Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

pozi  

Stały User



ImiÄ™: Monika

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-09, 23:12   

do jakoś 6-7 roku życia kąpałam się w jednej wannie z kuzynem 3 lata młodszym ;d
 

Mihihih  

Pogromca postów

dziecko neo.



ImiÄ™: J.

Do³±czy³a: 03 Sty 2009

Sk±d: ten ¶miech?

   

Wys³any: 2009-07-10, 00:17   

Nie licząc tych kąpieli z kuzynostwem/rodzeństwem w jeziorze nago, gdy miało się po 3/4/5 lat, to podczas wakacji, ja byłam jakoś w 6 klasie podstawówki, a mój kuzyn miał około 15 lat, weszłam do łazienki, gdy on wychodził z wanny i wyszło jak wyszło, ale było nam głupio przez długi czas i dopiero, gdy trochę podrośliśmy śmieliśmy się z tego, bo wcześniej, to było jak temat tabu. ; D

Moja kuzynka mi opowiadała, że widziała chłopaka swojej siostry nago. Ona szła do kuchni, a on calusieńki nagi wychodził z łazienki. ; p To musiało być dopiero żenujące.
_________________
Na forum zawsze się znajdzie jakiś smutny fajfus, który będzie mówił co trzeba robić i jak trzeba żyć,
bo akurat wstał lewą nogą albo zaczepił chu...em o sprężynę w materacu.
 

patryk2801  

User


ImiÄ™: Patryk

Wiek: 29

Do³±czy³: 25 Lip 2009

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2009-07-25, 01:47   

Ja byłem z klasą na basenie xDDD
No i wszyscy się przebierają za zasłonami, pełna kultura, a tu nagle kolega z klasy podrywa zasłonę a ja byłem nagi i jeszcze byłem o tyle zestresowany, że mi penis stał jak on na mnie patrzył xDD. To było dwa miesiące temu, ale powiem wam szczerze że to była jedna minuta stresu a potem jakoś specjalnie nie byłem zażenowany, gadałem z nim normalnie, przecież mamy to samo pod majtkami xD.
Ale jak on się na mojego penisa patrzał Oo xD

[ Dodano: 2009-07-25, 01:49 ]
Oo nie zauważyłem nawet, że to dział "Dla kobiet", wybaczcie mi drogie panie ;D
 

Boreeed  

Wymiatacz

no no przychódź ;))



ImiÄ™: Magda

Wiek: 34

Do³±czy³a: 28 Cze 2009

Sk±d: no to 'sRu'

   

Wys³any: 2009-07-25, 11:25   

ja mam troche swirnietego starszego wujka. No wiec wchodze do łazienki pewna że nikogo nie ma..a tu moj wujaszeg nagiuśki stoi przed lustrem i udaje że wywiad z nim przeprowadzaja;) zadnego zażenowania nie czułam tylko wybuchłam śmiechem i poczłąpałam do innego pokoju
_________________
Mówia ze kiedy rodzi sie czlowiek z nieba spada dusza i rozpada sie na dwie czesci..jedna z nich trafia do kobiety, a druga do mezczyzny Natomiast cale zycie polega na odnalezieniu tej drugiej polowy..polowy swojej wlasnej duszy...polowy samego siebie.
 

smutna35  

Stały User

Muzykalistka...



Imię: Margośka

Wiek: 32

Do³±czy³a: 16 Pa¼ 2008

Sk±d: ...

   

Wys³any: 2009-07-25, 11:38   

ja widzialam kiedys brata w siedzacego na toalece przez okienko w kuchni, ktore bylo polaczone z ubikacja, jak bawi sie swoim przyrodzeniem... a patrzylam tylko dlatego ze siedzial juz tam godzine i nie chcial mi wyjsc (mialam moze z 10-12lat) a tak to widzialam mojego ojca, jak kiedys sie napil i ganial w nocy na golasa po domu (7-9 lat) i powiem szczerze, ze to nie byl piekny widok :wstyd: :wstyd:
_________________
"(...)To było pięć lat temu teraz mam córeczkę, która ma cztery latka i kocham ją pomimo, że jest jego a nie Daniela"
_________________________________________

*kur*a nie mam polskich znakow!
**btw, ale za to mam iPoda, ktory je ma :)
 

Banicja Wieczysta  

Mega wymiatacz



Wiek: 24

Do³±czy³: 21 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-25, 12:19   

patryk2801 napisa³/a:

No i wszyscy się przebierają za zasłonami, pełna kultura, a tu nagle kolega z klasy podrywa zasłonę a ja byłem nagi i jeszcze byłem o tyle zestresowany, że mi penis stał jak on na mnie patrzył xDD.



W teorii , chciał ci zrobić żart , a w praktyce masz kolegę geja.
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-07-25, 14:04   

Jeszcze zostaje mozliwosc ze to zdesperowana,niewyżyta,zniewieściała ciota bez internetu :>.
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

ButyMiSiePala  

User


Wiek: 33

Do³±czy³a: 21 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-07-25, 20:17   

Taaak,
I wiesz co mam nadzieję, że nie stwierdzisz ze jesteś gejem, bo ci stanął
Homoseksualiści takim by Ciebie wlasnie okrzyknęli
_________________
Im wyżej małpa się wspina tym bardziej widac jej tyłek.
 

KnifeInAwife

Mega wymiatacz



Do³±czy³: 28 Lut 2009

Sk±d: pan jezus.

   

Wys³any: 2009-07-25, 20:45   

Ta wypowiedz była na poziomie chyba jeszcze nizszym niz twój podpis, ale cóż polak potrafi :-) .
_________________
Every Reason Is A Right To Hate.

http://www.lastfm.pl/user/NozWzonie
 

DirectStyle  

User

DirectStyleProject



ImiÄ™: Direct

Wiek: 31

Do³±czy³: 02 Sie 2009

Sk±d: Lublin

   

Wys³any: 2009-08-03, 19:44   

To ja tak trochę odmienie temat i opowiem o tym jak mnie pierwszy raz widziała dziewczyna..
A no po prostu w klubie po treningu biorę prysznic, a że zostałem pogadać z trenerem to już nikogo nie było i przyszła jedna laska do nas do szatni po jej chłopaka, bo tak się umówili. W sztani go nie było, ale słyszała, że ktoś bierze prysznic więc weszła do łazienki i.. mnie z nim pomyliła. Widocznie mamy podobne tyłki, ale nie wnikam. Powstał z tego taki dialog
- Niespodzianka - ona do mnie
Odwracam się i widzę całkiem ładną dziewczyną, która w pierwszej chwili zaczęła wpatrywać się w mojego penisa, a za chwilę z burakiem na twarzy i zawstydzeniem..
- yyy.. no faktycznie niespodzianka - ona do siebie
Ja się tylko uśmiechnąłem, ale nie wstydząc się(bo czym? :-P ) powiedziałem że faktycznie, udała jej się. Wróciłem do mycia się, a ona stojąc gdzieś za ścianką jeszcze się zapytała gdzie znajdzie swojego chłopaka(trochę się z nią podroczyłem "chłopaka? masz tu całkiem blisko i już nawet nie musisz rozbierać), no ale w końcu powiedziałem jej, że pewnie jest tam i tam..

Pierwszy widok nagiej dziewczyny nie był tak szalony :-x
_________________
Zostań Królem ! Direct Style - ponadprzeciętny styl życia..
 

eweliÅ„cia  

Wymiatacz



ImiÄ™: Ewelina

Wiek: 34

Do³±czy³a: 09 Lip 2009

Sk±d: pomorze

   

Wys³any: 2010-03-28, 19:59   

Ja ze swoich byłych widziałam tylko swojego pierwszego nie przy okazji pierwszego razu tylko wcześniej,więc jak co doczego to byłam przyzwyczajona.
_________________
,,W życiu piękne są tylko chwile ''

 

ola.z  

Wymiatacz

dolotka


ImiÄ™: Dorota

Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: z brzucha mamy

   

Wys³any: 2010-03-28, 22:05   

Nad jeziorkiem, w środku nocy z koleżankami i kolegami stwierdziliśmy, że sobie popływamy, woda w jeziorku ciepła, księżyc świecił, troszkę piwa i ... nie chcieliśmy ubrań zmoczyć, więc... nago do wody, a potem z wody, a w wodzie się wygłupialiśmy i prawie doszło do stosunków, ale ... tylko prawie
_________________
Tak łatwo jest ranić, a tak trudno wybaczać<3
 

QukuÅ‚ka  

Pogromca postów

'taka katarynka'



Wiek: 32

Do³±czy³a: 21 Mar 2010

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2010-04-26, 23:48   

Zależy czy chodzi o pierwszy raz czy w ogóle. Za pierwszym razem to było zamierzone działanie, choć spontanicznie. Zwyczajnie mnie rozebrał, ja jego i co dalej to łatwo zgadnąć. Oczywiście czułam się niekomfortowo, z racji kompleksów ale starałam się jak najmniej myśleć o sobie. Co trudne nie jest bo jak zobaczę nagiego chłopaka to.... x3 nawet jak tylko koszulkę zdejmie to kisiel i mnie nie ma. odpływam po prostu. Jestem wyczulona na męskie piękno. Kocham patrzeć na rozebranych chłopców :3
 

Missy  

Pogromca postów

Gwiazdka



Wiek: 31

Do³±czy³a: 22 Sty 2009

Sk±d: uæ

   

Wys³any: 2010-04-28, 13:25   

oczywiście, że przed tym za nim zaczęliśmy się kochać widzieliśmy siebie nago.
a pytanie o reakcje jest dość dziwne, przecież się nie śmialiśmy...
_________________
ona umrze martwa.
 

musk  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 17 Maj 2010

Sk±d: koszalin

   

Wys³any: 2010-05-17, 16:48   

widziałam facetów parę razy nago i nie powiedziałabym, że to był najpiękniejszy widok w moim życiu...
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com