Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

agulka15

User


ImiÄ™: Agata

Do³±czy³: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-27, 22:32   WidziaÅ‚am go nago

Koleżanki,

Często czytam jaki to był ten pierwszy raz... ale przecież większość z nas pewnie dużo wcześniej widziała już chłopaka nago...

Przez przypadek, niechcący, może specjalnie?

Jak to było u Was? Jak on na to zareagował, jak wy? Jak do tego doszło?


A może to Was któryś zobaczył jak np. się przebierałyście, albo coś? Jak zareagowałyście?
 

moniqusia91  

Stały User

'wredna suka'



ImiÄ™: Monika

Wiek: 33

Do³±czy³a: 19 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-28, 14:55   

normalnie zareagowałam.
_________________
Królowa swojego losu,
Księżniczka własnej bajki.
 

SweetGirl  

Pogromca postów

nie taka słodka



Wiek: 28

Do³±czy³a: 18 Mar 2009

   

Wys³any: 2009-05-28, 15:58   

normalnie.

agulka15 napisa³/a:

Jak do tego doszło?

spontanicznie.
_________________
` jedziemy żółtą ciężarówką... jest droga i same możliwości `
 

agulka15

User


ImiÄ™: Agata

Do³±czy³: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-28, 18:52   

Ja pamiętam, w piątej klasie podstawówki byłam w Bieszczadach na zielonej szkole.

No i pewnego wieczoru po prostu poszłam do kolegi do pokoju - akurat brał prysznic, a że telewizor był włączony po prostu osiadłam sobie w jego pokoju i przez chwile go oglądałam.

On mnie wiedział, ze weszłam do pokoju i nagle wyszedł z łazienki do swojej szafki w pokoju po bieliznę - nie był nawet w ręczniku, był przekonany, ze nikogo w pokoju nie ma.

No i to był taki pierwszy raz kiedy zobaczyłam chłopaka nago - przez przypadek, teraz śmiać mi się z tego chce

On zareagował tak, jakby ducha zobaczył - spanikował i zamiast cofnąć się do łazienki to jeszcze przybiegł do mnie i kołdrą się osłonił :)

heh...
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-05-29, 17:32   

agulka15 napisa³/a:

No i to był taki pierwszy raz kiedy zobaczyłam chłopaka nago


chłopca ^^.
No mniej więcej jak miałam 3 latka to zawsze kąpałam się nago w baseniku dla dzieci ze swoim przyjacielem , liczy się ;>
_________________
Drugs&hugs.
 

kalina_225  

Mega wymiatacz



Do³±czy³a: 29 Sty 2009

   

Wys³any: 2009-05-29, 18:01   

A ja miałam 5 lat i mój kolega załatwiał przy mnie swoją potrzebę...Tak więc moje też się liczy ;)
_________________
Kochaj wszystkich. Ufaj niewielu. Bądź gotów do walki, ale jej nie wszczynaj. Pielęgnuj przyjaźnie.
 

Lena_no  

Pogromca postów

.'mama'.



ImiÄ™: Lena

Wiek: 34

Do³±czy³a: 15 Pa¼ 2008

Sk±d: Norwegia

   

Wys³any: 2009-05-29, 18:40   

jak miałam 8 lat to niechący weszłam wujkowi do łazienki, a on właśnie wtedy wychodził z pod prysznica :-D
ja zaaragowałam normalnie, ale on unikał mnie potem długi czas :-D
_________________
21.09.2009 11:35 52cm 3625g 
 

patt18

User


Do³±czy³: 29 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-05-29, 22:08   

Co innego jest zobaczyc male dziecko gołe, co innego starszego chłopaka.

Pamiętam ten pierwszy raz... U cioci na wakacjach, ja miałam wtedy 13 lat, kuzyn - 17, razu pewnego w swoim pokoju przebierał się no i ja weszłam bez pukania. On zareagowal smiechem ja.. jakos normalnie - wyszlam, ale potem on mnie jakoś unikał, nie chcial rozmawiać...


A co do drugiej częsci pytania: "A może to Was któryś zobaczył jak np. się przebierałyście, albo coś? Jak zareagowałyście?".

To była niesamowicie śmieszna historia. W wakacje kąpałyśmy sie z kolezankami i kolegami z klasy nad jeziorkiem - taki wypad ze znajomymi. No i ostatni autobus do miasta miałyśmy o godzinie 19, nie zdawałyśmy sobie sprawy z tego ktora jest godzina i na 5 minut przed autobusem kolega powiedzial nam ktora jest godzina. Wpadłyśmy w panike, bo potem nie mialybysmy jak wrocic - całe mokre, szybko ręczniki, trzeba bylo jakies suche majtki na siebie nalozyc, bolało sie z nas - nawet nie zwracalismy uwagi na to czy ktos sie na nas patrzy - liczył sie czas :)
 

slow  

Moderator



Wiek: 33

Do³±czy³a: 15 Gru 2008

Sk±d: Barcelona

   

Wys³any: 2009-05-30, 16:37   

Huh teraz się postaram 'poważniej' wypowiedzieć na owy temat ,chociaż sądze ,że nie ma o czym tutaj publicznie opowiadać, no cóż niektórych rzeczy nie robi się w ubraniach ;)
a co do drugiej części pytania to bardzo podobnie jak patt18, kilka lat temu postanowiłyśmy wykąpać się z koleżankami w jeziorze , bez żadnych ozdób :-P jak to dziewczyny ,któraś niby coś zobaczyła w wodzie więc wszystkie wrzeszcząc w niebogłosy wybiegłyśmy z wody, a że koledzy zaniepokojeni wyszli zobaczyć co się dzieje ..
No :-P heh pamiętam ,że po mimo ogólnego zażenowania było bardzo dużo śmiechu ;)
_________________
Drugs&hugs.
 

xGwiazdkax  

User

mada faka . ; >



ImiÄ™: MaaJkaa

Wiek: 24

Do³±czy³a: 01 Cze 2009

Sk±d: black hole.

   

Wys³any: 2009-06-01, 02:29   

ja to nie wiem jaka mała byłam jak zobaczyłam tak zwanego PTAKA [ hahaha xD]
ale pamiętam jak kolega, w zerówce [ on był w pierwszej klasie] pokazywał mi ciało człowieka, bo pani powiedziała że każdy ma pieprzyka gdzie indziej, a że on miał na udzie więc wiecie.. ; - D

hmm, później to z moim chłopakiem, też przez przypadek.
jego siostra jest moją koleżanką, i wparowałyśmy do jego pokoju, a on akurat wszedł, a że zapomniał bokserek [ takie śmieszne miał do dzisiaj pamiętam, w kulfony jakieś. ; -D ]
to zobaczyłam co nieco , bo jego siostra się ulotniła.
On jednak potraktował tą sprawę naturalnie, wziął swoje gatki ulotnił się , a ja czerwona jak burak , tłumiąca śmiech i zawstydzona doszczętnie ową sytuacją stałam tam, aż mój ukochany wyszedł znów.



dobrze, że mama nic nie wie , bo by było że ile ty masz lat, ble, ble, ble . ; - D
_________________
dziecko hipisów,anarchii,słońca,szatana,psychopatów,zboczeńców,rodziców,pacyfistów,Romea&Julii się kłania. - MaaJkaa .
 

agulka15

User


ImiÄ™: Agata

Do³±czy³: 26 Maj 2009

   

Wys³any: 2009-06-26, 20:23   

xGwiazdkax napisa³/a:

ja to nie wiem jaka mała byłam jak zobaczyłam tak zwanego PTAKA [ hahaha xD]




z ciekawosci - jak rozgraniczasz - od kiedy juz nie jestes mała?

dla mnie 10 lat to jeszcze czlowiek mały - u mnie taka granica to 12 - 14 latek ;p
 

Spinner's End  

Stały User

Queen



Wiek: 32

Do³±czy³a: 20 Cze 2009

   

Wys³any: 2009-06-27, 12:47   

No tak. Ja ze swoim ex nie uprawiałam seksu.. i nie przeżyłam jeszcze pierwszego razu.
A widziałam go nago.
No bo nie trzeba zaraz uprawiać seksu ;p są inne ciekawe i przyjemne rzeczy podczas których możemy ujrzeć partnera nagiego ; )
_________________
 

klaudiakp

Stały User



Do³±czy³: 05 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-05, 15:12   

widziałam nago ;)
chłopaka ;) sam się rozebrał xD
_________________
Chcę, byś wysłuchał tych słów,
O jedno proszę, pozwól,
Znajdź w sobie siłę na dobro,
Na wiedzÄ™ i na rozum.
Zatrzymajmy się w pędzie.
Nikt nie pamięta, po co biegnie.
Czy na pewno po szczęście?
 

Jeffany.  

User



Wiek: 32

Do³±czy³a: 08 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-08, 19:47   

Ja zobaczyłam mężczyznę nago na wycieczce. Szczęście moje i Jego, że jesteśmy parą. Kiedy wieczorem mój Luby brał prysznic ja weszłam do łazienki po zostawioną kosmetyczkę akurat wtedy wyszedł R. Oboje parsknęliśmy śmiechem a ja podałam mu szybciutko ręcznik żeby się owinął :)
 

Joana  

Wymiatacz


Do³±czy³a: 09 Lip 2009

   

Wys³any: 2009-07-09, 14:13   

Pierwszy raz zupelnie nago widzialam mojego obecnego chlopaka w sprzyjajacych okolicznosciach :)
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com