Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2015-06-10, 21:29   Wiedźmin 3

No nie wierzę, że nie ma tematu o tej grze. Toż taki hype na nią był. Ilu ludzi sikało w gacie. A co Wy myślicie o tej grze?
_________________
There can be only one
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-10, 21:37   

Tyle ludzi sikało w gacie, a ja na nią sram :-D
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-06-10, 21:40   

A co to jest?
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-10, 21:52   

Nie żebym nie doceniał polskiego produktu, ale nie moje klimaty - wolę niemieckiego Gothica jeśli już chodzi o takiego typu giery :-D
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-10, 22:11   

Gra urywa dupę. Po prostu ku*wa niebywała graficznie... Postacie wyglądają trochę zbyt plastycznie, niezbyt naturalny wygląd skóry, ale otoczenie to majstersztyk. Zaj*biście zrobiona trawa i świetnie padające światło. I te góry, to słońce, woda... O Boże.
Scenariusz i fabuła też świetne, ale to już wiadomo od dawna, że twórcy mają poczucie humoru ;) . Mam trochę zastrzeżenia co do sterowania i fizyki (śmierć przy skoku z 7 metrów to trochę przesada), niemniej miałam styczność z tą grą przez jakąś godzinę, więc moja ocena jest dość powierzchowna.
Osobiście uważam, że w dzisiejszych czasach gry komputerowe to dzieła sztuki, łączą w sobie swoiste dla siebie elementy jak grafika komputerowa i grywalność, ale także film i muzykę. Pracują nad nimi sztaby wykwalifikowanych pracowników artystów, od programistów i grafików aż do muzyków i pisarzy. To nie jest rozrywka dla imbecyli, to jest nowy sposób najlepszego i najbardziej dosłownego pokazania jakiejś historii toczącej się w jakimś świecie, dodatkowo z możliwością czynnego w niej uczestnictwa. Gra wzbudza zachwyt na całym świecie i jest rozchwytywana, jesteśmy przez nią znani i podziwiani, więc grzech nie znać i grzech nie zagrać.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Ostatnio zmieniony przez Damn 2015-06-10, 22:14, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz  

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-10, 22:13   

Odpaliłaś na ultra Damn, przyznaj się, że nie :-D

Z tego co słysząłem to Wiedźmin jest słaby, bo jest za łatwy w sensie masz podane jak na tacy wszyściutko :-D


A co do humoru to książki są lepsze - opinia innych, ja nie czytałem, bo ja wolę Hawkinga albo Ambrose'a ;)
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-10, 22:15   

Odpaliłam, bo to nie na moim komputerze grałam ;> i śmigało! Ale nawet na skręconych urywa.
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-10, 22:18   

Ja tam jednak wolę starego, poczciwego Gothica, ale z wszystkich gier to strzelanki - Bf3,Bf4, jak to faceci. Na wbijanie lvla fikcyjnej postaci szkoda mi czasu, w kółko to samo, wbijasz jakieś skilsy, robisz postać xD
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-10, 22:24   

Cytat:


Z tego co słysząłem to Wiedźmin jest słaby, bo jest za łatwy w sensie masz podane jak na tacy wszyściutko



Jeśli ktoś cierpi że gra jest dla niego za łatwa... to ja tego kogoś nie rozumiem. Kurde, przecież gra jest po to, aby zrelaksować! Ja tam nie lubię się denerwować podczas grania. Nienawidzę często przegrywać, a że moje umiejętności kuleją, to wolę dać na easy mode i utrwalać w sobie myślenie, że jestem doskonałą wojowniczką. Poza tym jak odpaliłam na najłatwiejszym poziomie, to i tak można się było czasem sfrustrować, a poziomów jest cztery. Z kolei Gothica dyskwalifikuje popieprzone sterowanie. Co kto woli ;)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Different  

Pogromca postów



Wiek: 28

Do³±czy³: 31 Pa¼ 2012

   

Wys³any: 2015-06-10, 22:28   

Chodzi o to, że nie trzeba myśleć, jest wiele gier gdzie trzeba się natrudzić żeby 'questa' przejść, bo trzeba odgadnąć jakąś zagadkę czy coś zrobić takiego - trzeba myśleć :-D
 

miniX  

Pogromca postów

Emerytowany Dj



ImiÄ™: miniX

Wiek: 36

Do³±czy³: 20 Lis 2009

Sk±d: Wroclaw/Toronto

   

Wys³any: 2015-06-11, 14:59   

Daje rade. pograłem chwile,ale postanowiłem grać w Wiedżmina od 1 części. przy moim "wolnym" czasie zajmie jakieś 10 lat :D
_________________
Kliknij se ---> https://www.facebook.com/XDemonWroclaw/?fref=ts
 

Straho  

Pogromca postów



Imię: Jacław

Wiek: 35

Do³±czy³: 04 Wrz 2008

   

Wys³any: 2015-06-11, 15:36   

A to taka gra, teraz skumałem. Nie, nie grałem bo mój komputer tego nie pociągnie.
_________________
https://www.photoblog.pl/straho
 

migel  

Hiper wymiatacz



Wiek: 30

Do³±czy³: 17 Gru 2012

   

Wys³any: 2015-06-11, 18:07   

Odległa fantazja, nawet nie próbuję tego instalować - w obawie, że mi laptop eksploduje.
_________________
Time is the past, now and tomorrow
Days fly so fast and it leaves me so hollow
 

michalzabc  

Stały User



ImiÄ™: Zgadnij

Do³±czy³: 24 Lut 2010

   

Wys³any: 2015-06-12, 22:06   

Opłaca się grać nie znając książki i poprzednich części?
 

Damn  

Pogromca postów

Queen Dude



Wiek: 28

Do³±czy³a: 10 Kwi 2010

   

Wys³any: 2015-06-13, 19:01   

Ja siÄ™ nie przejmujÄ™ takimi rzeczami ;)
_________________

If you don't wanna see that sunset,
stop looking in a demon's eye

Temporarily online
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com