Panel logowania

Nie masz jeszcze konta na e-Mlodzi.com?

Zarejestruj siê!

Zapomnia³eœ has³a?

Przypomnij je

Autor

Wiadomo¶æ

Akeyo20  

Pogromca postów



Wiek: 31

Do³±czy³: 16 Cze 2010

   

Wys³any: 2013-10-31, 23:25   Wiedźmin

Już niedługo premiera najnowszego tomu (Sezon burz), chociaż niektórzy (w tym ja :D) mogą już się cieszyć jego treścią. Ktoś z was czeka/czekał, na nowe przygody? Co myślicie o okresie, w którym umiejscowione są wydarzenia z nowego wiedźmaka? Dla mnie trochę szkoda, że nie jest to kontynuacja, chociaż opowiadania miały najlepszy klimat, więc mam nadzieję, że nowe dzieło Sapkowskiego ten klimat zachowa do końca.
_________________
There can be only one
 

szostol  

Pogromca postów


Do³±czy³: 03 Kwi 2009

   

Wys³any: 2013-10-31, 23:45   

O dzięki za informację, bo bym nawet nie wiedział że coś takiego się pojawi. Nie chce mi się teraz szukać szczegółów, ale mam nadzieję że będzie ściśle związana z poprzednimi częściami sagi, bo opowiadania jakoś mnie nie przekonują. Ja wolę mieć jedną, długą, spójną fabułę.
 

Rosepha  

Stały User

rose



Wiek: 27

Do³±czy³a: 18 Lis 2013

Sk±d: Wroc³aw

   

Wys³any: 2013-11-19, 08:46   

Na razie zdążyłam tylko książkę kupić, ale nie zamierzam jej jak na razie czytać : > Boję się trochę, że zawiodę się na Sapkowskim. Chociaż słyszałam, że bardzo dobrze się to czyta.
Dobrze, że to nie kontynuacja. Może zakończenie nie było powalające, ale lepiej już tego nie ruszać i zostawić w spokoju ;)
 

Krit  

Pogromca postów



Do³±czy³: 23 Maj 2009

Sk±d: Górny ¦l±sk

   

Wys³any: 2013-11-19, 18:08   

Pożyczyłem, przeczytałem, cieszę się, że nie zapłaciłem ani grosza. Nic nowego, sądzę nawet, że dałoby się znaleźć o wiele lepsze zbiory fanowskich opowiadań. Kupuję wersję, że po prostu wydawnictwo jest na skraju plajty ; )

Niemniej to jest ciągle Wiesiek. Jak ktoś lubi ten klimat i nie oczekuje "nie wiadomo czego", to się nie zawiedzie, a nawet może być w pełni usatysfakcjonowany.

Akurat lepiej jest w grach z fabułą, niż w tym zbiorze :P
_________________
#truestory
 

Forum m³odzie¿owe e-Mlodzi.com