzecznie wrzucał filmiki to ja się nawet postaram je komentować - co mi sie raz na ruski rok zdarza normalnie :P
 

Forum młodzieżowe e-Mlodzi.com