Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Tallulah  

User



Do³±czy³a: 18 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-23, 15:26   

Cóż, można tak powiedzieć.
Wychodziłam z treningu, w momencie w którym nastoletniego chłopca zapinano w czarny worek. Miał roztrzaskaną twarz, kompletnie, i był ułożony pod dziwnym kątem... Ale nie zapomnę, że wyglądał bardzo niewinnie. To było tak szokujące, że przez 3 dni nie mogłam się pozbierać, wymiotowałam, płakałam, trzęsłam się.
Potem po ludziach się poniosło i wiem mniej więcej, co się tam stało... Kiedy ja w najlepsze sobie ćwiczyłam, chłopak rzucił się z 10 piętra zaraz na przeciwko klubu.
 

wiolet  

Stały User



ImiÄ™: Ewa

Wiek: 27

Do³±czy³a: 14 Cze 2012

   

Wys³any: 2012-06-23, 23:36   

` Nie, nigdy nie widziałam śmierci. Jestem z tego powodu przeszczęśliwa, gdyż jestem bardzo wrażliwą osobą, i nie wiem jak poradziłabym sobie z takim wydarzeniem.
_________________
` "To chyba niezbyt przyjemne zostać podeptanym , ale deptać po kimś to na prawdę miłe uczucie".
 

Chikusho  

Stały User

saya jiwa miskin



ImiÄ™: Karolina

Wiek: 28

Do³±czy³a: 17 Lip 2012

Sk±d: Czêstochowa

   

Wys³any: 2012-07-23, 09:35   

Widziałam dwa razy, to znaczy, widziałam ich nieżywych- mojej sąsiadki i przyjaciela mojego dziadka. Sąsiadka popełniła samobójstwo w domu, siedziała na ubikacji z głową opuszczoną na dół, a przyjaciel mojego dziadka utopił się, bo w nocy poszedł nad jezioro popływać, padało. Widziałam jak go wyławiali motorówką i zapinali w czarny worek. Jeszcze... widziałam śmierć człowieka w wypadku samochodowym.
_________________
Roz­myśla­nie o śmier­ci jest roz­myśla­niem o wolności ~ Morrison
I'll tell you… No eternal reward will forgive us now for wasting the dawn.
 

ciekawy

Wymiatacz


Do³±czy³: 20 Kwi 2012

   

Wys³any: 2012-08-02, 10:10   

Na szczęście nie musiałem patrzeć na śmierć. Podejrzewam, że wywarło by to na mnie bardzo ogromyn wpływ.
_________________
Uruchom wehikułu czasu i napisz list do siebie lub do znajomych, który odczytacie po latach.
 

imaginatif  

Mega wymiatacz



ImiÄ™: Klaudia

Wiek: 28

Do³±czy³a: 12 Sie 2011

Sk±d: Silesia

   

Wys³any: 2012-08-03, 13:29   

Tak. Widziałam jak moja babcia umierała w męczarniach na szpitalnym łózku. Poza tym widziałam nieudaną próbę samobójczą mojej sąsiadki. Okropne przeżycia.
_________________
/...bo chcę Cię z każdą wadą, nic nie zmienię,
mój narkotyku, mój tlenie./

 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2014-08-06, 12:51   

Samego momentu umierania nie widziałam, ale będąc na wycieczce klasowej w Sztokholmie widziałam topielca.
 

Frankie  

Wymiatacz

It's alive!



Wiek: 27

Do³±czy³: 25 Lip 2014

Sk±d: ³ódzkie

   

Wys³any: 2014-08-10, 00:24   

Nie, ale niewiele brakowało, a widziałbym zderzenie rowerzysty, który wyjechał na skrzyżowaniu pod tira, który z kolei miał akurat zielone. ¦wieżo zmasakrowane zwłoki, wszędzie walająca się krew i mięso to widok, jakiego się raczej nie zapomni. Nawet jak ciało zakryli, to niewiele to dało.
_________________
I never chose this fate - brains what I want
I never chose this fate... more!!
 

Nie  

Wymiatacz



Do³±czy³a: 08 Sie 2014

   

Wys³any: 2014-08-10, 09:23   

Nie widziałam i mam nadzieję, że nigdy nie zobaczę. Nie wiem czy sama poradziłabym sobie psychicznie.
 

Hella  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 03 Sie 2014

Sk±d: Warszawa

   

Wys³any: 2015-02-27, 14:32   

¦mierć ostatnio depcze mi po piętach. Miesiąc temu, może niecały, idąc do szkoły zauważyłam człowieka leżącego na chodniku. Z tego co się później dowiedziałam, nieznane są przyczyny śmierci. Przyjechała karetka, lecz na próżno. Potem stała tam już tylko policja oraz świadkowie, którzy jako pierwsi zauważyli tego mężczyznę.
 

marmi  

Pogromca postów

kamikadze



Wiek: 41

Do³±czy³: 20 Lip 2009

Sk±d: Katowice

   

Wys³any: 2015-03-01, 23:07   

Widziałem na drodze, jak wpada na drzewo i nie ma co ratować, dziwne przeżycie...
_________________
Twój uśmiech...to już nie wróci...
 

DeSade  

Pogromca postów



Do³±czy³a: 20 Lip 2011

   

Wys³any: 2015-03-02, 15:18   

Nie wiem jak to nazwać, bardziej pasowałoby słowo agonia.
Generalnie nadal czuję ten dziwny zapach śmierci w pokoju, od kilku lat. Pokoje w których umiera człowiek mają ten dziwny zapach, mimo odświeżaczy do powietrza, mimo zupełnego przemeblowania, malowania itp.
Po prostu jest ten zapach, na tyle intensywny, że nie jestem w stanie spożywać tam posiłków.
U mnie zawsze umierało się w domu. Kto wie, może nawet na tym samym łóżku, w którym potem spałam.
_________________
W miękkim futrze kota
 

flipendo  

User



Do³±czy³: 03 Lut 2015

Sk±d: W³oc³awek

   

Wys³any: 2015-03-07, 16:21   

Ja na szczęście nie...
_________________
Riders on the storm
 

metalmummy  

Junior Admin

MATKA



ImiÄ™: Karolina Magdalena

Wiek: 31

Do³±czy³a: 28 Gru 2010

   

Wys³any: 2015-03-09, 11:53   

W moim domu rodzinnym było wiele śmierci. Doskonale pamiętam te zapadnięte policzki i sine paznokcie. Jako mały dzieciak jeszcze wtedy, całowałam w ślad za innymi ich zimne czoła.
_________________
przestrzegaj regulaminu młody człowieku.
 

sznurek  

Pogromca postów

Defqon1 Festival!



ImiÄ™: M

Wiek: 32

Do³±czy³: 28 Pa¼ 2012

Sk±d: Pó?nocny-Wschód

   

Wys³any: 2015-03-11, 00:26   

żeby tak na żywo i jeszcze uczestniczyć w tym to nieeee
ale ogólnie zwłoki ludzkie widziałem, ot nic wyjątkowego.
_________________
You know who i am
 

Kamirock2994

User


ImiÄ™: Kamil

Wiek: 29

Do³±czy³: 08 Sie 2015

   

Wys³any: 2015-08-09, 13:58   

Ja widziałem już po ,,fakcie'' potrąconą przez TIR-a starszą panią na pasach, przechodziłem obok tego i widziałem dziwną plame z pod podwozia i rozwalone tu i uwdzie zakupy.
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com